Jump to content
katsav

Αγορα Καλυματων

Recommended Posts

δοκιμασε πρακτικερ!!!εχει φερει κατι καλα μπλε...τ αβλεπω πολυ συχνα σε αγγελιες...

Link to comment
Share on other sites

της αντιπροσωπειας να παρεις.. πολυ ωραια και σε καλη τιμη.. 40 ευρω τα δυο μπροστινα... αν και τελικα το μετανιωσα γτ ειναι λιγο χοντρα και δεν με κραταει το ημιBacket καθισμα...

Link to comment
Share on other sites

εννοειτε καλυμματα καθισματων?μονο 40?γλιστρας οταν καθεσαι?

κατι ασχετο αμα ξερετε μου απαντατε.ψαχνω κουκουλα για το καπο-προφυλακτηρα.εχω φαει πολυ πετρα και το θελω για τα ταξιδια.

Link to comment
Share on other sites

ναι μονο 40.. και σκεψου ειναι μισα μισα υφασμα και δερματινα.. δεν ειναι οτι γλυστρανε τα καθισματα ειναι οτι δεν χωνομαι μεσα στο καθισμα και κουνιεμε στις στροφες.. σκεφτομαι να τα βγαλω.. κουκουλα για καπο ψαξε ebay.. εχει καλες τιμες

Link to comment
Share on other sites

εγω τα ειχα βαλει για καλοκαιρι για προστασια απο τα αλατια και που πηγαινα για μπανιο και εμπενα με το μαγιω βρεγμενος.. εχει και πετσετε η αντιπροσωπεια που μετρανε... ρωτα

Link to comment
Share on other sites

εγω τα ειχα βαλει για καλοκαιρι για προστασια απο τα αλατια και που πηγαινα για μπανιο και εμπενα με το μαγιω βρεγμενος.. εχει και πετσετε η αντιπροσωπεια που μετρανε... ρωτα

:no: :no: Μόνο που το ακούω τα λυπάμαι :sorry: :sorry:

Link to comment
Share on other sites

Έχω πάρει ένα σετάκι από Praktiker στα 26€, πετσετέ μαύρα καλύμματα. Είναι αρκετά καλά, αλλά απ' ότι βλέπω δεν καλύπτουν όλο το κάθισμα (ελέω bucket). Παρόλα αυτά κάνουν τη δουλειά τους μια χαρά. Ορίστε και μια φωτογραφία να δεις στο περίπου: p1020316n.jpg

Link to comment
Share on other sites

Γνώμη μου είναι να πας σε ένα καλό ταπετσέρη και να φτιάξεις καλύμματα όπως εσύ θέλεις μισό ύφασμα-μισό δέρμα. Και θα σε κάνουν δουλειά και θα φαίνονται και όμορφα. Θα πληρώσεις λίγο παραπάνω (μη φανταστείς γιατί και αυτοί δεν έχουν πολλή δουλειά) αλλά ότι πληρώνεις παίρνεις.

Link to comment
Share on other sites

απο το να λυπασαι το καθισμα.. καλυτερα τα καλυμματα :p

Απλά δεν μπαίνω μέσα ΠΟΤΕ όταν έχω κάνει μπάνιο και έτσι όπως λες χύμα στο κύμα

Μόνο μηχανή και αν είμαι με αμάξι 2η αλλαξιά και παπούτσια .

Αν είχα δώσει 2,000 για αγορά θα έμπαινα και γυμνός , εκτός και αν τα βγάζεις εύκολα τα λεφτά εσύ

Link to comment
Share on other sites

επειδη το αυτοκινητο το εχω για δουλεια κυριως, ζω πολλεσ ωρες μεσα σε αυτο...και δεν θελω να νιωθω ξενος μεσα...το να μπω μια φορα με βρεγμενο μαγιω πανω στα καλυματα δεν παθενει τπτ... δεν μπορω να προσαρμωσω την ζωη μου πανω στο αυτοκινητο, αλλα το αυτοκινητο στην ζωη μου, για αυτο και εβαλα καλυμματα.. οταν χαλασουν να παρω αλλα... προφανως και δεν βγαζω ευκολα τα λεφτα απλα θελω να χερομαι στο 100% τα λεφτα που εδωσα και οχι να "σκεφτομαι" μηπως το ενα και το αλλο.. το αυτοκινητο το πηρα για χρηση και οχι για να το βλεπω καινουργιο

Link to comment
Share on other sites

Λόγω καλοκαιριού λέω να κάνω άλλο ένα δώρο στο polaki και σε μένα, έτσι σκεφτόμουν μήπως αλλάξω τα πετσετέ πλατοκαθίσματα που είχα βάλει από το praktiker τα οποία είναι καλά μεν αλλά μοιάζουν με αυτά στην φωτογραφία που έχει ανεβάσει πιο πάνω ο Z3Ratul και δεν καλύπτουν όλο το κάθισμα...έχω highline έκδοση. Ξέρετε κάπου που μπορώ να πάω? Στην autoplus δεν ξετρελαθηκα...αλλά είχα πάει πριν καιρό οπότε ίσως να πρέπει να ξαναπάω.

