Jump to content
the_winner

Καλό Φανοποιείο Για Γρατζουνιές?

Recommended Posts

Καλησπέρα παιδια!

Υπάρχει καποιο καλό φανοποιείο στην Αθήνα για γρατζουνιες που εχω στον προφυλακτηρα?Το αμαξι ειναι δυο μηνων και θελω να γινει σωστη δουλεια .Paintbull και chipaway εχω ακουσει οτι ειναι φαρμακειο .

Κατι καλο υπαρχει ?Βορεια Προάστεια τιποτα?

Ευχαριστω εκ των προτερων αν θελετε ανεβαζω και φωτογραφιες με τις γρατζουνιες

Link to comment
Share on other sites

όχι ακριβώς βόρεια ,μοσχατο μεριά αλλά αξίζει με το παραπάνω Autopaint Κος Δήμος

διάβασε εδω: http://www.vwclub.gr/vwforum/index.php?showtopic=330&pid=486166&st=660entry486166

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα παιδια!

Υπάρχει καποιο καλό φανοποιείο στην Αθήνα για γρατζουνιες που εχω στον προφυλακτηρα?Το αμαξι ειναι δυο μηνων και θελω να γινει σωστη δουλεια .Paintbull και chipaway εχω ακουσει οτι ειναι φαρμακειο .

Κατι καλο υπαρχει ?Βορεια Προάστεια τιποτα?

Ευχαριστω εκ των προτερων αν θελετε ανεβαζω και φωτογραφιες με τις γρατζουνιες

Φιλε απο οτι βλεπω εισαι στα β.προαστεια και εγω θα σου προτεινα να περασεις μια βολτα απο την οδο Πλαπουτα και να κανεις μια ερωτηση στην εταιρεια P.C.C(Profecional Car Care) που ασχολειται με τοπικες βαφες και εχω δει δουλεια τους και ειναι παρα πολυ καλη και απο τιμες συμφερουσες,απο οτι γνωριζω!!

Αν θες στειλε μου p.m να σου στειλω περισσοτερα στοιχεια και τηλεφωνο τους!

Link to comment
Share on other sites

πρόσφατα βρήκα αυτό το μαγαζί έχει κανεις εμπειρία? http://www.alldentmagic.com/main.html

το αυτοκίνητο έχει 3 κλειδιες στις 2 αριστερές πόρτες η μια πάνω στην άλλη παρα πολύ βαθείες

όπου και αν ρώτησα εδώ και μερικούς μήνες που ψάχνω όλοι για αυτή την ζημια μου ζητάνε από 240 έως και 280 ευρώ για να βάφουν οπωσδήποτε ολοκληρες οι 2 πόρτες

στο συγκεκριμένο κατάστημα μου ζήτησαν 150 ευρώ για να βάφουν τοπικά οι κλειδιεs + ένα μικρό χτυπηματάκι στον μαρσπιέ αριστερά στο μέγεθος του νυχιού του μικρού δακτύλου

η επισκευή θα γίνει αυθημερόν αν το πάρω το πρωί μεσημέρι με απόγευμα θα το πάρω

η μονη πιο ανταγωνιστική τιμή που βρήκα είναι από γνωστό με φανοποιείο 140 ευρώ βάψιμο και οι 2 πόρτες από την μέση και πάνω

πιο να διαλέξω? να βάφουν οι πόρτες από την μέση και πάνω η την τοπική επισκευή?

Edited by Deus164
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.