Jump to content
doggy

Στον δρόμο είδα τον..., την...

Recommended Posts

Πολυ γυρα φερνει ο ξαδερφος. Ψαχνει..... :thumbsup::tongue::lol::thumbsup:

Φιλαράκι, δεν πας πίσω, σε είδα με ποδηλατάκι να σουλατσάρεις στην Γαριβάλδη :thumbsup:

Link to comment
Share on other sites

Φιλαράκι, δεν πας πίσω, σε είδα με ποδηλατάκι να σουλατσάρεις στην Γαριβάλδη :frantics:

Το εχω παρει ζεστα το θεμα Αλεξ. Κανω γυρω της λιμνης συχνα.

Link to comment
Share on other sites

μαυρο γκολφ 5ρι TSI με αυτοκολλητο στο πισω τζαμι σημερα στον περιφερειακο κορναρα κ με καταλαβε μετα πηγαμε κ λιγο κομβοι αλλα εστριψα για κεντρο

ποιος ηταν?

Link to comment
Share on other sites

Μαυρο 4αρι στην παραλια κατερινης με Θεσσαλονικες πινακιδες και σημα στο 3ο στοπ ΝΗΖ 72..

Link to comment
Share on other sites

Χθες Γαριβάλδη Λευκό 6άρι από πίσω μου με scratch πάνω από το φανάρι του οδηγού. Δεν κόρναρα γιατί με το Audi σίγουρα δεν με καταλάβαινε :o

(λευκό τουτού με ΚΖΡ εγώ :o )

Link to comment
Share on other sites

Ποιός είναι ο μακρυμάλλης με αλογοουρά που οδηγούσε Παρασκευή απόγευμα στην Αναλήψεως στο Βόλο γκρί Polo 1.2 TSI με πινακίδα ΚΑΜ****(άρα όχι βολιώτης) και το αυτοκόλλητο κάτω απ' το λογότυπο TSΙ;

Link to comment
Share on other sites

Χθες Γαριβάλδη Λευκό 6άρι από πίσω μου με scratch πάνω από το φανάρι του οδηγού. Δεν κόρναρα γιατί με το Audi σίγουρα δεν με καταλάβαινε :thumbsup:

(λευκό τουτού με ΚΖΡ εγώ ;) )

Αυτο μαλλον ειναι του NikosAJ.

Ειδα και εγω ενα Polo ασπρο 6R 1.2cc μαλλον με πινακιδες ΙΟΖ- **28 στην Ναπολεων Ζερβα.

Link to comment
Share on other sites

Ποιός είναι ο μακρυμάλλης με αλογοουρά που οδηγούσε Παρασκευή απόγευμα στην Αναλήψεως στο Βόλο γκρί Polo 1.2 TSI με πινακίδα ΚΑΜ****(άρα όχι βολιώτης) και το αυτοκόλλητο κάτω απ' το λογότυπο TSΙ;

ειναι Βολιωτης και φιλος μου.ο loopo κατα κοσμον Σπυρος...

εσυ τι σχεση εχεις με τον Βολο???

Link to comment
Share on other sites

1)το ασπρο δυαρι εθεαθη ατη γειτονια μας, με το σκρατσ...σημερα ημουν ινκογνιτο με το πρασινο απο πισω σου οταν εστριβες για το σχολειο μετα το στρατοπεδο.

2)εθεαθη γκολφ ασπρο γτι 5 με επετειακες ζαντες(μαυρες με ασημι ριγα) και δερμα μεσα..γιαννωτικες πινακιδες σαν το δικο μου ειναι..μας χαλαει την πιατσα!!!:goodjob:

το βλεπω συχνα στη διασταρωση της μεραρχιας(αρχηγειο)

απλα επειδη το βλεπω συνεχεια να το οδηγει μια κοπελα ,και συμβαινει να ειναι με την γυναικα μεσα ,μου χαλαει την δικαιολογια που εχω για να μην το δινω...(εχεις δει πολλες να οδηγουν γτι λεω...)

και τσακ να τη η δικια σου....αφου οδηγει εκεινη γιατι οχι και εγω μου λεει η δικια μου...αντε να ξηγησω οτι δεν ειμαι ελεφαντας...

Edited by quicksilver
Link to comment
Share on other sites

Χθες Γαριβάλδη Λευκό 6άρι από πίσω μου με scratch πάνω από το φανάρι του οδηγού. Δεν κόρναρα γιατί με το Audi σίγουρα δεν με καταλάβαινε :D

(λευκό τουτού με ΚΖΡ εγώ :D )

εγω ημουν ....

Link to comment
Share on other sites

Χθες Γαριβάλδη Λευκό 6άρι από πίσω μου με scratch πάνω από το φανάρι του οδηγού. Δεν κόρναρα γιατί με το Audi σίγουρα δεν με καταλάβαινε ;)

(λευκό τουτού με ΚΖΡ εγώ :) )

Χμμμ...μηπως ημουν εγω??

Λευκο 6αρι με μαυρες 19αρες..^_^ περνω συχνα κ απο εκει!!

Link to comment
Share on other sites

εγω ημουν ....

Χμμμ...μηπως ημουν εγω??

