Jump to content

Recommended Posts

επιτελους χωρις dsg ειδες εκανες το λαθος και δεν θες να το ξαναπληρωσεις!πολεμαχε του dsg!

απο το αλητικο μαυρο στο παρθενοασπρο?δεν μαρεσει το ασπρο αν και το αμαξι ειναι πολυ ομορφο!

και απο το θεικο 5αρι στο 6 αρι :p

και απο 3 πορτο σε 5 πορτο!ανεστη σιγουρα εισαι εσυ?μηπως κλεψανε το λογιαριασμο του?παρακαλω καποιον admin να δει ip

με για ανεστη καλο tuning!τα φρενα ειναι απο r?η απο r32?η απο cupra?ξερω οτι ειναι ιδια απλα ρωταω

Edited by Playmaker
Link to comment
Share on other sites

Κατ αρχην το αμαξι το πειρα μεταχειρο οποτε χρωμα και σασμαν δεν ητανε στο χερι μου..το τετραπορτο και το χρωμα ειναι επιλογη της γυναικας μου.ποτε ομως δεν ειναι αργα.. Αν κοιταξεις στο *μη επιτρεπόμενο @ URL* θα δεις την αγγελεια που εχω βαλει ..2 ειναι τα τραγικα λαθοι..που δεν το εψαξα παραπανω για dsg και το χειροτερο που το πειρα σε προβειο χρωμα...ειδικα το χρωμα με εχει πεθανει..ψαχνω τωρα για ανταλλαγη με μαυρο εστω και με αμαξι κατωτερου εξοπλισμου..για την ιστορια τα φρενα ειναι απο golf r

Link to comment
Share on other sites

νταξει ανεστη το ασπρο μπορει να μην αρεσει σε μενα η σε σενα αλλα νομιζω ειναι το χρωμα που αρεσει στους περισσοτερους γι αυτο εχει γεμισει και ο τοπος και ειναι ωραιο!5πορτο βολευει καλυτερα!dsg Καλυτερα να μην εχει!καλοταξιδο δεν θελει τιποτα αλλο ειναι ενα γρηγορο και ασφαλες αμαξι να κανεις τη δουλεια αλλα και τη καβλα σου.εξωτερικα μπορεις να το κανεις με μαυρες αντιθεσεις τουμπανο

Edited by Playmaker
Link to comment
Share on other sites

To αμαξι ειναι τελειο τι να λεμε τωρα!!!ειμαι και εγω οπαδος του μαυρου αλλα και το λευκο μπορει να γινει αλητικο αν παιξεις με μαυρες ζαντες,ουρανο μαυρο, φιμε,μαυρα σηματα κανεις μια ωραια διχρωμια!!!αν το θες τωρα μαυρο θα σου προτεινα να το περασεις ολο με μαυρο αυτοκολλητο για να μν αλλαξεις αμαξι μονο για το χρωμα...τωρα για το dsg δεν εχω οδηγησει ....αλλα και το χειροκινητο κρυβει πιστευω σπορ χαρακτηρα!!!

Edited by GazofGT
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Κατ αρχην το αμαξι το πειρα μεταχειρο οποτε χρωμα και σασμαν δεν ητανε στο χερι μου..το τετραπορτο και το χρωμα ειναι επιλογη της γυναικας μου.ποτε ομως δεν ειναι αργα.. Αν κοιταξεις στο *μη επιτρεπόμενο @ URL* θα δεις την αγγελεια που εχω βαλει ..2 ειναι τα τραγικα λαθοι..που δεν το εψαξα παραπανω για dsg και το χειροτερο που το πειρα σε προβειο χρωμα...ειδικα το χρωμα με εχει πεθανει..ψαχνω τωρα για ανταλλαγη με μαυρο εστω και με αμαξι κατωτερου εξοπλισμου..για την ιστορια τα φρενα ειναι απο golf r

σκέφτηκες να το περάσεις μαυρο ματ αυτοκόλλητο ; :crazy:

Link to comment
Share on other sites

Εχω δει αμαξι με αυτοκολλητα και ειναι απαισιο απο την πολυκαιρια αρχιζει και ξεκολαει σε σημεια οπως οι θολοι και φαινεται τραγικο!μετα σκεψου τι γελοιο εχει να πεσει μολις ανοιξει καποιος την πορτα και απο την μαυριλα θα δει απο μεσα την προβατοσυνη σε ολο της το μεγαλειο...μια συμβουλη μονο σας δινω παιδια.. Ποτε μην ακουσετε γυναικα για το χρωμα του αμαξιου θα χτυπατε το κεφαλι σας στον τοιχο!το αμαξι ειναι φοβερο και δεν μπορω να το χαρω μονο και μονο απο το χρωμα!σκατα..τα νευρα μου!

