Jump to content
sonakias

Golf 5/6 - S3 Intercooler (Aftermarket Intercooler) [Γενική Συζήτηση]

Recommended Posts

Μίλησα με φιλοσίδη και μου είπε 360 το ic 170 η εργασία και μου είπαν ακόμα ότι δεν έχουν ξαναβάλει, απλά μου πε οτι έχει ακούσει πως μπαίνει.Έχετε να μου προτείνετε πουθενά αλλού?

Link to comment
Share on other sites

Μίλησα με φιλοσίδη και μου είπε 360 το ic 170 η εργασία και μου είπαν ακόμα ότι δεν έχουν ξαναβάλει, απλά μου πε οτι έχει ακούσει πως μπαίνει.Έχετε να μου προτείνετε πουθενά αλλού?

Μπαινει σίγουρα οπως το εχω βαλει κ εγω και οι περισσοτεροι απο το club, σχεδον ολα τα συνεργεια μπορουν να στο βάλουν,δεν ειναι κάτι δυσκολο αλλα είναι χρονοβορο! Προσπαθησε να βρεις και το ανταλλατκικο (i/cs3) εκτος αντιπροσωπειας ή μεταχειρισμενο και με τα αλουμινενια αυτακια οχι τα πλαστικα!

Link to comment
Share on other sites

Μίλησα με φιλοσίδη και μου είπε 360 το ic 170 η εργασία και μου είπαν ακόμα ότι δεν έχουν ξαναβάλει, απλά μου πε οτι έχει ακούσει πως μπαίνει.Έχετε να μου προτείνετε πουθενά αλλού?

Gikas apla
Link to comment
Share on other sites

Πάρε ένα μεταχειρισμένο με 200-250 ευρω κ πήγαινε σε εξωτερικό συνεργείο 40 ευρω θα σου πάρει

Sent from my iPhone using Tapatalk

Σιγά μη βάλω μεταχειρισμένο σε καινούργιο αμάξι ρε, για πιο φτηνή εγκατάσταση ψάχνω όχι για ic

Link to comment
Share on other sites

Σήμερα το παράγγειλα από Λάρισα αντιπροσωπία μπορεί να το έχω και αύριο!

Τι διαφορά έχουν οι βίδες ?θα χρειαστώ άλλες?

Edited by Sjxristos
Link to comment
Share on other sites

Σιγά μη βάλω μεταχειρισμένο σε καινούργιο αμάξι ρε, για πιο φτηνή εγκατάσταση ψάχνω όχι για ic

το μεταχειρισμενο αν το καθαρίσεις απο τις λαδίλες δεν έχει τίποτα ,σαν καινουριο ειναι ... δεν είναι κάτι μηχανικο να χαλασει ,ενα κοματι αλουμινιου με σπέιρες είναι που μπαινει ο άερας απο την μια και βγαίνει απο την άλλη -

δεν λεω να είναι μεταχειρισμενο απο στουκο ,άλλωστε θα φαίνεται -σκέψου το

Link to comment
Share on other sites

Υπάρχουν κολλάρα που μπορούν να μπούν εκτός του s3 τα οποία να είναι πιο οικονομικά?Του s3 μου παν κάνουν κάπου 250.Το ξέρω ότι κάνουν και τα μαμά αλλά θέλουν κόψιμο και τα λυπάμαι

Link to comment
Share on other sites

Δεν ταιριάζουν του s3 στο tsi αν δεν κάνω λάθος.

Ξέρεις αν μπορεί να μπεί κάτι άλλο?Υπάρχουν και forge αλλά πανάκριβα

Link to comment
Share on other sites

  • Εργασια μου ειπε 150 και το εχουν ξανακένει σε αρκετα Golf!

Με τοποθέτηση ψάξε, εγώ βρήκα με τοποθέτηση 400 ευρώ και θα πάω την άλλη βδομάδα να το βάλω :D

Που βρήκες αυτή την τιμή?
Link to comment
Share on other sites

Υπάρχουν κολλάρα που μπορούν να μπούν εκτός του s3 τα οποία να είναι πιο οικονομικά?Του s3 μου παν κάνουν κάπου 250.Το ξέρω ότι κάνουν και τα μαμά αλλά θέλουν κόψιμο και τα λυπάμαι

Κόψε τα....άφοβα...δεν αξίζει το χρήμα...με αυτά βάζεις επώνυμη εισαγωγή.....

Link to comment
Share on other sites

  • Εργασια μου ειπε 150 και το εχουν ξανακένει σε αρκετα Golf!

Που βρήκες αυτή την τιμή?

Στην apr έχουν βάλει προσφορά

Κόψε τα....άφοβα...δεν αξίζει το χρήμα...με αυτά βάζεις επώνυμη εισαγωγή.....

Συμφωνώ :Ρ

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.