Jump to content
katsaleb

Μπαρομετρα Σε Polo

Recommended Posts

παιδια καμια αλλη γνωμη για οργανακι εχετε???η καποιο αλλο site;;;

Τσέκαρε... http://www.perfectrun.jp/

Απλά δεν ξέρω τον τρόπο πληρωμής

Έχει καλές τιμές πάντως σε σχέση με Ελλάδα και γνήσια προϊόντα

Έχουν παραγγείλει παιδιά από εδώ πιο παλιά

Link to comment
Share on other sites

ωραια φιλαρακι ευχαριστο τωρα θα μπω να τσεκαρω γτ εχω βαλει προγραμμα και πρεπει οποςδηποτε να βαλω οργανακι για να βλεπω τι γινεται σωστα??γτ δουλευει το αμαξι τωρα 1.2 πιεση

Link to comment
Share on other sites

Έτσι είναι

Για εμένα πλήρωσε κάτι παραπάνω να εχει και peak(να κρατάει μνήμη για την μέγιστη τιμη της πίεσης όπως επίσης και ρύθμιση έτσι ώστε αν περάσει το όριο που του βάλεις,ας πουμε 1,2 να σου ανάβει λαμπάκι στο ίδιο το μπαρομετρο για να σε υποψιασει πως κάτι δεν παει καλα!)

Γνώμη μου απολαυσε το με χαλαρούς ρυθμούς μέχρι να περάσει το καλοκαίρι και να φύγουν οι πολλές ζεστές και απο τέλη Σεπτεμβριου πίεσε το!

Τώρα που έβαλες προγράμμα ξέρω πως σου αρεσει αλλα με την ζέστη δεν κάνει καλο;)

Προσέχουμε για να έχουμε ;)

Edited by turbomakis
Link to comment
Share on other sites

ναι φιλαρακι να φανταστεις το εχω τωρα 3 μερες το προγραμμα και δεν το εχω πιεση καθολου το αμαξι οδηγαω φισιολογικα επειδη ειναι και καλοκαιρι φιλαρακι οποτε να παρω κανενα defi h greddy apo εβαυ λες??? εχω βγαλει 142 αλογακια...

Link to comment
Share on other sites

ναι φιλε μου και τωρα με την αλλη την σκαστρα που εχω βαλει απο βδομαδα παω για επαναπρογραμματισμο γτ τηα βγαλω σιγουρα με αυτην την πιεση γυρο στα 150 αλογακια...ευχαριστημενος ειμαι με δευτερα και τριτη ταχυτητα μετα τις 3000 στροφες σκοτωνει απλα...

Link to comment
Share on other sites

ναι φιλε μου ειναι μια χαρα εχτες ηρθα απο αθηνα πατρα και ολα μια χαρουλα απλα τωρα το αφηνω 3 με 4 λεπτα και να κρυωσει και να ζεσταθει φιλε θωμα και καταναλωση απο 5.6 που ειχα σε ταξιδι εχει παει στο 6 μια χαρα δεν ειναι ??

Link to comment
Share on other sites

αυτο ακριβως εχω και εγω αλλα εχω να σου προτεινω απο αλλου το ιδιο ακριβως με το δικο μου αλλα σε πολυ καλητερη τιμη :-)

http://www.e-autoshop.gr/product_info.php?cPath=24_250_46_337&products_id=1539

οριστε εδω φιλε μου :-))) πολυ καλητερη τιμη :-)

Link to comment
Share on other sites

επειδη θελω να βαλω κι εγω,να ρωτησω οσους εχουν βαλει μπαρομετρο,απο που πηραν ρευμα για να μην υπαρξει προβλημα?απτο διακοπτη των φωτων?υπαρχει κανα θεμα με καν μπας?

Link to comment
Share on other sites

κανενα απολυτως προβλημα σε gti 6r. Απλη εγκατασταση με παροχη για ρευμα απο την ασφαλειοθηκη. Εχει μια κενη ασφαλεια που λειτουργει μονο οταν το κλειδι ειναι γυρισμενο. Δεν εχει βγαλει καμια βλαβη και το μονο ζορι ειναι να περασει το σωλινακι απο τον χωρο της μηχανης στην καμπινα. Παραθετω φωτο:

4440513_b_b.jpg4440513_c_b.jpg

Mαρκα auto gauge. Κοστος 20 ευρω. Δεν χρειαζετε το super duper. Μια χαρα κανει την δουλεια του.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.