Jump to content
Mike

Τοποθέτηση Υποβραχιονίου(Τεμπέλη) Σε Golf V

Recommended Posts

Για τον μπροστά τεμπέλη δεν ξέρω ... Εχω δεί γε 4άρι και δεν με ξετρέλανε.

Πίσω όμως θα ήταν φοβερό να μπεί τεμπέλης για τα χέρια, ποτηροθήκες κλπ ! Απογοητεύτηκα και λίγο που τα golf δεν είχαν απο μαμά πίσω τεμπέλη. Ασε που αν ανοιγοκλείνει δεν σου τρώει και χώρο για τον 5ο επιβάτη !

Πολλά τα λευτά πάντως.

Link to comment
Share on other sites

Για τον μπροστά τεμπέλη δεν ξέρω ... Εχω δεί γε 4άρι και δεν με ξετρέλανε.

Πίσω όμως θα ήταν φοβερό να μπεί τεμπέλης για τα χέρια, ποτηροθήκες κλπ ! Απογοητεύτηκα και λίγο που τα golf δεν είχαν απο μαμά πίσω τεμπέλη. Ασε που αν ανοιγοκλείνει δεν σου τρώει και χώρο για τον 5ο επιβάτη !

Πολλά τα λευτά πάντως.

Δεν εχει καμια σχεση ο τεμπελης σε γκολφ 4 με γκολφ 5...Απολυτως... :(

Να προσεύχεσαι που δεν έχω 5άρι.... Χιχιχιχι τότε να έβλεπες... lick.gif

Αναλαμβανω εγω, μην ανησυχεις...Φτανει ενας τρελος... tongue.gif

Παλι σε μπελαδες με βαζεις... tongue.giftongue.gif Πανω που ηρεμησα, πεταει ο ενας 189 ευρω, πεταει ο αλλος ξερω ανθρωπο για την τοποθετηση, αντε να ηρεμησω τωρα... :thumbsup::lol:

Εμ, να μην τα διαβαζεις...Δεν σου φταιει κανεις...χεχεχε... new_lol.gifnew_lol.gif

ΕΓΩ ΕΙΧΑ ΡΩΤΗΣΕΙ ΣΤΗΝ ΚARENTA ΣΤΗ ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣ ΚΑΙ ΜΟΥ ΕΙΧΑΝ ΠΕΙ ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΤΟΝ ΤΕΜΠΕΛΗ 500 ΕΥΡΩ!!!!ΧΩΡΙΣ ΤΗΝ ΕΡΓΑΣΙΑ!!! ΘΑ ΤΟΥΣ ΞΑΝΑΡΩΤΗΣΩ ΚΑΙ ΘΑ ΤΟΥΣ ΑΝΑΦΕΡΩ ΑΝ ΔΕ ΣΕ ΠΕΙΡΑΖΕΙ ΤΗ ΔΙΚΗ ΣΟΥ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ ΕΤΣΙ ΓΙΑ ΝΑ ΔΩ ΤΙ ΘΑ ΜΟΥ ΠΟΥΝ.ΟΚ?

Εγω με 450 τοποθετημενος...Και παλι πολλα, αλλα εκει το παραεκαναν πες τους...Ναι ρε πες τους, νοου προμπλεμ...

Link to comment
Share on other sites

Εγω με 450 τοποθετημενος...Και παλι πολλα, αλλα εκει το παραεκαναν πες τους...Ναι ρε πες τους, νοου προμπλεμ...

THANX MAN.ΟΤΑΝ ΘΑ ΜΙΛΗΣΩ ΘΑ ΣΑΣ ΠΩ ΤΙ ΜΟΥ ΕΙΠΑΝ.

Link to comment
Share on other sites

εγω παντως θελω 2 κομματια. ερωτηση: τι περιλαμβανει στα 189ευρω? μονο τεμπελη η ποτηροθηκη αεραγωγους, σωληνωσεις για τον αερα του aircondition μεσα στο ντουλαπακι κτλ. εγω ενδιαφερομαι για 2 κομματια αλλα φουλ, οπως την μετατροπη που εκανε ο μιχαλης που τα εβαλε ολα οπως το εργοστασιακο.

