Jump to content

Recommended Posts

καλησπερα και χρονια πολλα σε ολους.εχω ξεκινησει οπως ειχα πει σε ενα αλλο τοπικ την βελτιωση στο καινουριο μου αυτοκινητακι ενα vw golf tsi rline.σας ανεβαζω σημερα 2 φωτο απο τισ ζαντες που απλα μονταραμε και τις ακουμπησαμε και αυριο που θα μπει και η αναρτηση bilstein pss10 θα σας ανεβασω και αλλες με το χαμηλωμα,οι ζαντες ειναι sportec 18 βαμενες σε ανθρακι σκουρο με πολυ μεταλλο μεσα και τα λαστιχα 225/40r18 continental spopost-21089-0-00758600-1325090376_thumb.jpost-21089-0-17600600-1325090382_thumb.jrtcontact 5

Edited by venzinask
Link to comment
Share on other sites

καλησπερα λοιπον και σημερα με νεες φωτο και χαμηλωμενο.και με μια μικρη βολτα εχω να πω οτι η αναρτηση ειναι αψογη.επομενη κινηση προγραμμα και εισαγωγη μαλλον APR post-21089-0-19167700-1325173433_thumb.j

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα λοιπον και σημερα με νεες φωτο και χαμηλωμενο.και με μια μικρη βολτα εχω να πω οτι η αναρτηση ειναι αψογη.επομενη κινηση προγραμμα και εισαγωγη μαλλον APR post-21089-0-19167700-1325173433_thumb.j

ποσο χαμηλωσε;φαινεται super!
Link to comment
Share on other sites

Λοιπον ειμαι ετοιμος οπως εγραψα και σε ενα αλλο τοπικ να βαλω προγραμμα και εισαγωγη,αλλα φοβαμαι τις συνεπειες για την εγγυηση.καποιο παιδι μου ειπε οτι με το που πας για service και στο πριζαρουνε βγαινει το πριγραμμα?να βαλω η να το αφησω να κανω καποια χλμ ακομα.απο την αλλη εχω εγγυηση για 4 χρονια ακομα και δεν μπορω να περιμενω.τι να κανω βοηθηστε με

Link to comment
Share on other sites

εγω απο τα 1000χλμ ειχα βαλει!κανενα προβλημα ουτε με το αμαξι,ουτε με την αντιπροσωπεια!Αν παλι κανεις αναβαθμιση οντως σβηνει το προγραμμα και πολυ απλα πας απο τον προγραμματιστη σου μια βολτα,πινεις ενα καφε και σου περναει και παλι το file σου!

Link to comment
Share on other sites

tres chic !! :thumbsup:

διακριτικο και όμορφο !! καλοριζικο ,είναι συνδεδεμενο με obd ?

το cooler το έβαλες;

Link to comment
Share on other sites

πολυ ωραιο και ιδιαιτερο το αμαξι σου.οι ζαντες σου αρκετα πρωτοτυπες μιας και δεν πολυκυκλοφορουν και εχεις βαλει κ ωραια εξτρα.

μπραβο να το χαιρεσαι το τουτουνι σου

Link to comment
Share on other sites

Λοιπον τα νεα μας ειναι ως εξης,χθες παρελαβα την εισαγωγη της itg και την τοποθετησα και σημερα παμε για εξατμηση.εχω στα χερια μου και τι intercooler s3 και θα το τοποθετησω απο βδομαδα μαζι με προγραμμα.παντως κανοντας μια βολτα εχθες δοκιμαστικη ειδα μεγαλη διαφορα με την εισαγωγη και απο θορυβο και απο αποδοση και αυτο που μου εκανε εντυπωση ειναι οτι η αποδοση εχει αλλαξει σε ολο το φασμα στροφων,φαντασου να μπει και προγραμμα

Link to comment
Share on other sites

Βαζεις μια wastegate forge και μια DV forge τσιτωνεις την Κ03 και βγαζεις πολυ καλα αλογα :)

Edited by Anas@S
Link to comment
Share on other sites

Λοιπον την πηρα την αποφαση και το αμαξι αυτη την στιγμη που γραφω ειναι στα χερια της revo να τοποθετηθει προγραμμα st2 98 και intercooler s3.εντυπωσεις θα εχω απο αυριο και μετα

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.