Jump to content
doggy

Στον δρόμο είδα τον..., την...

Recommended Posts

ΤΗΝ ΤΕΤΑΡΤΗ ΤΟ ΑΠΟΓΕΥΜΑ ΠΟΥ ΕΦΤΑΣΑ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ ΗΤΑΝ ΕΝΑ ΠΑΛΙΟ GOLF ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΕΤΟΣ ΑΛΛΑ ΑΣΠΡΟ ΜΕ ΠΙΝΑΚΙΔΕΣ ΚΖΝ.ΠΟΙΟΣ?

Link to comment
Share on other sites

Λευκό polo με το σήμα του club στοπ πίσω τζάμι, παρκαρισμένο στην Πετρουπόλεως χθες το βράδυ κατα τις 10:30.... ????

Link to comment
Share on other sites

Μήπως την λέγανε "Μιχαλη"; Λέω γω τωρα.....

Αααα δέν ξέρω, μία κοπέλα ήταν με ένα μπλέ 9Ν3 μαζί με το αγόρι της, έσκασε μύτη μόνο μία φορά και δέν την ξαναείδα, το αγόρι της μάλιστα είναι μέλος του OPEL club με ένα Astra opc.Δέν ξέρω άν λέμε για το ίδιο άτομο...

Link to comment
Share on other sites

Την Παρασκευή το βράδυ ώρα 00:45 περίπου στο γνωστό στέκι στο ΙΚΕΑ στην Θέρμη Θεσσαλονίκης εντοπίστηκε

μαύρο 5άρι με αυτοκόλλητο στο τρίτο stop.Ο οδηγός ήταν άνδρας και ήταν και άλλα δύο άτομα μέσα.

Link to comment
Share on other sites

Την Παρασκευή το βράδυ ώρα 00:45 περίπου στο γνωστό στέκι στο ΙΚΕΑ στην Θέρμη Θεσσαλονίκης εντοπίστηκε

μαύρο 5άρι με αυτοκόλλητο στο τρίτο stop.Ο οδηγός ήταν άνδρας και ήταν και άλλα δύο άτομα μέσα.

nionios...

Link to comment
Share on other sites

Πριν απο 20 λεπτα ...γυρω στις 4.30....GOLFMK5 κοκκινο με μαυρα φιμε και αυτοκολητο στα πισω πλαινα τζαμια...

ανεβαινε ΚΗΦΙΣΣΟ στο υψος του Γαλαξια....ποιος???

------------------------------------------------------------------------------------------

Βαλαωριτου και Εκτορος στο Κορυδαλλο...παρκαρισμενο σημερα το βραδυ ασπρο polo 3d ΥΕΟ...

με αυτοκολητα του κλαμπ στο πισω τζαμι και στα πισω πλαινα........ποιος εισαι γειτονα????

Edited by konstantinos passat
Link to comment
Share on other sites

Τον τελευταίο καιρο βλέπω αρκετά συχνά polo 9N να κυκλοφορεί στα στενά του Χαιδαρίου σύνορα με Αιγάλεω χρωματάκι είναι το ίδιο με του dubber stoila και σηματάκι στο τζάμι μπροστά. Μήπως είναι ο dubber stoilas?

Link to comment
Share on other sites

Ναι, εγώ είμαι αυτός, έγινα Χαϊδαριώτης κι εγώ ;)

Στην Πλαταιών αν δεις καμιά φορά ένα polo 9N μαύρο με πινακίδα ΤΡΕ **** είναι το δικό μου!!!!!

Δεν είναι σαν το δικό σου, δεν του έχω αλλάξει τίποτα αλλά το λατρεύω το αμαξάκι μου!!!!!!!!!!! ;):wub::wub:

Link to comment
Share on other sites

Τι λες το polaki σου σκίζει απο ομορφιά!!! Καμια μέρα αν σε ξανα πετύχω θα σου κάνω νόημα να σταματήσεις να το δώ καλύτερα!!!!!! :thumbsup::thumbsup:

Link to comment
Share on other sites

Σημερα το μεσημερι ειδα ενα golf gt V μαυρο και χαιρετησα (ημουν undercover με smart tongue.gif) melman νομιζω?Η κανω λαθος?

αναλόγως που το είδες φίλε μου. είμαστε και μείς εδώ...

χεχε

Αν ήταν καλλιθέα στη θησέως ήμουν εγώ μάλλον. κάποιος πρέπει να με χαιρέτισε με smart σήμερα το πρωί.

Edited by MIXOSGOLFGT
Link to comment
Share on other sites

Με το smart χαιρετησα αναμεσα στους στυλους του Ολυμπιου Διος και το Συνταγμα...Ειδα και ενα gt μαυρο στην καλλιθεα ομως...Δεν προσεξα αν ηταν ακριβως το ιδιο...

Link to comment
Share on other sites

Εθεάθη ο κ. Geopan στην παραλιακή σήμερα το απογευματάκι.... Χάρηκα, γιατί τον είδα με το καινούργιο του όχημα! Καλορίζικο και αγρατζούνιστο Γιωργάρα!