Link to comment
Share on other sites

Λογικα ιδιος..Εκτος απο τον τεμπελη, μπηκε και πισω ποτηροθηκες, και γενικα κανουρια κονσολα πισω...με αεραγωγους...αυτα πανε ασσορτι...Ασε, αλλη φαση...Πολυ κυριλε :D

ΥΓ : Ασχετα αν δεν αφηνω να πατησει ποδι στις πισω θεσεις...ετερον εκατερον

Link to comment
Share on other sites

Αντε να το επισπεύσουμε το group buy..! τώρα που έχω κάτι φράγκα στην ακρη tongue.giftongue.gif

Ο τεμπέλης με τον αεραγώγο και τις ποτηροθήκες λέτε να πάει πολύ πάνω απο τα 200 Ε ?

Link to comment
Share on other sites

Θα προχώρησει το θέμα ή όχι?

Πάντως για να ξέρω αν είναι να το προχωρήσω μόνος μου εχω το trendline με ανθρακί ταπετσαρίες σε τι χρώμα πρεπει να τον πάρω σε μαυρο (anthrazit) ή σε γκρι (artgrey)?

Αυτος ο τεμπέλης θα είναι και ψυγιάκι? Απ' οτι βλέπω έχει αεραγωγούς πίσω...

Link to comment
Share on other sites

Παιδια πηρα πρωτοβουλια και μιλησα με τον ανθρωπο που τα πουλαει.Μου ειπε 1890ευρω για 10 τεμαχια και δεν θα πληρωουμε εξοδα αποστολης.Μου ειναι ομως εξαιρετικα δυσκολο να οργανωσω αυτο το group buy γιατι αν γινει καμμια κεντα και δεν στειλουν το υλικο τι θα γινει;Ποιος θα πληρωσει γι'αυτα που δεν θα στειλει?

Link to comment
Share on other sites

Παίζει να βρεθεί τεμπέλης που να έχει τη θήκη 1 DIN για το 6cd changer αντί για τον κανονικό; Αν βρεθεί εγώ έχω ένα τεμπέλη για πούλημα...

Αγόρασα το 6 cd changer που μπαίνει στον τεμπέλη αλλά τελικά θέλω τεμπέλη με θήκη και όχι τον απλό. Αν βρεθεί (από εκεί που θα βρείτε για το group buy) mπορώ να πουλήσω τον δικό μου.

Link to comment
Share on other sites

Ρε Dryid δε στέλνεις ένα pm στον Stoila για να τον ρώτησεις για info περί ebay μιας και το παίδι νομίζω πως έχει ασχοληθεί με το θέμα..?

Εγώ θέλω να είμαι οπωσδήποτε στη λίστα tongue.gif

Πάντως νομίζω πως αν αυτός που πουλάει ειναι "powerseller" δε παίζει πρόβλημα...

Link to comment
Share on other sites

Θα ρωτησω να δω τι θα μου πει και αυτος αλλα και παλι το ποσο ειναι μεγαλο και δεν μπορει να εγγυηθει κανεις.Η τιμη για εναν ειναι 199 ευρω +19 εξοδα αποστολης...

Link to comment
Share on other sites

Μου ειπε 1890ευρω για 10 τεμαχια

Άρα έμεις τον παίρνουμε με 30ευρώ έκπτωση? Κομπλέ μου φαίνεται..!

