Jump to content
doggy

Στον δρόμο είδα τον..., την...

Recommended Posts

μπιπ μπιπ στον αγιόκαμπο... poen is that you ?

Εγω ναι..

σου κορναρα και εγω σε ειδα λιγο αργα ομως ειδα το αυτοκολλητο mist..

εβγαλα και χερι εξω.. σε ειδα που κοιτουσες πισω.

ειμουν για μπανιο και πηγα προς smile να φαμε.. ηταν βρωμικο λιγο το batmobile ε;

χαχαχα εχεις βγαλει το σημα μπροστα;

πολλα vw ειδα 5αρι gti με ζαντες ed 30 κοκκινο και ενα 4αρι gti ασημι στο αγιοκαμπο σημερα επισης.

ηταν και ενα corsa opc που εκανε βολτες πανω κατω να τον δουμε καλα οτι εχει opc xaxaxa

Edited by poen
Link to comment
Share on other sites

Αυτόν που είδα με πινακίδες απο Γρεβενά πως θα γίνει να βρούμε????Υπάρχει λόγος....

Εφόσον δεν είχε αυτοκόλλητα του club είναι σαν να ψάχνουμε έναν ψύλλο μέσα στ' άχυρα :whistling::whistling:

Link to comment
Share on other sites

Ναι ρε στάνταρ ήξερα οτι ήσουν εσύ! Για την ακρίβεια δεν πρόσεξα αν ήταν βρόμικο ρε φίλε και μένα μη νομίζεις οτι ήταν καθαρό. Το σηματάκι το έχω βγάλει γιατί έχω παραγγείλει μαύρο και είμαι εν αναμονή.. χάλι ο καιρός σήμερα πάντως, δεν ήταν για μπάνιο..

Link to comment
Share on other sites

Σήμερα κι ώρα 18:50 στην Νέα Κρήνη Θεσσαλονίκης Κόκκινο 5άρι Edition 30 με ένα τελικό τόσο με το συμπάθιο στη θέση του μαμά τελικού ..... κανείς από εδώ ?

Edited by Speedy
Link to comment
Share on other sites

Ασημι 5πορτο,5αρι παραπλευρως της κυμης στην κατηφορα που οδηγει στον παζαροπουλο...ποιος???

Link to comment
Share on other sites

Σημερα στα Γιαννενα Golf 5 ασημι με πινακιδα ΡΜΚ - 58** εστριβε προς το Πανεπιστημιο.

Φανη δικος σας ειναι?

Link to comment
Share on other sites

Σημερα στα Γιαννενα Golf 5 ασημι με πινακιδα ΡΜΚ - 58** εστριβε προς το Πανεπιστημιο.

Φανη δικος σας ειναι?

Δραμινός είναι, η Λάρισα έχει ΡΙ?

Ελληνικές πινακίδες αυτοκινήτων

Link to comment
Share on other sites

Σήμερα, περίπου 01:30 το βράδυ επι της Καραμανλή (θεσσαλονίκη), στο ύψος του Ιπποκράτειου με κατεύθυνση ανατολικά.. Ποιό παλικαράκι έσπαγε το κόκκινο gt του με φιμέ μαζί μου μέχρι την Μπότσαρη όπου και τελικά έστριψε;;;

Link to comment
Share on other sites

Τη Παρασκευή έγινε αιφνιδιαστική επίσκεψη στον χώρο εργασίας του activious...Όλα καλά, ήπιαμε το καφεδάκι μας,πλυθήκαμε και ανανεώσαμε το ραντεβού για τσίπουρα.......

Link to comment
Share on other sites

Χθες ο alexisp κατα της 2 το βραδυ σε κεντρικο δρομο των Ιωαννινων

Link to comment
Share on other sites

Χθες ο alexisp κατα της 2 το βραδυ σε κεντρικο δρομο των Ιωαννινων

xaxaxa! φακελωμένο με έχεις τελικά!! Σε είδα φίλε! Τι να κάνουμε, γυρνάμε κι εμείς :thumbsup:

Link to comment
Share on other sites

Κυριακη βραδυ, περιπου 00.30-01.00, Λεωφ. Καβαλας στο Entree. Golf 3 (VR6 μαλλον) μαζι με 2 Λεον. Ποιο καλο παιδι???

Link to comment
Share on other sites

Σήμερα κι ώρα 12:30 στη Θεσ/νικη λευκό mk5 GTi κοντά στο εμπορικό κέντρο "Saturn" έφευγε τάπα .... λευκό , μαύρες ζάντες με τον πίσω προφυλακτήρα σε cupra style ... μπορεί να ήταν ο White V GTi αλλά δεν είδα αυτοκόλλητο ... ποιος ?

Edited by Speedy
Link to comment
Share on other sites

Σημερα πριν απο μια ωρα πολο ασημενιο σταματημενο για πλυσιμο σε πρατηριο shell(ωραιες ζαντες)στην πατρα στο ριο(υψος αγιου βασιλη).Και golf ασημενιο(4) εξω απο συνεργειο της vw στην πατρα(αγια).

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.