Λευκο 6αρι με μαυρες 19αρες..:sheep: περνω συχνα κ απο εκει!!

Μηπως εισασταν και οι δυο σας Γαριβαλδη?

Link to comment
Share on other sites

Χμμμ...μηπως ημουν εγω??

Λευκο 6αρι με μαυρες 19αρες..:whistling: περνω συχνα κ απο εκει!!

απλα επειδη εχω το αυτοκολλητο πανω απο το μπροστινο φαναρι του οδηγου... γι'αυτο υπεθεσα οτι ημουν εγω.

Link to comment
Share on other sites

Βασικά άνδρας οδηγούσε, αποφασίστε ποιος ήταν και να ξέρετε ότι την επόμενη φορά θα κορνάρω :yahoo:

Link to comment
Share on other sites

Βολιώτης κι εγώ...Χαιρετίσματα στο Σπύρο λοιπόν...

με βρικατε λυπον εγω ημουν.... μου φενετε θα πρεπει να κουρεφτω.... :yahoo: εσυ φιλε μου τι αυτοκινητο εχεις???

Link to comment
Share on other sites

Βασικά άνδρας οδηγούσε, αποφασίστε ποιος ήταν και να ξέρετε ότι την επόμενη φορά θα κορνάρω :thumbsup:

ο αντρας μου οδηγουσε ημουν διπλα εγω... εννοειτε την επομενη φορα να κορναρεις:growl: :growl: :growl:

Link to comment
Share on other sites

Μηπως εισασταν και οι δυο σας Γαριβαλδη?

Nomizv den imoun egv pedia,to scratch to exw mprostino maspie apo thesi tou odhgou opote dn prepei na eidate mena!!

Kati asxeto..Mou exoun pei posoi filoi mou gia ena aspro VW maures zantes iliorofi kai pinakida INX-(12XX)pinakida allazei mono to teleutaio psifio apo tin dikia mou kai dn xerw an einai GOLF i POLO, den to exw dei me ta matia m alla me mperdeuoun polloi...Sygekrimena itan parkarismenos xtes exw apo to Soho...kanena simadi zwhs t idiokthth na mas pei ti kai pws ??? :PpPp

1)το ασπρο δυαρι εθεαθη ατη γειτονια μας, με το σκρατσ...σημερα ημουν ινκογνιτο με το πρασινο απο πισω σου οταν εστριβες για το σχολειο μετα το στρατοπεδο.

2)εθεαθη γκολφ ασπρο γτι 5 με επετειακες ζαντες(μαυρες με ασημι ριγα) και δερμα μεσα..γιαννωτικες πινακιδες σαν το δικο μου ειναι..μας χαλαει την πιατσα!!!:thumbsu:

το βλεπω συχνα στη διασταρωση της μεραρχιας(αρχηγειο)

απλα επειδη το βλεπω συνεχεια να το οδηγει μια κοπελα ,και συμβαινει να ειναι με την γυναικα μεσα ,μου χαλαει την δικαιολογια που εχω για να μην το δινω...(εχεις δει πολλες να οδηγουν γτι λεω...)

και τσακ να τη η δικια σου....αφου οδηγει εκεινη γιατι οχι και εγω μου λεει η δικια μου...αντε να ξηγησω οτι δεν ειμαι ελεφαντας...

:thumbsup: +1 gia thn dikaiologia KAI mhn xexname aderfia Gedlemant Only Ladies Forbiden reeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee

Link to comment
Share on other sites

Αυτό το INX είναι Polo Gti όπως είπε και ο Δημήτρης είναι ξάδερφός του :devil:

Link to comment
Share on other sites

ΖΧΑ-xxxx Golf GTI V REVO σήμερα στην Αθηνών - Λαμίας του άρεσε το golfάκι μου, κανείς από εδώ ;

Link to comment
Share on other sites

Κατσε λιγο γιατι χασαμε την μπαλα με τα Polo που βαψανε μαυρες τις ζαντες.

Λοιπον του ξαδερφου μου ειναι ΙΝΝ.****

Υπαρχει ενα ακομα ΙΝΧ - 12** με μαυρες ζαντες 3Θ και υπαρχει και αλλο ενα ΙΝΧ-**** 5Θ.

Φυλαχτειτε.Τα Polo εγιναν πολλα. :wink::thumbsup::whistling::lol: :lol:

Link to comment
Share on other sites

Χθες στα Ιωάννινα ήμουν εκδρομή με λεωφορείο και παρατηρούσα...

Μαύρο Golf HNA-2*** με αυτοκόλλητο κάτω δεξιά στο πίσω φανάρι του στοπ, στην οδό Γιοσεφ Ελιγια (νομίζω!!!)...

Κόκκινο Golf V ΙΝΤ-1*** (μάλλον GTI) με αυτοκόλλητο κάτω από το τρίτο στοπ...

Link to comment
Share on other sites

Στο δρόμο είδα σήμερα τον GraveDigger καθώς πηγαίναμε και οι δυο για δουλειά, κατεβάσαμε τα παράθυρα.. είπαμε την καλημέρα μας και συνεχίσαμε. Καλημέρα σε όλους και καλή εβδομάδα να έχουμε. ;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.