Jump to content
Mike

Τοποθέτηση Υποβραχιονίου(Τεμπέλη) Σε Golf V

Recommended Posts

Τελικά έστω και μετά από πολύ καιρό, και μιάς και νομίζω ότι πολλοί ενδιαφέρονται για την τοποθέτηση υποβραχιονίου , νομίζω ότι ήρθε η ώρα για ένα group buy……

http://cgi.ebay.de/Original-VW-Armlehne-zu...1QQcmdZViewItem

και για να δέσει το σύνολο......

http://www.hillsideimports.com/Details.cfm...158&category=13

και step by step installation για όσους θέλουν να ασχοληθούν παραπάνω και να κερδίσουν το κόστος τοποθέτησης.......

http://forums.vwvortex.com/zerothread?id=2175947&page=3

Link to comment
Share on other sites

Τα ειχα λυσει και εγω μονος μου ολα αυτα για να ενισχυσω κατι πραγματα που ηθελα...Παιχνιδακι ειναι, φτανει να εχεις ορεξη, υπομονη, και εργαλεια...

Πανευκολο :)

Ο τεμπελης ολα τα λεφτα...ασχετα αν τον πληρωσα χρυσο.

Α, να πληροφορησω οποι0ον ενδιαφερεται απο Θεσσαλονικη, οτι το παλικαρι που μου ειχε τοποθετησει το δικο μου τεμπελη στον Τεγουση στην Βεροια, εργαζεται πλεον σε αλλη αντιπροσωπεια της Θεσσαλονικης.

Και επειδη για μενα ειναι ακατανομαστη η συγκεκριμενη αντιπροσωπεια, οποιος θελει ινφο, απο pm το προτιμω...Δεν θα κανω διαφημιση σε απαραδεκτη αντιπροσωπεια...Με τιποτα :D

Απλως το συγκεκριμενο παλικαρι ειναι πολυ καλος μαστορας, εχει ορεξη και ειναι και προσεχτικος

Link to comment
Share on other sites

Τελικά έστω και μετά από πολύ καιρό, και μιάς και νομίζω ότι πολλοί ενδιαφέρονται για την τοποθέτηση υποβραχιονίου , νομίζω ότι ήρθε η ώρα για ένα group buy……
Συμφωνώ....
Link to comment
Share on other sites

@Michail εσύ που το φοράς ήδη στο Golfάκι σου, μπορείς μήπως να μου πεις ,στο περίπου, πόσο και αν μεταβλήθηκε ο διαθέσιμος χώρος για τα γόνατα του τρίτου επιβάτη .Kαι κάτι άλλο : άκουσα ότι πολλές αντιπροσωπείες δεν αναλαμβάνουν το πέρασμα.Ισχύει κάτι τέτοιο? ευχαριστώ

Link to comment
Share on other sites

@Michail εσύ που το φοράς ήδη στο Golfάκι σου, μπορείς μήπως να μου πεις ,στο περίπου, πόσο και αν μεταβλήθηκε ο διαθέσιμος χώρος για τα γόνατα του τρίτου επιβάτη .Kαι κάτι άλλο : άκουσα ότι πολλές αντιπροσωπείες δεν αναλαμβάνουν το πέρασμα.Ισχύει κάτι τέτοιο? ευχαριστώ

Φιλε μου ουτε εχει μπει ουτε θα μπει ποτε 5ος στο αυτοκινητο μου, οποτε μου ειναι δυσκολο να ξερω...Λογικο παντως ειναι να μειωνονται οι χωροι, μιας και πισω εχεις πλεον ποτηροθηκες, κονσολα, αεραγωγους, και ειναι πολυ κυριλατο και χλιδα...

Οσο για τις αντιπροσωπειες, ναι οι 9/10 δεν το κανουν.

