Jump to content

Recommended Posts

Λοιπον μιας και δεν λεει να παρουσιασω το καινουριο αμαξι μου στο παλιο νημα με το 5αρι gti που ειχα γιατι και θα γινει μπερδεμα ανοιγω ενα καινουριο.Το αμαξι διαθετει απο εργοστασιακο εξοπλισμο ηλιοροφη,φωτα ξενον,dcc,18αρες,πακετο φωτισμου με ηλεκτρικα ανκλινομενους καθρεφτες,αισθητηρες βροχης φωτων κλπ...παμε στο tuning τωρα...προς το παρων εχουμε φρενα εμπρος απο r20 βαμενα σε κοκκινο χρωμα,και προγραμμα unitronic stage 1+,το προγραμμα εγκατασταθηκε στο μαγαζι του κυριου Σπαρταλη spartalis turbo service στα χανια,που ημουν αυτες τις μερες,που οφειλω να ομολογησω με αφησε αφωνο απο την εξυπηρετηση του.μπηκε και ενα ελευθερο φιλτρο στον παπα.υπολογιζω 260 αλογα να ειναι το τερατακι τωρα(ετσι λεει η unitronic)...σειρα παιρνει τωρα η εξατμιση που θελω να τοποθετησω φιμε τζαμια και ελατηρια χαμηλωματος στην dcc αναρτηση.φωτο λογο καιρου δεν θα ανεβασω ακομα πολλες.μολις γινει ενα πλυσιμο σωστο θα ειναι το πρωτο πραγμα που θα κανω.

ακολουθει η λιστα με τις αλλαγες που εχω κανει :

προγραμμα unitronic stage 1+

φιμε lummar alu light

ελατηρια apex 4 ποντων

φρενα εμπρος R

εμπροσθιος προφυλακτηρας edition 35

ζαντες bbs ch style

βαφη στο χρωμα του αμαξωματος πλαινων σποιλερ

κοκκινα σηματα gti

πατακια gti style

cruise control

tpms ενδειξη πιεσης ελαστικων

rns 510 navigation system

φαναρια πισω led r look

 

 

 

431613_155101184611447_100003346983588_2

Edited by Fastrabbit
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

"άσχετο"(ελπίζω να μην χαλάω το τοπικ): τα 6αρια φοράνε εργοστασιακά DCC ? Εννοώ ότι αυτή την τεχνολογία την έχουν όλα στον στάνταρ εξοπλισμό ή στο GTI μόνο ?

Edited by Alexkdef
Link to comment
Share on other sites

και πάλι καλορίζικο και απο εδώ ,δεν χορταίνω να το βλέπω -όταν ανεβασεις φωτο βάλε και απο μηχανη και απο φρενα να ζηλεψουμε ;)

Link to comment
Share on other sites

Καλοριζικο φιλε Ανεστη καλοταξιδο!!!! ειναι πανεμορφο! Ευχαριστημενος απο τα παιδια στα χανια;;; ηρθες βρε θηριο κρητη και δεν σε ειδαμε;;;; κακως!!!!

Link to comment
Share on other sites

ενα κοληταρι μου ειναι απο χανια και συγκεκριμενα κουνουπιδιανα,σπουδαζαμε μαζι,αλλα εχω και το σοι της γυναικας μου θειοι θειες...με τον αλεξη μιλησα και στο τηλ.δυστυχοσ δεν ειχα χρονο να καθησω περισσοτερο..μην αγχωνεσαι ομως..κατεβαινω εγω κατω..καποια στιγμη θα κανονισω να μαζευτουμε..ισως ερθω παλι μετα το πασχα!

Edited by Fastrabbit
Link to comment
Share on other sites

Ωραιος!!! Οποτε κατεβεις ενημερωσε να κανουμε παρεα η χανια η ηρακλειο να πιουμε κ καμια ρακι κ κανενα μεζεδακι :bbq:

Link to comment
Share on other sites

ο γιωργος(σπαρταλης) ειναι ωραιος το καλοκαιρι εκει ημουν για καφεδακι και τα ειπαμε και με το γιωργο και με το νικο μπραβο καλη επιλογη εκανες φιλε

Link to comment
Share on other sites

:shocked: :shocked: Τωρα ειδα οτι ειναι 5πορτο!!!! Νταξει τωρα το αγαπησα ακομα πιο πολυ!
Link to comment
Share on other sites

fastrabbit,πανέμορφο το GTI!!καλοτάξιδο με πολλά και ασφαλή χιλιόμετρα!!ήταν στο *μη επιτρεπόμενο @ URL* αν δεν κάνω λάθος ε?νομίζω είναι dsg?Αν είναι,αφού είσαι unitronic πρόγραμμα,βάλε και στο dsg unitronic!!

Link to comment
Share on other sites

Πανέμορφο Ανέστη.Βάλε μας και μερικές φωτό από το εσωτερικό.

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστω ολους σας . Φιλε καντζουρα Οχι καποιο αλλο θα ειδες προφανος.χειροκινητο ειναι το δικο μου.αν και το προηγουμενο gti μου ηταν dsg και μπορω να πω μου λειπει πολυ..τεσπα...

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.