Jump to content
Mike

Τοποθέτηση Υποβραχιονίου(Τεμπέλη) Σε Golf V

Recommended Posts

Thanks Stoilas :) ¶ρα αν καταλαβα καλά, σαν πωλητης ο πιο αξιοπιστος ειναι αυτος στο 2ο απο τα 3 link που εγραψα παραπανω , με τις 4237 πωλήσεις και τον τεμπέλη στα 189 ευρα. Έτσι?

Όντως... Αυτός ο πωλητής δεν έχει ούτε μια αρνητική αξιολόγηση...

Δε ρωτάμε και αυτόν πόσα θα μας πάρει για 10 (ίσως και παραπάνω) κομμάτια?

Θα τον ρωτούσα εγώ αλλα δε μπανίζω γριιιιιι απο Γερμανικά tongue.giftongue.gif

Link to comment
Share on other sites

Ο τριτος μου απαντησε κιολας οτι θα κοψει 10 ευρω απο το καθε κομματι.Η πληρωμη των μεταφορικων θα γινει κανονικα γιατι παει με το βαρος.Να προσεξουμε το οτι δεν το εχει σε γκρι αυτος....Επομενως μιλαμε για 169+17 ευρω το κομματι=186 ευρω απο τον τριτο.Το ασχημο ειναι οτι δεν εχουν paypal οι δυο πρωτοι...

Παιδια δεν απανταει ο δευτερος...Του εστειλα και δευτερο mail αλλα τιποτα.Τι λετε να κανουμε?

Edited by DrYiD PanoRamiX
Link to comment
Share on other sites

Παιδια απαντησε κα ο δευτερος και εδωσε τιμη 1950 ευρω δηλαδη 195 το τεμαχιο για 10 τεμαχια.Ας δουμε λοιπον συντομα τι θα κανουμε...

Link to comment
Share on other sites

Guest VWVGolf

Δεν ξερώ τι να προτείνω...

Ας διαλέξουμε τον πίο ασφαλή seller...

Ασχετο.... εγω που έχω το ανθρακί σαλόνι του trendline το anthrazit είναι το σώστο χρώμα για τον τεμπέλη εε?

Link to comment
Share on other sites

Παιδια Sorry αλλα δεν θα μπορεσω τελικα να το προχωρησω εγω γιατι βγηκαν αλλα εξοδα(αμορτισερ) και θα το καθυστερησω κανα 2μηνο.Και παλι sorry

Link to comment
Share on other sites

Guest Drake

Σημερα εγκατασταθηκε στο 5αρι μου ο εργοστασιακος τεμπελης με τους πισω αεραγωγους και τις ποτηροθηκες του Michail. Σε αψογη κατασταση (ολοι τον ξερουμε τι ψειρας ειναι.. :-)) ο τεμπελης. Η δουλεια εγινε απο τον μηχανικο που τον ειχε εγκαταστησει και στον Μιχαλη. Πολυ ωραια και οχι κατι ιδιαιτερα δυσκολο. Ολα κυλησαν πολυ ομαλα.

Με τον τεμπελη παντως μεσα, αλλαζει εντελως η εικονα του εσωτερικου. Και πολυ βολικος στα ταξιδια. Τον προτεινω ανεπιφυλακτα. Βαλτε τεμπεληδες παιδες!! :-))

Link to comment
Share on other sites

Γεια σου ρε Βασιλη, χαιρομαι παρα παρα πολυ ρε φιλε που το εβαλες και ολα πηγαν τελεια, και χαρηκα ακομα πιο πολυ που σου αρεσε ρε φιλε :cry:

Ξερω οτι θα το προσεχεις οσο εγω και δεν θα υποστει καφριλικια, χαχαχα

να το χαιρεσαι καλα αραλικια, τελειο θα εγινε το εσωτερικο...