Παντως αν θες, ξερω να σου που θας πας, και ΑΘηνα και Θεσσαλονικη, μετα απο παρα πολυ ψαξιμο που εχω ριξει :whistling:

Link to comment
Share on other sites

@Michail Το ότι είναι χλίδα και κυριλάτο έχεις απόλυτο δίκιο.Αν σε αυτό το γεγονός προσθέσουμε και την εργονομία, τη βολικότητα που σου προσφέρει και το ότι ειναι μαμε...τότε γίνεται σχεδόν απαραίτητο :whistling::whistling:

Στον αντίποδα βέβαια έχουμε την τιμούλα του που....ε...όσο να πεις φρόντισαν να είναι αρκετά τσιμπημένη χωρις φυσικά να σημαίνει αυτο ότι ο τεμπέλης δεν αξιζει τα λεφτά του..

Τα αξίζει και με το παραπάνω!Πάραυτα σε βάζει όσο να πεις σε δεύτερες σκεψεις..

Προς το παρόν αν γινόταν κανένα group buy θα ήταν πολύ βολικό.. :whistling::whistling:

ps. Αν τελικά πραγματοποιήσω αυτή την αγορά , θα απευθυνθω σε εσένα μιας και το έχεις ψαξει (όσον αφορά το θέμα της αντιπροσωπείας)

Edited by Renaissance
Link to comment
Share on other sites

Παιδια καλο θα ητανε να κανουμε ενα group buy να δουμε ακριβως ποσο θα μας παει? και να το βαλουμε ολοι μαζι ειναι πολυ βολικο στο αμαξι και πολυ ωραιο!!

Link to comment
Share on other sites

ναι ναι παιδες, κυνηγηστε το...Εγω μπορει να τα εσκασα χοντρα, αλλα δεν υπαρχει λογος να τα σκασετε κι εσεις...ψαχτε το...

Ο,τι θελετε απο βοηθεια, εδω ειμαι :baby:

Link to comment
Share on other sites

Φίλε μου αν εννοείς αυτό το link :

http://cgi.ebay.de/Original-VW-Armlehne-zu...1QQcmdZViewItem

τότε ναι ειναι ο ΟΕΜ.Τιμή στο eBay 189 ευρω αν θυμάμαι καλά.

Πολύ συμφέρουσα τιμή :):heart: Εύχομαι να οργανωθεί αυτό το group buy love.giflove.gif

Link to comment
Share on other sites

μπραβο μηχαλη,πολυ καλο.Βεβαια κριμα που τον πισω εξαερισμο δεν θα τον χαρεις εσυ ποτε,η τουλαχιστον σπανια,αλλα το οτι θα τεμπελιαζεις,σιγουρα!!!

Πολυ το φτιαχνεις ομως και ελπιζω τελικα να το κρατησεις και με μετατροπη στο μελλον και να μην κατσει να το αλλαξεις για τιποτε αλλο!

με γεια παντος!

Link to comment
Share on other sites

189 ευρω και εργοστασιακος και καινουριος?? Πώς γινεται αυτο? Δεν ξερω απο ebay, για εξηγειστε..

Μετα για εργασια τοποθετησης ποσο θα κοστισει?

Ρε Μιχαλη ποιος το κανει Θεσσαλονικη?

Link to comment
Share on other sites

¶ντε παιδιά να μαζευόμαστε σιγά σιγά και ντου για τους τεμπέληδες! tongue.giftongue.giftongue.gif

Εχουμε μαζευτει αρκετοι....το θεμα ειναι ποιος θα το οργανωσει......???

γκου χου - γκου χου ..... Κ.Κωστα(Stoila) ακους..... :baby::(:whistling::wacko:

Link to comment
Share on other sites

Guest Stoilas

Κάποιος μου έριξε σύρμα ότι κάτι τρέχει εδώ :wacko:

Από αύριο μάλλον θα αρχίσει το Group Buy, stay tuned για νεότερα.

Link to comment
Share on other sites

Ρε Μιχαλη ποιος το κανει Θεσσαλονικη?

Μωρε παρτο εσυ, και θα σε στειλω σε αυτον που το τοποθετησε σε εμενα, και ενω πλεον δουλευε Βεροια, τωρα δουλευει σε ακατανομαστη αντιπροσωπεια της Θεσσαλονικης και τον πετυχα τυχαια, με ειδε και μιλησαμε, γιατι ειναι και γαμω τα παλικαρια :)

Οποτε μην σε ανησυχει η τοποθετηση

μπραβο μηχαλη,πολυ καλο.Βεβαια κριμα που τον πισω εξαερισμο δεν θα τον χαρεις εσυ ποτε,η τουλαχιστον σπανια,αλλα το οτι θα τεμπελιαζεις,σιγουρα!!!

