Jump to content

Recommended Posts

Μιας και πρόκειται για μια ολοκληρωμένη παρουσίαση, το θέμα κλειδώνει και θα ανοιχθεί μόνο με αίτημα του δημιουργού του, εφόσον θα έχει κάτι νεότερο να συμπληρώσει.

Link to comment
Share on other sites

λοιπον το project συεχιζεται και εχουμε ως εξης.μπηκαν φρενα εμπρος απο s3 και πισω απο r32,αλλχτηκε το τιμονι με το αντιστοιχο του r,αλλαχτηκε και το οργανακι της p3cars με ενα της defi με control unit που στην πορεια θα μπουν και πυρομετρο και πιεση λαδιου και επισης τοποθετηθηκαν και τα φαναρια της depo look r.kαι η συνεχεια ερχεται την τριτη με την ολοκληρωση και τον προφυλακτηρων     http://imageshack.us/photo/my-images/171/64449016.png/

Link to comment
Share on other sites

Πολύ ψαγμένο και ολοκληρωμένο!Δεν πολυσυμπαθώ τα TSI αλλά το συγκεκριμένο δεν έχει να ζηλέψει τίποτα από GTI!

Link to comment
Share on other sites

ωραιο φιλε μου! μπορεις να ανεβασεις καμια φωτο απο τα φαναρια και να μας πεις καμια πληροφορια απο που τα πηρες και για τον αν καθονται σωστα?

edit: τωρα ειδα τις φοτο! πεσ μας λιγα λογια για το αλλο! ;)

Edited by golfioo
Link to comment
Share on other sites

Λοιπον τα φαναρια δεν βλεπω καμια διαφορα στην εφαρμογη τωρα θα δειξει και στην πορεια σε καμια βροχη στο πλυσιμο παντως που νομιζω οτι νερο ειναι και πιο πολυ δεν ειχαν κανα θεμα τωρα οσον αφορα τα φρενα δεν εχω καταλαβει διαφορα αλλα στο φρεναρισμα αξιζουν το βαρος τους

Link to comment
Share on other sites

Φιλε εχει γινει απιστευτο το γκολφακι..Πολυ ωραιες οι αλλαγες  :thumbsu:  :goodjob: Για το τιμονι μπορεις να δωσεις καποιες πληροφοριες τιμη κ απο που το τσιμπησες (εστω κ με π.μ. αν ειναι ευκολο) 

Link to comment
Share on other sites

Mετα απο πολυ τρεξιμο και πολυ αγωνια και παλι λοιπουν καποια πραγματακια και εχω και ενα θεμα αλλα με ενα φιλο απο το κλαμπ θα το ξεπερασω σημερα τελειωσαμε και την εμφανιση οριστε το αποτελεσμα αλλα απλυτο λογο του οτι ειναι ακομα φρεσκοβαμενα και πλυσιμο αυριο         http://imageshack.us/photo/my-images/59/11110387.jpg/

Link to comment
Share on other sites

Πολυ ωραίο φίλε!αλλα τωρα θες και φανάρια ξένον για να μην φαίνεται περίεργο μπροστά!βαλε και μια απο πίσω να θαυμασουμε!

Link to comment
Share on other sites

Απ οτι είδα στο imageshack πίσω είναι έτσι

 

http://imageshack.us/photo/my-images/69/18434284.jpg/

 

Φίλε το αμάξι σου είναι σίγουρα από τα καλύτερα 6αρια, το μόνο που σου λείπει τώρα είναι τα bi-xenon και είσαι για περιοδικό!

Link to comment
Share on other sites

ΑΑΑΑΑ βρε βενζινά με τις sportec σου.... ονειρεμενη ζαντα

Γενικότερα οι βελτιώσεις είναι Super αλλά οι Sportec είναι ΟΝΕΙΡΟ! Μπράβο venzinas

Link to comment
Share on other sites

πω ρε φίλε κουκλα !!!! δώσε καμια πληροφορία για τους προφλακτηρες ,τιμές ,που τους εβαλες και ποσο πηγε η εγκατασταση (αν δεν θες δημόσια στείλε μου πμ Please)

Link to comment
Share on other sites

Λοιπον εμενα ολα μαζι με την εξατμηση μου πηγαν 1400 ευρω απλα εκανα μια βλακεια λογο του οτι δεν εβρισκα το κατω κοματι απο τον πισω προφυλακτηρα και τον πηρα ολοκληρο οποτε εχω ενα προφυλακτηρα αθικτο.τα πραγματα τα πηρα απο εξω για γνησια αλλα μαλλον ειναι ημητασιον αλλα πολυ καλα.και καλη τιμη τωρα το μονο που μου μενει ειναι τα φαναρια απλα επειδη οπως βλεπετε ολοι φετος μου εφυγαν πολλα λεφτα μετα το καλοκαιρι ειναι η πρωτη επιλογη

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Πολύ ωραίο το golf ! Ένα retrofit τα εργοστασιακά xenon φανάρια και θα γίνει πολύ bad boy.. Να το χαίρεσαι !

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.