Στην Νέα Σμύρνη πέτυχα ενα polo παρκαρισμένο που είχε τέλεια καθίσματα αλλα δεν είχα χαρτί να του γράψω κανένα σημείωμα!

Εάν δείτε κάποιον να κοιτάει περίεργα το polo σας μπορεί να είμαι εγώ :p

της αντιπροσωπειας να παρεις.. πολυ ωραια και σε καλη τιμη.. 40 ευρω τα δυο μπροστινα... αν και τελικα το μετανιωσα γτ ειναι λιγο χοντρα και δεν με κραταει το ημιBacket καθισμα...

Απο ποια αντιπροσωπεία τα πηρες? εγω μολις πήρα Φιλοσιδη και λεει οτι δεν υπαρχει κατι.

Edited by Greg
Link to comment
Share on other sites

Έχω πάρει ένα σετάκι από Praktiker στα 26€, πετσετέ μαύρα καλύμματα. Είναι αρκετά καλά, αλλά απ' ότι βλέπω δεν καλύπτουν όλο το κάθισμα (ελέω bucket). Παρόλα αυτά κάνουν τη δουλειά τους μια χαρά. Ορίστε και μια φωτογραφία να δεις στο περίπου: p1020316n.jpg

Τα ιδια ακριβως εχω φιλε μου μια χαρα την κανουν τη δουλεια τους δεν υπαρχει λογος να δωσει κανεις πεισσοτερα ισα ισα να βγει το καλοκαιρι τα θελουμε!!!
Link to comment
Share on other sites

Όποιος θέλει να βάλει καλύμματα απλά να έχει στο νου του πως στα καθίσματα είναι ενσωματωμένοι οι πλάγιοι αερόσακοι. Προσέξτε λοιπόν τα καλύμματα να είναι κατάλληλα (συνήθως το αναγράφη στη συσκευασία).

Φιλικά

Link to comment
Share on other sites

παιδιά εγώ είχα πάρει πριν 1 χρόνο καλύμματα για το πόλο (δερματίνη) και είμαι πολύ ευχαριστημένος μέχρι τώρα.Πήρα ετοιμοπαράδοτο το αυτοκίνητο με μπεζ σαλόνι και το μπέζ δέρμα ταίριαξε τέλεια. Αν θέλετε μπορώ να βάλω και φωτογραφίες. Από pancar τα πήρα..190ευρώ.

Link to comment
Share on other sites

Tα ιδια ακριβως με την φωτο παραπανω εχω και εγω εδω και 3 χρονια σχεδον σε Golf 6 highline και κανουν πολυ καλα την δουλεια τους,καθως δεν τριβονται (βασικο) και βγαινουν και πλενοντια ευκολα.Σαν αρνητικο οτι ναι δεν καλυπτουν τις ακρες του καθισματος αλλα μιλαμε για πλατοκαθισματα.

Edited by SPYROS81
Link to comment
Share on other sites

παιδιά εγώ είχα πάρει πριν 1 χρόνο καλύμματα για το πόλο (δερματίνη) και είμαι πολύ ευχαριστημένος μέχρι τώρα.Πήρα ετοιμοπαράδοτο το αυτοκίνητο με μπεζ σαλόνι και το μπέζ δέρμα ταίριαξε τέλεια. Αν θέλετε μπορώ να βάλω και φωτογραφίες. Από pancar τα πήρα..190ευρώ.

Φίλε μου αν μπορείς να ανεβάσεις φωτο θα σου είμαι ευγνώμων! Έχω λόγο παραπάνω γιατί κιεγώ έχω μπεζ σαλόνι οπότε είσαι η περίπτωση μου! Φαντάζομαι πρέπει να βγουν τα καθίσματα για να γίνει η τοποθέτηση ε?

από το λίγο που κοίταξα μάλλον αυτά λες : http://www.pancarshop.gr/index.php?target=products&product_id=33886

Link to comment
Share on other sites

Φίλε μου αν μπορείς να ανεβάσεις φωτο θα σου είμαι ευγνώμων! Έχω λόγο παραπάνω γιατί κιεγώ έχω μπεζ σαλόνι οπότε είσαι η περίπτωση μου! Φαντάζομαι πρέπει να βγουν τα καθίσματα για να γίνει η τοποθέτηση ε?