Πολυ το φτιαχνεις ομως και ελπιζω τελικα να το κρατησεις και με μετατροπη στο μελλον και να μην κατσει να το αλλαξεις για τιποτε αλλο!

με γεια παντος!

Θενξ συναδελφε...Χαθηκαμε ρε man...Η εξεταστικη να ναι καλα... -_--_-

Link to comment
Share on other sites

Παραγγειλαμε τα ανταλλακτικα και η τοποθετηση εγινε σε 4 ωρες στην αντιποροσωπεια Τεγουσης στην Βεροια

Κοστισε 430 ευρω (370 ανταλλακτικα + 60 εργασια)

ΕΓΩ ΕΙΧΑ ΡΩΤΗΣΕΙ ΣΤΗΝ ΚARENTA ΣΤΗ ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣ ΚΑΙ ΜΟΥ ΕΙΧΑΝ ΠΕΙ ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΤΟΝ ΤΕΜΠΕΛΗ 500 ΕΥΡΩ!!!!ΧΩΡΙΣ ΤΗΝ ΕΡΓΑΣΙΑ!!! ΘΑ ΤΟΥΣ ΞΑΝΑΡΩΤΗΣΩ ΚΑΙ ΘΑ ΤΟΥΣ ΑΝΑΦΕΡΩ ΑΝ ΔΕ ΣΕ ΠΕΙΡΑΖΕΙ ΤΗ ΔΙΚΗ ΣΟΥ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ ΕΤΣΙ ΓΙΑ ΝΑ ΔΩ ΤΙ ΘΑ ΜΟΥ ΠΟΥΝ.ΟΚ?

Link to comment
Share on other sites

Μωρε παρτο εσυ, και θα σε στειλω σε αυτον που το τοποθετησε σε εμενα, και ενω πλεον δουλευε Βεροια, τωρα δουλευει σε ακατανομαστη αντιπροσωπεια της Θεσσαλονικης και τον πετυχα τυχαια, με ειδε και μιλησαμε, γιατι ειναι και γαμω τα παλικαρια :)

Παλι σε μπελαδες με βαζεις... tongue.giftongue.gif Πανω που ηρεμησα, πεταει ο ενας 189 ευρω, πεταει ο αλλος ξερω ανθρωπο για την τοποθετηση, αντε να ηρεμησω τωρα... -_--_-

Link to comment
Share on other sites

Guest Scorpio
Παλι σε μπελαδες με βαζεις... tongue.giftongue.gif Πανω που ηρεμησα, πεταει ο ενας 189 ευρω, πεταει ο αλλος ξερω ανθρωπο για την τοποθετηση, αντε να ηρεμησω τωρα... :)-_-

Να προσεύχεσαι που δεν έχω 5άρι.... Χιχιχιχι τότε να έβλεπες... lick.gif

Link to comment
Share on other sites

Να προσεύχεσαι που δεν έχω 5άρι.... Χιχιχιχι τότε να έβλεπες... lick.gif

Δοξα τω Θεω!! :):whistling::whistling:

E φιλικα στο λεω :whistling: , τα 5αρια δεν ειναι καλα αμαξια, με τιποτα μην παρεις 5αρι, με τιποτα ομως.... new_lol.gifnew_lol.gif Καλυτερα περιμενε για το Golf 6!!.. -_--_-:D

Link to comment
Share on other sites

Δεν κανονίζουμε το group buy σιγά σιγά...?

Απ'οτι έχω καταλάβει ο Stoilas παίρνει τέτοιου είδους πρωτοβουλίες εε? Είναι αρχοντας "slourp slourp" :thumbsup::(

P.s. Αν πάω με τον (από το ebay αγορασμένο μου) τεμπέλη σε κάποια αντιπροσωπεία θα μου κάνουν την τοποθέτηση?

Παίζει να μου ζητήσουν πανω απο 80 ευρω? Ξέρει κανείς?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.