Jump to content

Recommended Posts

Μια μικρη παρουσιαση του αυτοκινητου μου..golf 5 gti k04 setup..total black..φοραει τα γνωστα πλεον interccoler αντλια πισω μπροστα εισαγωγη injen φιλτρο hks εξατμιση ns racing. κατ hjs 200mm76μμ downpipe 70mm το υπολοιπο ...bbs 18 8 40 black gloss τετραπιστονα galfer με χαρακτους δισκους rieger spoiler sideskirts carbon προφυλα r32 με απολυξ εξατμισης αριστερα ηλιοροφη μεμβρανες carbon mat καθρεφτες οργανακια blitz μπαρομετρο apexi λαδιου πυρομετρο..αυτα..θα ανεβασω και αλλες φοτο οταν μπορεσω..

post-8785-0-29892200-1331219701_thumb.jp

post-8785-0-84321300-1331219725_thumb.jp

post-8785-0-96047400-1331219863_thumb.jp

Edited by drt
Link to comment
Share on other sites

Αλητια η Golfαρα....Απιστευτα ομορφο φιλε μου...

Να το χαιρεσαι...Καλα και ασφαλη χιλιομετρα...

Τον κρικο ρυμουλκησης απο που τον πηρες;

Εψαχνα και εγω,αλλα βρηκα μονο σταθερο...

Link to comment
Share on other sites

:o μιλάμε πανέμορφη η golfara φίλε ,πολλά μπραβο :clapping:

τη σωλήνα απο το προβολάκι διπλα που προφανως κατληγει στο μανιταρι την έφτιαξες στον cupraman?

δεν έχω λόγια ,εξωτερικα και μηχανικα είναι τέλειο !!

πόσα άλογα είσαι ; 350+?

Link to comment
Share on other sites

Αυτη η ομορφη τερατουκλα κυκλοφορει πολυ μεσα στην κατερινη και παρκαρει κ διπλα στο μαγαζι μου...!

Απο κοντα ειναι ακομα πιο ομορφο!

Edited by diMake
Link to comment
Share on other sites

Ενα πανέμορφο, αλήτικο και φοβιστικό golf!

Link to comment
Share on other sites

Αααχχ με τον Κώστα περάσαμε πολλα για το τέρας..τότε είμασταν Φλωρινα και είχα και εγω ένα μαυρακι5αρι Gti να το χαίρεσαι φίλε ..μου λείπουν οι τρελές μας!!

Link to comment
Share on other sites

Αααχχ με τον Κώστα περάσαμε πολλα για το τέρας..τότε είμασταν Φλωρινα και είχα και εγω ένα μαυρακι5αρι Gti να το χαίρεσαι φίλε ..μου λείπουν οι τρελές μας!!

Το αυτοκινητο ειναι χειροποιητο απο τα χερια σου!!ευχαριστω κ δεν ξεχνω.. οτι οταν εφημερευα καποιος ηταν μεχρι το βραδυ και ξεβιδωνε προφυλακτηρες μοτερ...κτλ...τι μου θυμησες...τωρα..θελω φλωρινα παλι!
Link to comment
Share on other sites

Πιστευω οτι ειναι το πιο ομορφο 5αρι στο κλαμπ πιανεις και ξεπερνας ανετα τα 5αρια που εχουν στο εξωτερικο και χωνουν τοσο χρημα συγχαρητηρια βαλε φωτο να χαζεψουμε.

Link to comment
Share on other sites

ΠΑΝΕΜΟΡΦΟ!!!!!

Πολύ ωραίο, να το χαίρεσαι!!!!

----- και τώρα στα τυπικά :)

Μιας και πρόκειται για μια ολοκληρωμένη παρουσίαση, το θέμα κλειδώνει και θα ανοιχθεί μόνο με αίτημα του δημιουργού του, εφόσον θα έχει κάτι νεότερο να συμπληρώσει.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.