Ρώτα τον Stoila μπας και δώσει κάνα καλό tip :)

Edited by alestr9s
Link to comment
Share on other sites

@DrYiD PanoRamiX να ρωτησω κατι ? Σε ποιο υποβραχιονιο και ποιον seller αναφερεσαι συγκεκριμενα?Μπορεις αν γινεται να μου δωσεις link?Τωρα μπήκα ebay και βρηκα 3 προσφορες για υποβραχιονια.. :)

τα links ειναι τα εξης:

http://cgi.ebay.de/Original-VW-Nachruest-M...1QQcmdZViewItem

http://cgi.ebay.de/Original-VW-Armlehne-zu...1QQcmdZViewItem

http://cgi.ebay.de/Original-VW-Armlehne-zu...1QQcmdZViewItem

Σε καποια απο αυτα λεει κατι να προσέξουμε(ACHTUNG!!!...) αλλα δεν γνωριζω τι..Οποιος γνωριζει γερμανικα ας βοηθησει.Ευχαριστω

Link to comment
Share on other sites

Guest Stoilas

Καλησπέρ και sorry for the inconvinience που λένε και τα πουστάκια οι ¶γγλοι.

Καραχήν ζητάω συγγνώμη πουαμέλησα να το πω αλλά δεν προχώρησα το G.B. ξαθώς είχα μπλέξει αυτό τον καιρό και δεν είχα πολύ χρόνο να ασχοληθώ.

Για να απαντήσω και στο Π.Μ. του DrYiD PanoRamiX, για το αν θα χάσεις τα χρήματά σου χοντρικά ποτέ δεν μπορείς να είσαι 100% σίγουρος. Αυτό που σε βοηθάει όμως να δεις αν ο πωλητής είναι αξιόπιστος ή όχι είναι η αξιολόγησή του και από ό,τι είδα και οι 3 πωλητές που έχετε δημοσιεύσει είναι αξιόπιτοι με χιλιάδες πωλήσεις. Επίσης, ακόμα ένας τρόπος εξασφάλισης είναι να πληρώσετε μέσω paypal (αν το δέχεται ο πωλητής) καθώς αν κάτσει στραβή, μπορείτε εύκολα να πάρετε τα χρήματά σας πίσω. Πάντως από αυτούς τους πωλητές δεν θα φοβόμουν με τίποτα.

Link to comment
Share on other sites

@DrYiD PanoRamiX να ρωτησω κατι ? Σε ποιο υποβραχιονιο και ποιον seller αναφερεσαι συγκεκριμενα?Μπορεις αν γινεται να μου δωσεις link?Τωρα μπήκα ebay και βρηκα 3 προσφορες για υποβραχιονια.. :D

τα links ειναι τα εξης:

http://cgi.ebay.de/Original-VW-Nachruest-M...1QQcmdZViewItem

http://cgi.ebay.de/Original-VW-Armlehne-zu...1QQcmdZViewItem

http://cgi.ebay.de/Original-VW-Armlehne-zu...1QQcmdZViewItem

Σε καποια απο αυτα λεει κατι να προσέξουμε(ACHTUNG!!!...) αλλα δεν γνωριζω τι..Οποιος γνωριζει γερμανικα ας βοηθησει.Ευχαριστω

Το πρωτο link ειναι αυτος που μιλησα και πριν 2 μερες το ειχε 189 ευρω και οχι 199.Συμφωνω με τον stoila για το feedback και εγω απο τετοιους sellers ψωνιζω.Δεν εχω προβλημα και δεχομαι να το οργανωσω αλλα δεν θελω αν μια στο εκατομμυριο γινει λαλακια να γυρισει καποιος να μου πει κατι γιατι το ποσο για 10-15 ατομα ειναι 2000-3000 ευρω διολου ευκαταφρονητο.Αν παρολα αυτα δεν εχετε προβλημα ας το κανουμε...

Link to comment
Share on other sites

Παιδια πως μπορεις να δεις στο ebay ποιος πωλητης ειναι power seller και εχει κανει πολλες πωλησεις???

Link to comment
Share on other sites

Thanks Stoilas :D Άρα αν καταλαβα καλά, σαν πωλητης ο πιο αξιοπιστος ειναι αυτος στο 2ο απο τα 3 link που εγραψα παραπανω , με τις 4237 πωλήσεις και τον τεμπέλη στα 189 ευρα. Έτσι?

Edited by Renaissance
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.