Jump to content

Recommended Posts

337801Capturejkjkhk.png

 

εγω πιρα αφτιν τιν φοτο γιατι ειμαι η καλυτερη  :thumbsup:

 

λεω να βαψω τα πλαινα σποιλερακια λευκα.τι λετε??

 

 

α βαφη το μικρο κομματι απο μπροστα σε μαύρο  οπως το γκολφ 6 γτι edition 35  θα μαι ωραιο  ( α μα θελεις βαλε τα πλαινα γκολφ 6 γτι εδιτιον 35 ) 
 
για μένα  ωραιο ειναι τα πλαινα σε άσπρο και μαύρο  
 

 

Ευχαριστω πολυ quicksilver για την προτροπή Kai propulssgti για την δημιουργία της φωτο!!πολυ καλη!!θα σου δώσω κάποια άλλη να μου την κανείς κάποια στιγμή σαν wallpaper..

 

παρακαλώ φιλέ ;)  μαι   κανω ενα ωραίο wallpaper  :)

Link to comment
Share on other sites

στα ασπρα ταιριαζει να ειναι μπροστα το εσωτεριο ασπρο και το w μαυρο για να κανει αντιθεση

Link to comment
Share on other sites

Ετσι το εχω πίσω ,μπροστά δεν μου αρέσει αυτο και το εχω κανει όλο μαύρο ..θέλω να μην φαίνεται το σημα,αλλα να υπάρχει κι ολας.Να μου θυμίζει τα πάλι vw ...Xaxaxa

Link to comment
Share on other sites

Μην ακούς κανέναν.Το αμάξι είναι κούκλα.είναι νέο μοντέλο και δεν του πάνε κραυγαλέα πράγματα!Μόνο κάποιες διακριτικές πινελίες. Πανέμορφες οι ζάντες.Κλασσικά BBS εγγύηση!Το μόνο που χρειάζεται είναι όταν βρείς ευκαιρία να βάψεις τους καθρέφτες μαύρους.Μεταλλικό όμως όχι μάτ!Α και το χαμήλωμα είναι ωραίο.Μην το κατεβάσεις άλλο

Link to comment
Share on other sites

fastrabbit πολυ ωραιο το golfaki σου του εριχνα κατι ματιες στο car οταν το ειχες βαλει προς πωληση αλλα ηθελα dsg xD, οσο για τους καθρεπτες επειδη εχω και εγω λευκο gti πλεον ειχα δει σε ενα site μαυρα καπακια ηταν λιγο ακριβα βεβαια αλλα νομιζω καλυτερα απο το να βαψεις τα υπαρχον θα εχεις και 2 σετακια και μπορεις να κανεις και αλλαγες .τωρα κατι αλλο εχεις σκεφτει να κανεις μαυρο τον ουρανο ? γιατι εγω ας πουμε ζηλευω τον νεο τυπο ηλιοροφης που εχει το polo gti πχ  και οχι τα δικα μας που εχουν ενα μαυρο παραληλογραμμο στη μεση 

Link to comment
Share on other sites

Μπά δεν μου αρέσει καθόλου ο νέος τύπος οροφής..σκέφτηκα να κολησω ενα αυτοκόλλητο λευκό στο τζαμι της ηλιοροφης για να φαίνεται σαν μεταλλική.και να μην υπάρχει διχρωμια.αλλα δεν γνωρίζω κατα ποσο μπορεί να έρθει στο ίδιο χρωμα με το αμάξωμα..τωρα για τους καθρέφτες δεν με πειράζει και να τους βάψω αλλα δεν εχω κατασταλάξει ακομα αν μου αρέσουν μαύροι.αυτο που θα βάψω σίγουρα ειναι τα πλαινα side skirts,θα τα κανω λευκά.

Link to comment
Share on other sites

Συμφωνω Ανέστη με την οροφή και όσον αφορα τους καθρέπτες εγω θα τους εδινα κοκκινη πινελια!!.

Βασικα το αμαξι το εχεις κανει πολυ ομορφο και ότι και να αποφασίσεις ειμαι σιγουρος οτι θα το αναιβάσεις κιαλλο αισθητικα!!!

1000+++ για τα sideskirts!!

Link to comment
Share on other sites

ναι δεν ειναι ασχημη ιδεα τα sideskirts εγω σκεφτομουν gloss black οπως και τον διαχυτη πισω αλλα ειπαμε με τον μαστορα μιν γινουν χαλια μετα με τιποτα χαλικια και μικροπραγματακι που μπορει να χτυπανε :/

Link to comment
Share on other sites

Ανεστη αντε φιλε μου πωλησετο να ηρεμισεις.....να παρεις ενα οικογενειακο κ ασφαλη αυτοκινητο (4χ4).... :acute: ξερεις εσυ για το τι πραγμα μιλαμε...για να :lazy:  με ησυχο το κεφαλι σου...χαχαχα...Φιλε τα εχουμε ξαναπει... :air_kiss: :air_kiss:

Link to comment
Share on other sites

αυτο που θα βάψω σίγουρα ειναι τα πλαινα side skirts,θα τα κανω λευκά.

μη βιαζεσαι να τα βαψεις,περιμενε να δεις τι ετοιμαζω....

Link to comment
Share on other sites

εχουμε εξελιξεις...τα πλαινα σποιλερ βαφτικανε στο χρωμα του αυτοκινητου,τα σηματα εμπρος πισω αντικατασταθηκανε με μαυρα γυαλιστερα,στα προβολακια εμπρος τοποθετησα φιμε μεμβρανη.ακολουθουνε φωτογραφιες.IMG_1604_zps32f4c564.jpgIMG_1603_zps176ea9eb.jpgIMG_1602_zps58af49db.jpg

Link to comment
Share on other sites

Εχουμε εξελίξεις,σημερα τοποθετήθηκε το Εργοστασιακο navi rns 510 και πριν λίγες μέρες εγκατέστησα το Εργοστασιακο σύστημα ένδειξης πίεσης ελαστικών tpms.αυριο θα ανεβασω φωτο!

Link to comment
Share on other sites

ευχαριστω,μ αρεσει να ειναι ολα οεμ τα εξτρα,οσο πιο πολλα γνησια αξεσουαρ τοσο καλυτερο για μενα.

Link to comment
Share on other sites

Εχουμε εξελίξεις,σημερα τοποθετήθηκε το Εργοστασιακο navi rns 510 και πριν λίγες μέρες εγκατέστησα το Εργοστασιακο σύστημα ένδειξης πίεσης ελαστικών tpms.αυριο θα ανεβασω φωτο!

Mπράβο Ανέστη!!Και γω έχω βάλει το ΤPMS.Περιμένουμε φωτό.

Link to comment
Share on other sites

Καθηγητα μου τωρα ειμαι στο δρόμο οταν φτάσω Φλώρινα το απόγευμα θα ανεβασω φοτο αμέσως!

Link to comment
Share on other sites

Βασιλη μεχρι πεμπτη πρωι..δεν περνεις τηλ τον στελιο να συναντηθουμε σημερα το απογευμα καμια κοζανη??καιρο εχω να σε δω!

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.