Jump to content
kouliss

Εορτασμός Γενεθλίων Hellenic Vwclub Στην Αττική

Recommended Posts

Αγαπητοί φίλοι,

Το Δ.Σ. του Hellenic VWClub σας προσκαλεί την Παρασκευή 27 Ιανουαρίου 2012 στην εορταστική εκδήλωση που θα γίνει για τα 8 χρόνια από την ίδρυση του! Η επέτειος της δημιουργίας της μεγαλύτερης ελληνικής κοινότητας φίλων και κατόχων VW οχημάτων θα εορταστεί σε όλες τις πόλεις που γίνονται οργανωμένες συναντήσεις και μεταξύ αυτών στην Αττική.

Στην Αθήνα τα μέλη θα συναντηθούν το βράδυ της Παρασκευής 27/1 στις 21:15 στο μουσικό μεζεδοπωλείο "Barba Lazaros" που βρίσκεται επί της οδού Ζησιμοπούλου 24Α στο Π. Φάληρο. Εκεί όλοι μαζί τρώγοντας, πίνοντας, τραγουδόντας και χορεύοντας θα διασκεδάσουμε και θα θυμηθούμε τις πιο χαρούμενες στιγμές της λέσχης μας! Φυσικά θα σβήσουμε τα κεράκια για να γλυκαθούμε με τουρτίτσα!!!

Ωστόσο για την συμμετοχή σας σε αυτή την εκδήλωση είναι απαραίτητο να δηλώσετε την παρουσία σας και παράλληλα να προμηθευτείτε την πρόσκληση εισόδου αξίας 24€ ανά άτομο.

Στην τιμή περιλαμβάνονται τρία είδη ορεκτικών, ανάμεικτη σαλάτα ανά τέσσερα άτομα, κυρίως πιάτο (φιλέτο χοιρ/κοτόπ.), κρασί και αναψυκτικά.

Η προθεσμία δήλωσης συμμετοχής - προμήθειας πρόσκλησης είναι μέχρι και την Δευτέρα 23/1 ή εξαντλήσεως των διαθέσιμων θέσεων.

Πληροφορίες για την εκδήλωση και τις προσκλήσεις μπορείτε να λάβετε στο τηλέφωνο της λέσχης 6999 892582 (17:00-20:00) ή μέσω Π.Μ. στον Λευ kouliss.

Σε όλες τις εκδηλώσεις μας μπορείτε να έρθετε μόνοι ή με τη δική σας παρέα, με βελτιωμένο ή μη όχημα VW!!!

Σας περιμένουμε,

το Δ.Σ. του Hellenic VWClub.

Link to comment
Share on other sites

Μέσα εννοείται!!!

Θα έρθω με τα πόδια... αφού είναι 2 λεπτά απο το σπίτι μου...

Edited by ta6ape
Link to comment
Share on other sites

Μπορείτε να δείτε το μαγαζί κάνοντας κλικ στο όνομα!

Από την Κυριακή μπορείτε να επικοινωνήσετε για την παραλαβή των προσκλήσεων σας!

Link to comment
Share on other sites

ερώτηση....

θα υπάρχει κάποιο σημείο συνάντησης για να πάμε όλοι μαζί? ή θα βρεθούμε κατευθείαν εκεί.

και επίσης έχει πάρκινγκ το μαγαζί?

Link to comment
Share on other sites

υπολογιστε κ εμενα με την συζυγο αφου στο φαι και στο χορο δεν λεμε ποτε οχι....

κοσμα την πεμπτη θα σου δωσω τα $$$$$ φερε προσκλησεις

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Μεσα και εγω!!!!! Θα κανονισω μεσω του Αντωνη!!!!

Edited by svouras
Link to comment
Share on other sites

υπολογιστε κ εμενα με την συζυγο αφου στο φαι και στο χορο δεν λεμε ποτε οχι....

κοσμα την πεμπτη θα σου δωσω τα $$$$$ φερε προσκλησεις

passatrela παρακαλω
Link to comment
Share on other sites

λιγες ωρες απεμειναν!!!!!!!! :whistling: :whistling: :whistling: :whistling:

Πεινάω..... για την παρέα του vwclub, βεβαίως-βεβαίως...

Edited by ta6ape
Link to comment
Share on other sites

Πεινάω..... για την παρέα του vwclub, βεβαίως-βεβαίως...

και εγω για το come back μου μετα απο τοσο καιρο!!!!!

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Μετά από μία ωραία και ευχάριστη βραδιά, περάσαμε υπέροχα και θα θελα να ευχαριστήσω όλους όσους ήταν εκεί.. Είχαμε απουσίες λόγω προβλημάτων υγείας και της τελευταίας στιγμής αλλά αυτό δεν στέρησε από την υπόλοιπη παρέα το γέλιο και το χαβαλέ...

Να στε όλοι καλά και σας περιμένουμε πάντα στις συναντήσεις μας με την παρέα σας για να περνάμε καλά,...

Στα αξιοσημείωτα της βραδιάς ο πλούσιος λόγος του προέδρου μας.... Α ρε πατέρα α ρε πατέρα...." Πολύχρονο το παιδί"...χαχαχαχα

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

περασαμε πολυ ωραια... ευχομαι του χρονου η παρεα μας να ειναι πιο μεγαλη.....

να ειστε καλα και να χαιρομαστε τη λεσχη μας.....!!!!!!!!!!! :thumbsup2: :thumbsup2:

να σου ζησει το παιδι.... :baby: :baby:

Link to comment
Share on other sites

και εγω με τη σειρα μου να προσθεσω οτι περάσαμε υπέροχα :bow: .....απιστευτη βραδυα με πολυυυυυυυ γέλιο και χαβαλέ :lol: :lol: , συγχαρητηρια για την ολη οργανωση :thumbsup2: :thumbsup2: , ευχομαι και του χρονου................... να μας ζησει η λεσχη!!!!!!!!!!!!!

υ.γ. εκτελεσα και χρεη πορτιερη :whistling::lol: (τους κοψοχολιιασα)

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.