Jump to content
Mike

Τοποθέτηση Υποβραχιονίου(Τεμπέλη) Σε Golf V

Recommended Posts

Ναι βρε,αυτο σου λεω,οτι στα sportline το ντουλαπακι του συνοδηγου εινα και ψυεγειακι,και πλεον,αφοτου εβαλα και το υποβραχιονιο, ειναι και αυτο,οπως προβλεπει η vw :)

Φιλε μου αν ημουν Αθηνα,που εκει μενω,βεβαιως και θα ερχομουνα..Ομως ειμαι Θεσσαλονικη εδω που σπουδαζω,πριν λιγες μερες ανεβηκα και ετσι ειναι λιγο δυσκολο :(

Link to comment
Share on other sites

Λοιπον για πειτε μου κατι...Ξερετε αν υπάρχει πουθενα στην αογρα να βρω κατι σαν τσοχα σε ποιοτητα αλλα σε μαυρο χρωμα,και να ειναι αυτοκολλητη απο τη μια μερια,για να την βαλω να επενδυσω απο μεσα τη θηκη του υποβραχιονιου, να ειναι πιο κυριλε ακομη,οπως ακριβως ειναι στο Passat του κολλητου μου....???

Ξερει κανεις...?

@ipso: Φιλε,επειδη δεν θυμαμαι,σε αυτα που παραγγειλαμε,ηταν μονο το δαχτυλιδι ή και το αλλο για καθρεφτες...? tongue.gif

Edited by Drago
Link to comment
Share on other sites

Mike Ψαξε σε μαγαζι με μονωτικα η με ειδη ταπετσαριας.

Μονο το δακτυλιδι παραγγειλαμε, οταν μου το ζητησες ειχα παραγγειλει ηδη το δικο μου. Η παραγγελια του δικου σου εγινε δυο μερες μετα.

Σημερα εφυγε θα το εχεις μεθαυριο.

Για το χρωμιομενο μοχλουδακι καθρεπτων δεν ξερω το μαγαζι ποιο ειναι.

Link to comment
Share on other sites

Χμ..Οκ..Δεν ειναι απαραιτητο,απλα θελω να ειναι μαλακο μεσα,σαν βελουδο οπως ειναι στο Passat που ειδα...

@ipso : Οκ φιλε μου,το αναμενω :)

Link to comment
Share on other sites

Guest pankatsi
Mike, φίλε μου, πολλά λεφτά ρε γαμώτο για ένα τεμπέλη, δεν  νομίζεις?

Πολλά λεφτά παιδία για ένα τεμπέλη ένας φίλος μου το έβαλε σε Audi A3 το καινούριο μέσα στην αντιπροσωπεία 180 εύρο rocket.gif

Link to comment
Share on other sites

Πολλά λεφτά παιδία για ένα τεμπέλη ένας φίλος μου το έβαλε σε Audi A3 το καινούριο μέσα στην αντιπροσωπεία 180 εύρο rocket.gif

Τόσο έχει αν το παραγγειλείς μαζί με το αυτοκίνητο, αν το βάλεις μετά είναι πιο ακριβό!

Link to comment
Share on other sites

Guest Scorpio
Χμ..Οκ..Δεν ειναι απαραιτητο,απλα θελω να ειναι μαλακο μεσα,σαν βελουδο οπως ειναι στο Passat που ειδα...

Λοιπόν φίλε Mike,

Θα πας στο ΠΛΑΙΣΙΟ, ναι καλά άκουσες στο ΠΛΑΙΣΙΟ και θα πάρεις αυτοκόλλητη τσόχα. Έχει και σε μαύρο. Εγώ είχα πάρει μπλέ σκούρα για να επενδύσω εσωτερικά κάτι καρνέ λογαριασμών σε ένα εστιατόριο (στην 2η δουλειά μου, την Σπονδή αν έχεις ακουστά). Η υφή της είναι ακριβώς όπως η υφή της μαύρης τσόχας που έχει το 4άρι στην κενή θήκη πάνω από το rcd και κάτω από την ποτηριέρα! Και από αντοχή? Σκίζει! Έχει φάει την απίστευτη ταλαιπωρεία και είναι σαν καινούργιο... Επίσης έχει και άριστη εφαρμογή!!! :)

Link to comment
Share on other sites

Επειδη το θεμα καπου ξεφυγε με τα r/cd σβηστηκαν καποια περιττα post. Οποτε φιλε Ipso μπορεις να ανοιξεις ενα καινουριο θεμα στα Ice. Sorry αλλα πρεπει να κρατησουμε τα topics στο αρχικο τους θεμα.