Link to comment
Share on other sites

Eίδα και εγώ ένα Σκαθάρι να μπαίνει χύμα στην Ποσειδώνος και λέω αυτός είναι ο Σωτηράκης. Χαιρετηθήκαμε και μετά γκάζωσε και την έκανε. Να σαι καλά κιόλας αγορίνα για τις ευχές σου.

Link to comment
Share on other sites

Στην εθνικη Αθηνων - Λαμιας ειδα ενα λευκο Golf 3 με σηματακι www.vwclub.bul αν δε κανω λαθος.!!!!Υπαρχει αντιστοιχο club???

Link to comment
Share on other sites

Ποιό καλό παιδάκι με μπλέ 4άρι GTi με πέρασε απο δεξιά σήμερα το πρωί κατα τις 8:30 στον κηφισσό με κατεύθυνση προς πειραιά λίγο μετά τα κτελ????????? Μέσα στη νύστα μου δέν θυμάμαι άν το αυτοκόλητο ήταν στο παράθυρο πίσω απο τον οδηγό ή κάτω απο το τρίτο στόπ popeye.gif

Edit: Ελεήστε τον αόματοοοοοοο...... popeye.gifpopeye.gifpopeye.gif

Edited by phantom
Link to comment
Share on other sites

Εγώ χθες νομίζω ότι είδα ένα 2άρι σκούρο χρώματος στην Νικολάου Πλαστήρα στο ύψος της ΔΕΗ παρκαρισμένο και σήμερα το πρωί άλλο ένα 2άρι στη πλατεία στα Σεπόλια παρκαρισμένο με ωραίο χρωματάκι που μου φάνηκε σαν μωβ. Είχε και όμορφες ζάντες. Και φυσικά μόνιμος κάτοικος πλέον ο Phantom στην Πλαστήρα... Πρόσεχε Γιώργαρε μην κουραστείς, με το μαλακό... :)

Link to comment
Share on other sites

μολις πρίν λίγο πέτυχα το phantom να περνά μετά τις γυναικός του κάτω σχεδόν από το σπίτι μου που ηρθε να τη παραλάβει από την εργασία της. χαιρετιθηκαμε ως έπρεπε και πήρε ο καθένας το δρόμο του.

Link to comment
Share on other sites

χτες το βραδυ (22.00 περιπου) σε κεντρικο δρομο της πατρας ειδα ενα πολο σκουρο μπλε ή μαυρο με σημα του κλαμπ στο πισω τζαμι. εγω ημουν με τα ποδια για αυτο δεν κορναρα :lol::lol::lol:

Link to comment
Share on other sites

Εγώ χθες νομίζω ότι είδα ένα 2άρι σκούρο χρώματος στην Νικολάου Πλαστήρα στο ύψος της ΔΕΗ παρκαρισμένο και σήμερα το πρωί άλλο ένα 2άρι στη πλατεία στα Σεπόλια παρκαρισμένο με ωραίο χρωματάκι που μου φάνηκε σαν μωβ. Είχε και όμορφες ζάντες. Και φυσικά μόνιμος κάτοικος πλέον ο Phantom στην Πλαστήρα... Πρόσεχε Γιώργαρε μην κουραστείς, με το μαλακό... :lol:

Έχω σχεδόν μετακομίσει εκεί ρε φίλε, εδώ και 10 μέρες και για καμιά δεκαριά ακόμα κατοικώ στη γειτωνιά σου.

Έχω πετύχει και τον NOS κανα δύο φορές στην Πλαστήρα που πήγαινε να πάρει το amore του.

Μίχο το έχω δεί 4-5 φορές το αμάξι σου (χωρίς εσένα μέσα όμως) στο ίδιο σχεδόν σημείο.

Link to comment
Share on other sites

Λοιπόν, όπως ανέβαινα προς Τρίκαλα στης 15.08.07 κατά το μεσημεράκι, είδα ένα χρυσαφί golf με πινακίδα ΤΡΚ- κ αυτοκόλλητο αριστερά,

να βγαίνει από τον ΛΕΒΕΝΤΙ.

Περνώντας από δίπλα του κόρναρα, αλλά δεν ξέρω εάν με κατάλαβε..

Υποθέτω πως είναι ο didymos eeeee???

Κ στης 19.08.07 στα Τέμπη μαύρο golf με αυτοκόλλητο στο πίσω τσάμι.

Link to comment
Share on other sites

Σήμερα όπως γύριζα απο Ναύπλιο λόγο της φωτιάς είδα κατά τίς 5 παρα το απόγευμα στήν εθνική Αθηνών-Τριπόλεως λίγο έξω από τήν διόρυγα τής Κορίνθου ένα ασημί Γκόλφ 4 με μαυρισμένα φανάρια και αυτοκόλλητο στο τρίτο στόπ σταματημένο στήν άκρη με το καπό ανοιχτό.Κόρναρα αλλά δέν ξέρω άν με πρόσεξε.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.