Jump to content

Recommended Posts

ανεβαζω και καποιες πιο καθαρες φοτο.ετσι ειναι η εικονα του αυτοκινητου μου σημερα..στο αμεσο μελλον να ειμαστε καλα,θελω να βαλω πισω φαναρια led oem look της dectane,η μαυρα η σκουρο κοκκινο!καλη χρονια να εχουμε υγεια ευτυχια και αγαπη σε ολο τον κοσμο!73FCCE16-71D0-4999-A377-C13E9A085DE9-2916-0000047A57DBC3E8.jpg1EABEF96-6ADB-43C5-9BB5-0D3A5CE9ECDF-2916-00000479BCB55368.jpgCE9E2641-F4D3-4FF4-A49E-9AD1528BBEE6-2916-000004788D64D07D.jpg

Link to comment
Share on other sites

Ανεστη αν ηταν μαυρο με μαυρες ζαντες θα ηταν πολυ αλητεια πιστευω, τουλαχιστον για τα δικα μου γουστα.

Οπως και να εχει ειναι πανεμορφο.

Sent from my GT-I9100 using Tapatalk 2

Link to comment
Share on other sites

ετσι ητανε το προηγουμενο gti μου αν θυμασαι απο την παρουσιαση...τωρα ομως δεν γινετε να το βαψω!!χαχαχ

Link to comment
Share on other sites

χαχα φωτογραφε τραβα μια φωτογραφια ...καλη αποπειρα!!!!

ο propulsgti να μας πει...και κανε και μια αποπειρα με εκεινο το προγραμματακι που μου ειπες .το βρηκα demo μονο...

Link to comment
Share on other sites

να παρεις του ανεστη και να τη φτιαξεις με εκεινο το προγραμματακι εννοω!ποιο πανω την εχει την ιδια καθαρη

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστω πολυ quicksilver για την προτροπή Kai propulssgti για την δημιουργία της φωτο!!πολυ καλη!!θα σου δώσω κάποια άλλη να μου την κανείς κάποια στιγμή σαν wallpaper..

Link to comment
Share on other sites

Και μια ταπεινή δική μου.

Δεν θέλω να θεωρηθεί σαν ανταγωνισμός απλά την ώρα μας να περνάμε! ;)

post-10324-0-97393700-1357639308_thumb.j

Link to comment
Share on other sites

Και μια ταπεινή δική μου.

Δεν θέλω να θεωρηθεί σαν ανταγωνισμός απλά την ώρα μας να περνάμε! ;)

+1

Νομιζω ο turbomakis το εχει!!το ξερω και απο προσωπικη εμπειρια..!

Link to comment
Share on other sites

βρε μακη εσυ τι χρησιμοποιησες για να βγει σταθερο το αμαξι και εδωσες κινηση στο περιββαλον???

Link to comment
Share on other sites

+1

Νομιζω ο turbomakis το εχει!!το ξερω και απο προσωπικη εμπειρια..!

:drinks:

βρε μακη εσυ τι χρησιμοποιησες για να βγει σταθερο το αμαξι και εδωσες κινηση στο περιββαλον???

Ζωγραφική :crazy:

Πέρα απο την πλάκα,με photoshop Λευτέρη ;)

Ευχαριστω Μάκη!!πολυ μου αρέσει και η δικιά σου!!

Χαίρομαι που σου αρέσει Ανέστη! :good:

Edited by turbomakis
Link to comment
Share on other sites

λεω να βαψω τα πλαινα σποιλερακια λευκα.τι λετε??

Μιας και ζητας την γνωμη μας εγω προσωπικα θα τα αφηνα οπως ειναι για να εχει και λιγη αντιθεση.

Sent from my GT-I9100 using Tapatalk 2

Link to comment
Share on other sites

Kαι γω έτσι θα το άφηνα Ανέστη.Χρόνια πολλά και καλή Χρονιά!!!

Link to comment
Share on other sites

βρε ανεστη και εμενα εχει περασει απτο μυαλο αυτο αλλα στο τελος τα αφηνω μαυρα για να κανει αντιθεση στα πλαγια με το λευκο γιατι εκει δεν εχουμε κατι αλλο να ειναι μαυρο ασπρο....το πολυ πολυ να εβαφα τα μαυρα ματ πλαστικα σε γυαλιστερο μαυρο gloss black

Edited by quicksilver
Link to comment
Share on other sites

ρε παιδια γιατι ολοι κανετε το σημα μαυρο?απο που ξεκινησε αυτη η μοδα απο τα παλια golf? στο δικο μου γκρι θα πηγαινει? 

αν ολοι ειχαμε μαυρο νομιζω οτι καποιοι θα τα βαφαν νικελ

ωραιο ανεστη μη βαψεις τα πλαινα λεω εγω..

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.