Edited by Drago
Link to comment
Share on other sites

Λοιπόν φίλε Mike,

Θα πας στο ΠΛΑΙΣΙΟ, ναι καλά άκουσες στο ΠΛΑΙΣΙΟ και θα πάρεις αυτοκόλλητη τσόχα. Έχει και σε μαύρο. Εγώ είχα πάρει μπλέ σκούρα για να επενδύσω εσωτερικά κάτι καρνέ λογαριασμών σε ένα εστιατόριο (στην 2η δουλειά μου, την Σπονδή αν έχεις ακουστά). Η υφή της είναι ακριβώς όπως η υφή της μαύρης τσόχας που έχει το 4άρι στην κενή θήκη πάνω από το rcd και κάτω από την ποτηριέρα! Και από αντοχή? Σκίζει! Έχει φάει την απίστευτη ταλαιπωρεία και είναι σαν καινούργιο... Επίσης έχει και άριστη εφαρμογή!!! :blink:

Μαλιστα φιλε μου,δεν το φανταζομουν οτι θα ειχε εκει να πω την αληθεια...Ομως απο οτι φαινεταο πλεον με την βοηθεια βρηκα λυση και σε αυτο το ζητημα..Πλεον μεσα θα ειναι οπως ακριβως το θελω...Πιο ζεστο :blink:

Link to comment
Share on other sites

Guest Scorpio
Μαλιστα φιλε μου,δεν το φανταζομουν  οτι θα ειχε εκει να πω την αληθεια...Ομως απο οτι φαινεταο πλεον με την βοηθεια βρηκα λυση και σε αυτο το ζητημα..Πλεον μεσα θα ειναι οπως ακριβως το θελω...Πιο ζεστο :D

Έτσι έτσι!

Σε λίγο μόλις θα μπαίνεις μέσα στο car θα λες: "Car sweet car" :D

Αλλά έτσι είναι αυτά τα πράγματα... love.gif:D

Link to comment
Share on other sites

Guest pankatsi
Τόσο έχει αν το παραγγειλείς μαζί με το αυτοκίνητο, αν το βάλεις μετά είναι πιο ακριβό!

Το τοποθέτησε 2μηνες μετά την αγορά ,μερικά έξτρα έχουν τα μισά λεφτά στην AUDI rocket.gifmachinegun.gif

Link to comment
Share on other sites

Φιλε Scorpio ετσι ειναι...

Diver σου απηντησα και στο αλλο θεμα :)

OK MIKE TO IDA ALA TELIKA EXI MEGALI THRAFSI BLEPO O TEBELIS SU :)

Link to comment
Share on other sites

Χεχε..Ετσι ειναι...Και το ηξερα θα γουσταρετε...Σημερα μπηκε και το τελευταιο κομματι...Εκεινο που ανοιγοκλεινει τον εξαερισμο...Αψογο πλεον... :)

Link to comment
Share on other sites

Χεχε..Ετσι ειναι...Και το ηξερα θα γουσταρετε...Σημερα μπηκε και το τελευταιο κομματι...Εκεινο που ανοιγοκλεινει τον εξαερισμο...Αψογο πλεον... :D

diladi ti ekanes???? ke pote tha balis fotto na dume??

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα φίλοι μου

Mike φιλαράκο έκανες απο τις καλύτερες επιλογές για το Golf σου.Πιστεψέ με δεν θα το μετανιώσεις.Έχω βάλει κι εγώ αλλά ευτυχώς όταν έκανα την παραγγελεία για το Golf η πωλήτρια που είναι φίλη μου μου είχε πει να βάλω ότι extra ήθελα απο την αρχή λόγο του μεγάλου κόστους αν τα έβαζα Ελλαδα.Ετσι έβαλα τεμπέλη ,δερμάτινο τιμόνι και προβολάκια σε τιμές εργοστασίου περίπου 500 Euro όλα μαζί. Δεν μπορείς να καταλάβεις πόσο με έχει βολέψει (μάλλον το καταλαβαίνεις γιατί έβαλες κι εσυ). Πολύ καλή η επιλογή σου . Τώρα με μπριζοσες γαι την δερμάτινη επένδυση και ο Scorpio για το cd holder!!!!!!!! Μάλλον θα τα βάλω και τα δύο. Για το cd holder δεν έχω προλάβει να παω λόγω δουλειάς.Πάντως όταν το βάλω θα βγάλω foto.

ΑΑΑΑΑ και για τους δυσπιστούς όσο αφορά τον τεμπέλη..........Μια φίλη μου όταν τις είπα οτι είχα βάλει τεμπέλη στο Golf (εχει και αυτή το ίδιο) το θεώρησε μεγάλη βλακεία .Οταν μπήκε για πρώτη φορά στο αυτοκίνητο μου και όσες φορές μπαίνει το χέρι τις δεν ξεκολλά απο το υποβραχιονιο(τεμπέλη).

Γι' αυτο όποιοσ δεν έχει βάλει ας το βάλει ....

Link to comment
Share on other sites

ΑΛλα δν εχεις αεραγωγους και ολα τα συναφη και ποτηροθηκες πισω ;)

Και εμας ειναι και με ψυγειακι μεσα ;)

Φιλε τωρα αυτες τις μερες θα παω να επενδυσω στην Carrera Leather το υποβραχιονιο με δερμα στο χρωμα του αμαξωματος ;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.