από το λίγο που κοίταξα μάλλον αυτά λες : http://www.pancarsho...roduct_id=33886

dbml93.jpg

qz19fp.jpg

14uul4g.jpg

Ναι έγινε αφαίρεση των καθισμάτων για να μπούν αλλά αυτό μην σε ανησυχεί...

Στις photo φαίνεται σαν ενα μαυρο κυκλάκι..είναι από τον φακό του κινητού

Link to comment
Share on other sites

Ναι έγινε αφαίρεση των καθισμάτων για να μπούν αλλά αυτό μην σε ανησυχεί...

Στις photo φαίνεται σαν ενα μαυρο κυκλάκι..είναι από τον φακό του κινητού

(έσβησα τις φωτογραφίες στην απάντηση μου για να μην γεμίσει η οθόνη με ίδιες φωτογραφίες)

λοιπον σε ευχαριστώ παρα παρα πολυ! ακριβώς την ίδια ταπετσαρία έχω κιεγώ (το κατάλαβα από τεμπέλη και τις πόρτες) και πιστεύω οτι βλέπω το αμάξι μου! που μένεις? θέλω να έρθω να τα πιάσω! (αστειεύομαι!)

τελευταία ερώτηση, ακούω από φίλους οτι ενώ έχει τρομερά οφέλη το δερμάτινο (σε αίσθηση και οτι καθαρίζει πανεύκολα) όταν έρχεται η ώρα της ζέστης του καλοκαιριού τότε δεν βολεύει και πολύ! ισχύει? γιατί αν ναι τότε να κάνω υπομονή να τα βάλω οκτώβριο πχ.

στο κράτησαν πολλές ώρες για να τα τοποθετήσουν? (ψέμματα είπα πριν οτι ήταν τελευταία ερώτηση! :crazy: )

παρατήρησα τώρα οτι αχρηστεύονται οι θήκες πίσω από τα καθίσματα... δεν είναι τρομερά κακό αυτό αλλά με νοιάζει να μην αχρηστευτούν και οι θήκες ΚΑΤΩ από τα καθίσματα... ελπίζω πως οχι

Link to comment
Share on other sites

(έσβησα τις φωτογραφίες στην απάντηση μου για να μην γεμίσει η οθόνη με ίδιες φωτογραφίες)

λοιπον σε ευχαριστώ παρα παρα πολυ! ακριβώς την ίδια ταπετσαρία έχω κιεγώ (το κατάλαβα από τεμπέλη και τις πόρτες) και πιστεύω οτι βλέπω το αμάξι μου! που μένεις? θέλω να έρθω να τα πιάσω! (αστειεύομαι!)

τελευταία ερώτηση, ακούω από φίλους οτι ενώ έχει τρομερά οφέλη το δερμάτινο (σε αίσθηση και οτι καθαρίζει πανεύκολα) όταν έρχεται η ώρα της ζέστης του καλοκαιριού τότε δεν βολεύει και πολύ! ισχύει? γιατί αν ναι τότε να κάνω υπομονή να τα βάλω οκτώβριο πχ.

στο κράτησαν πολλές ώρες για να τα τοποθετήσουν? (ψέμματα είπα πριν οτι ήταν τελευταία ερώτηση! :crazy: )

παρατήρησα τώρα οτι αχρηστεύονται οι θήκες πίσω από τα καθίσματα... δεν είναι τρομερά κακό αυτό αλλά με νοιάζει να μην αχρηστευτούν και οι θήκες ΚΑΤΩ από τα καθίσματα... ελπίζω πως οχι

Φίλε μου εγώ το πήρα μάρτιο και τα έβαλα κατευθείαν..Δεν υπήρχε πρόβλημα με τη ζέστη (δεν κρατάει τόση ζέστη όπως το καθαρό δέρμα). Όπως είπες καθαρίζει πανέυκολα. (είναι κρίμα να λεκιάζει το μπεζ μαμά ύφασμα , θα φαίνεται πολύ ασχημο) Οι κάτω θήκες καμια σχέση δεν τις ακουμπάει καν (τις πίσω ξέχασα ότι υπήρχαν :p). Όσο για την τοποθέτηση δεν θυμάμαι να πήρε παραπάνω από 1 ώρα. Αξίζουν πάντως.. αλλάζει όλο το σαλόνι, όσοι/ες έχουν μπει μέσα μου είπαν "πολύ ωραίο το δέρμα". Μένω κοντά στην pancar :p Ελπίζω να σε βοήθησα, αν θες να ανεβάσω κιάλλες photo πες μου.

Link to comment
Share on other sites

Βγάζει η αντιπροσωπία καλύμματα για τα καθίσματα?γιατί εγώ πριν κα΄ποιους μήνες που είχα ρωτήσει μου είπαν ότι δεν βγάζει πλέον

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.