Jump to content
diMake

Πολυ Ωρα Στο Ρελαντι

Recommended Posts

Καλημερα κ καλες γιορτες σε ολους!

Μετα απο μια συζητηση π εκανα εχω μια απορια.

Οταν για τον χ.ψ λογο εγω καθομαι μεσα στο αμαξι μου με το ρελαντι και αναμμενη θερμανση για 2-3 ωρες υπαρχει κατι που ισως μου δημιουργησει προβλημα εκεινη τη στιγμη ή και σε 100.000 και Γιατι ?

Παντως μετα απο 3 ωρες++ στο ρελαντι με αναμμενη θερμανση ουτε βεντιλατερ αναψε ουτε θερμοκρασιες ανεβηκαν ουτε τπτ..

Link to comment
Share on other sites

Καλα το ηξερα οτι θα φαω spam :D αλλα σοβαρα νομιζω οτι μετα που ξεκινησα σααααν να μπερδευαι τα πρωτα 100-200 μετρα και μετα εστρωσε.. Εκτος και αν ηταν απο το σοκ αλλαγης μπροστινων με πισω καθισματων.

Η ΓΚΟΛΦΑΡΑ ΕΧΕΙ ΑΠΕΙΡΟΥΣ ΧΩΡΟΥΣ ΚΑΙ Ο ΠΙΣΩ ΤΕΜΠΕΛΗΣ ΕΙΝΑΙ ΣΟΥΠΕΡ ΟΥΑΟΥ!!!

Link to comment
Share on other sites

Ίσως να ξεφορτίζεται ελαφρώς η μπαταρία γιατί το δυναμό στο ρελαντί δεν φτάνει να παρέχει όσο ρεύμα απαιτείται για όλες τις ανάγκες του αυτοκινήτου+θερμανσή + rcd (λογικά ανοιχτό θα το είχες) οπότε κάτι πιο σοβαρό δεν νομίζω αφού ξεκινώντας μετά θα φορτιστεί...

Link to comment
Share on other sites

Μωρομάντηλα να έχεις γιατί θα λερώσεις και δεν θα βγαίνει μετά.. είναι και alcadara

Link to comment
Share on other sites

Και σακουλίτσες να έχεις σε μια γονίτσα, μη λερώσεις!

Link to comment
Share on other sites

Ψιτ... εσυ με το καγκουροκοκκινο αμαξι... στα κραταω αυτα!

Ψιτ... εσυ με το ασπρο το 4κινητο... Θα σε πετυχω!

Link to comment
Share on other sites

Καλα το ηξερα οτι θα φαω spam :D αλλα σοβαρα νομιζω οτι μετα που ξεκινησα σααααν να μπερδευαι τα πρωτα 100-200 μετρα και μετα εστρωσε.. Εκτος και αν ηταν απο το σοκ αλλαγης μπροστινων με πισω καθισματων.

Η ΓΚΟΛΦΑΡΑ ΕΧΕΙ ΑΠΕΙΡΟΥΣ ΧΩΡΟΥΣ ΚΑΙ Ο ΠΙΣΩ ΤΕΜΠΕΛΗΣ ΕΙΝΑΙ ΣΟΥΠΕΡ ΟΥΑΟΥ!!!

προσεχε μην το λερωσεις!! :drinks:

Link to comment
Share on other sites

σου συμβαινει συχνα αυτο?μαλλον θα ειναι απ το σοκ,ξερεις,αδυναμιες,βουλωνουν τα αυτια κ κατι τετοια.μην ανησυχεις.

:laugh: :laugh: :laugh:

Link to comment
Share on other sites

και τη θερμανση γιατι τι θες?δεν σου φτανει η ζεστη που εχει μεσα αλλα και η σωματικη ασκηση ωστε να μη κρυωνεις?εκτος και δεν κουνιεσαι και πολυ :D

Link to comment
Share on other sites

μάλλον αυτός την έχει δει πασάς και κάθεται αναπαυτικά στην μέση των πίσω καθισμάτων, αφήνοντας στην εκάστοτε συνοδό να κουράζεται..

Link to comment
Share on other sites

μάλλον αυτός την έχει δει πασάς και κάθεται αναπαυτικά στην μέση των πίσω καθισμάτων, αφήνοντας στην εκάστοτε συνοδό να κουράζεται..

της λεει εγω εχω την υπερπολυτελη σουιτα(golf) καθαρισμενη βελτιωμενη με τη τελευταια τεχνολογια πληρωνω για θερμανση κτλ κτλ κανε και εσυ κατι!

α να σου πω dimake τι σταδιο φημε εχεις?εγω εχω 3m το 35 αλλα εσυ κατι παραπανω θα ξερεις δωσε μας τα φωτα σου ειναι καλο το σταδιο μου για ημισκοτεινο χωρο?

Edited by Playmaker
Link to comment
Share on other sites

Τα φημε απαγορευοντε κ εγω δεν ειμαι παρανομος 8)

Εκανα ακομα μια παρατηρηση με το αμαξι.. Τις προαλλες το αφησα στο ρελαντι παλι :p και η θερμοκρασια λαδιου ηταν 64 και το νερο γυρο στους 40-50 βαθμους αφου δν ειχα προλαβει να οδηγησω αρκετα. Μετα απο αρκετη ωρα το νερο ηταν 40-50 βαθμους.. δν κουνηθηκε καθολουυυ! Θα με τρελανει αυτο το γκολφ...

Link to comment
Share on other sites

Οχι δεν θα σε τρελάνει, εξαρτάται τι διαπράτεις στο εσωτερικό του

Link to comment
Share on other sites

Οχι δεν θα σε τρελάνει, εξαρτάται τι διαπράτεις στο εσωτερικό του

αχαχαχαχαχχχχχχαχαχαχ πλεον οι ροδες ειναι διακοσμητικες απο οτι εχω καταλαβει
Link to comment
Share on other sites

. Τις προαλλες το αφησα στο ρελαντι παλι :p

Make, άστο να δουλεύει στο ρελαντί γιατί όταν κινήται δεν πάει βήμα !!! :lolu: :lolu: :lolu: :lolu: :lolu: :lolu: :lolu: :lolu:

Link to comment
Share on other sites

Τα φημε απαγορευοντε κ εγω δεν ειμαι παρανομος 8)

Εκανα ακομα μια παρατηρηση με το αμαξι.. Τις προαλλες το αφησα στο ρελαντι παλι :p και η θερμοκρασια λαδιου ηταν 64 και το νερο γυρο στους 40-50 βαθμους αφου δν ειχα προλαβει να οδηγησω αρκετα. Μετα απο αρκετη ωρα το νερο ηταν 40-50 βαθμους.. δν κουνηθηκε καθολουυυ! Θα με τρελανει αυτο το γκολφ...

Για τροχοσπιτο το σκεφτηκες καθολου;;; χαχαχαχαχαχαχαχαχαχα

Make, άστο να δουλεύει στο ρελαντί γιατί όταν κινήται δεν πάει βήμα !!! :lolu: :lolu: :lolu: :lolu: :lolu: :lolu: :lolu: :lolu:

ΧΧΧΧΧΧΧΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΧΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΧΑ

Link to comment
Share on other sites

Καλα ρε Κοσμα καρδια δεν εχεις? Λιγο τσιπα! Λιγο ψυχη!

Μπιλλαραααα!!! εχουμε τροχοσπιτο αλλα εχει ψ@λοκρυο!

Link to comment
Share on other sites

Είναι και γαλάζιο να μπει μέσα στην θάλασσα να τελιώνουμε πια

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.