:D :D :cry::unsure:

Link to comment
Share on other sites

Guest Scorpio
Γεια σου ρε Βασιλη, χαιρομαι παρα παρα πολυ ρε φιλε που το εβαλες και ολα πηγαν τελεια, και χαρηκα ακομα πιο πολυ που σου αρεσε ρε φιλε :)

Ξερω οτι θα το προσεχεις οσο εγω και δεν θα υποστει καφριλικια, χαχαχα

να το χαιρεσαι καλα αραλικια, τελειο θα εγινε το εσωτερικο...

:D :D :) :)

Κάτι σκαρώνεις εσύ... ^_^^_^^_^^_^

Link to comment
Share on other sites

Έχω μπριζωθεί και γώ εδω και καιρό, αλλά ούτε γερμανικά ξέρω, ούτε Pay Pal έχς για να αρχισώ το Group Buy :thumbsup:

Οποιος πιστός καλοθελητής ας προσέλθει....! ;)

Link to comment
Share on other sites

Έχω μπριζωθεί και γώ εδω και καιρό, αλλά ούτε γερμανικά ξέρω, ούτε Pay Pal έχς για να αρχισώ το Group Buy :(

Οποιος πιστός καλοθελητής ας προσέλθει....! B)

Hi guys! Ψωνίζω χρόνια από eBay και μπορώ να σας πω ότι δεν είναι και τίποτα περίπλοκο... Ειδικά αν κάνεις προσεκτικές αγορές. Κι εγώ ψήνομαι χοντρά για τεμπέλη και έχω βρει καλό και αξιόπιστο seller.

To Group buy είναι σχετικά δύσκολο γιατί θα πρέπει να βρούμε κάποιον να φορτώσει τον λογαριασμό του με πολλές χιλιάδες ευρώ για πάρτη μας και να πάμε να του δώσουμε και λεφτά κλπ κλπ... Και αν (μια στο εκατομμύριο) γίνει καμία *μη επιτρεπόμενη λέξη* θα του ζητάμε και τα ρέστα! Το eBay (εφόσον είσαι προσεκτικός) και το PayPal είναι απολύτως ασφαλή και αξιόπιστα! Όποιος θέλει να κάνει αγορά και χρειαστεί τη βοήθειά μου, ευχαρίστως να το κάνω...

Εγώ στο άλλο κολλάω... Ωραία. Τον αγοράζω τον τεμπέλη... Μπορεί κανείς να μου πει που θα πάω να τον τοποθετήσω??? Η VW (για τον δικό της) ζητάει 150 euro!!! :blink:

Ένα άλλο μαστόρι που ρώτησα μου ζήτησε 100 euro... dead.gif

Εχει κανείς να μου προτείνει κανέναν για τοποθέτηση που δεν θα μου πιει το αίμα;;;

Ποια τιμή θα λέγατε ότι είναι λογική για μια τοποθέτηση τεμπέλη;;;

Link to comment
Share on other sites

Παρε τον εσυ και σου δινω το εγχειριδιο και τον βαζεις μονος σου και αν δεν μπορεις σε βοηθαω...

ΣΟΒΑΡΑ??? ΜΕΣΑ! Τον χτυπάω και τα ξαναλέμε!

Link to comment
Share on other sites

Αρκει να εισαι απο Αθηνα ετσι...

ΑΘΗΝΑ ΑΘΗΝΑ!!! Οπου θες έρχομαι και σε βρίσκω! Ολόκληρο Golf πήραμε... <_<:whistling:

Link to comment
Share on other sites

Οκ οταν τελειωσεις στειλε μου πμ να συννενοηθουμε

Βέβαια! Προς το παρόν, προσπαθώ να ψήσω τον τύπο να μου τον στείλει Ελλάδα... Ελπίζω να τον καταφέρω! Όπως φαίνεται, έχει 45 κομμάτια σε stock... Αν τον καταφέρω να μου στείλει, θα σας ενημερώσω, αν κανείς ενδιαφέρεται!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.