Link to comment
Share on other sites

Εφόσον είχες dsg,πολύ λογικό να σου λείπει!!Φίλε Ανέστη αν η γυναίκα διάλεξε το χρώμα μην το δώσεις γιατί μπορεί να έχεις γκρίνιες μετά(πλάκα κάνω φυσικά)!!Το αυτοκίνητο σου είναι κούκλα μην το αλλάξεις!!

Link to comment
Share on other sites

τα off topic διαγραφτηκαν!

θα σας παρακαλουσα να μενετε στο θεμα και να μην γραφετε χαζομαρες!

οτιδηποτε σας ενοχλει υπαρχουν και τα pm!!!

το θεμα κλειδωνει και θα ανοιξει μονο με αιτημα του δημιουργου του!

καλημερα!

Link to comment
Share on other sites

το θεμα ξανανοιγει με αιτημα του δημιουργου του

για να συμπληρωσει καποιες βελτιωσεις

Link to comment
Share on other sites

ωραιο το αμαξι ανεστη οσο για το χρωμα αν και ειναι ωραιο το ασπρο πολυ ωραιο αλλα το μονο κακο ειναι οτι δεν αρεσει σε σενα οτι και να λεμε εμεις....το αμαξι πρεπει να αρεσει πολυ σε σενα.και μαλλον θα προτιμουσες αλλο χρωματακι οπως λες και ο ιδιος!

ε αμα ακους τη γυναικα και στο χρωμα ενος απο τα πιο προσωπικα σου αντικειμενα αυτα παθαινεις....επρεπε να χτυπησεις το χερι στο τραπεζι!!!

αλλα παρε και τη θετικη πλευρα το μαυρο θελει καθε βδομαδα χεσκονισμα.

Edited by Playmaker
Link to comment
Share on other sites

Ρε παλικαρι μου πιστευεις οτι με αναγκασε η γυναικα μου να το παρω;;δεν μπορει πραγματικα να πιστευεις κατι τετοιο ξεκολα! ο κυριος λογος ητανε τα εξτρα που ειχε που δεν τα βρισκεις σε μεταχειρο και ο δευτερος οτι ητανε 4πορτο γιατι δεν ηθελα ξανα 2πορτο.απλα μπηκε στο παιχνιδι και η αλλη που της αρεσε και το χρωμα..λοιπον εχουμε αλλαγες,τα σηματα γινανε μαυρα,εβαλα και φιμε lummar alu light και στο εσωτερικο εβαλα κατι πατακια με κοκκινο περιγραμμα.εχω και μια 4αδα oz ultraleggera μαυρεσ 18αρες φιλου μου..να τις ριξω επανω;

Link to comment
Share on other sites

.εχω και μια 4αδα oz ultraleggera μαυρεσ 18αρες φιλου μου..να τις ριξω επανω;

:o και το ρωτάς ;;;; εκτός ότι είναι μαμάτες είναι και πανάλαφρες ,με κλειστά μάτια κατα την άποψη μου :clapping:

Link to comment
Share on other sites

καμια φορα δεν με εχουν γραψει ουτε και ξερω κανεναν που να τον εγραψαν για φιμε.χαρτια τα εχω ολα νομιμα ειναι.τα ιδια ειχα και στο προηγουμενο και οσες φορες ετυχε για ελεγχθω ποτε δεν μου ειπανε κατι ουτε σαν παρατηρηση..απλα ρωτουσανε για κτεο τους εδειχνα χαρτια και ολα οκ.για bbs καλυτερα να βαλω μια πατουρατη παρα την ch.παραθετω φωτο:

IMG_0438.jpgIMG_0426.jpg

Edited by Fastrabbit
Link to comment
Share on other sites

δεν ειναι ασχημες αλλα δεν ξερω φιλε φαινονται λιγο μικρες αλλα μαλλον λογω σχηματος....θες λιγο χαμηλωμα αλλιως για να δειξει!!!

Link to comment
Share on other sites

παντα οι πατουρατες φαινονται μικροτερες.το χαμηλωμα τον αλλον μηνα εχει δρομολογηθει..τοσα πραγματα εκανα μεσα σε ενα μηνα!υπομονη..

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.