Jump to content

Recommended Posts

ανεστη ποια εταιρεια εκτος απο oettinger εχει βγαλει χειλακι μαυρο για μπροστα?ειναι και καρμπον μηπως αυτο?

Link to comment
Share on other sites

Aν εννοεις τον δικο μου προφυλακτηρα δεν ειναι oetinger το χειλακι.Ο προφυλακτηρας μου μπροστα ειναι ο επετειακος edition 35 και εχει τα φουσκωματα και το μαυρο gloss σπαστο χειλακι απο μαμα σε συγκριση με τον απλο.Τωρα αν εννοεις για πενταρι δεν γνωριζω.Οταν το ειχα απετειακο edition 30 ειχα βαλει και στο 5αρι.Παντος μου περνουσε απο το μυαλο να το βαψω λευκο αλλα τελικα το αφησα μαμα.Λεω να βαψω καθρεφτες μαυρο γυαλιστερο και να κουμπωσω καποια στιγμη πισω προφυλακτηρα απο R με εξατμισεις στο κεντρο.

Τασο τις αλλες τις πουλησα..αλλα στα ματια μου δεν μου αρεσουν οι μαμα..ψαχνω απεγνωσμενα για ανταλλαγη με πατουρατες 18 η 19αρες...

Link to comment
Share on other sites

γαματα τα φωτα ,ήθελαν κωδικοποίηση ; περίπου πόσο πάνε τα συγκεκριμένα ; θέλω να πω είναι τα γνησια ή είναι άλλης εταιρέιας

Link to comment
Share on other sites

οπως εγραψα ειναι της depo.σε ποιοτητα ειναι παρα πολυ καλα και σε εφαρμογη αψογα.απο τιμη στο ebay τα βρισκεις απο 240 ευρο συν μεταφορικα.οχι δεν θελουν τιποτα απο κωδικοποιηση τα βαζεις και ειναι ετοιμα.γι αυτο τα προτημησα επειδη δεν ηθελα να πληρωνω εξτρα λεφτα και για εγκεφαλο μιας και το δικο μου ειναι πριν του 2010

Edited by Fastrabbit
Link to comment
Share on other sites

Πολύ ωραίο Aνε ! Να το χαίρεσαι ! Τα φώτα ανέδειξαν το πίσω μέρος.. άντε κανε το θαύμα σου και βάλε μια 18άρα πατουράτη γιατί με τις 19 δύσκολο το βλέπω στο ελλαδιστάν που ζούμε..  thumbdown.gif

Link to comment
Share on other sites

οντως οι 19 αρες θα τα βρουνε δυσκολα στις δρομαρες μας...ψαχνω φιλε ψαχνω για πατουρα τρελη!!

Link to comment
Share on other sites

ΔΕΝ ΧΡΕΙΑΖΕΤΑΙ..αν πας πιο πισω στο θεμα θα το δεις σε πραγματικη φωτογραφια αφου τις φορουσα καποτε...

Link to comment
Share on other sites

Οσο παει και ομορφαινει αυτο το Golf !!! Φτου του :p

Τους καθρεφτες βαψ' τους με τα χιλια μαυρο gloss. Επισης και εγω προτιμω τις μαμα ζαντες.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

μετα απο ποιο λεπτομερη ματια,εχω να πω οτι μαρεσει με τα πλαστικα τα πλαινα μαυρα την στιγμη που εχεις και τις μαυρες ζαντες και με μαυρους καθρεπτες..σημα μπροστα μαυρο.ασπρο.

 

null_zps751967b3.jpgnull_zps0bd8cc8a.jpg

 

μετα συνχαρητηρια σε ειδα και εξω στο αγγλικο σαιτ...εχω παρουσιαση και εγω εκει.

Link to comment
Share on other sites

πλεον δεν εχω μαυρες ζαντες,εχω τις μανισιες παλι.. :(  τα πλαινα τα θεωρω γελια σε μαυρο χρωμα μου θυμιζουν 4χ4 επειδη δεν ειναι ολοκληρα σαν του 5....λευκα στα ματια μου ταιριαζουν καλυτερα στο 6αρι.τους καθρεφτες θα τους κανω μαυρο γυαλιστερο.

Link to comment
Share on other sites

Και γιατί το δίνεις βρε Ανέστη? αφού είναι μια χαρά το αμάξι.

αυτο παλι πως το συμπερανες?

Link to comment
Share on other sites

αυτο παλι πως το συμπερανες?

Τόσο του Τόλη από την Ηγουμενίτσα - όσο και του Ανέστη είναι εδώ και καιρό σε αγγελία τα αυτοκίνητα στο car.

Πως αλλιώς να το συμπεραίνω...???

Link to comment
Share on other sites

οκ δεν το ηξερα.αμα πετυχουν κανα που να το θελει μηπως και αλλαξουν 

Link to comment
Share on other sites

το δινω γιατι οπως γραφω και στην αγγελεια θελω μεγαλο οικογενειακο.οταν λεω μεγαλο ομως εννοω μεγαλο!! πανω απο Ε mercedes h bmw 5 h 7 σειρα..αν βρεθει κανεις καλος αν οχι παλι καλος δεν με χαλαει το αμαξι μου.θα συνεχισω να το φτιαχνω,σειρα εχει πισω προφυλακτηρας και εξατμισεις στο κεντρο απο R

Edited by Fastrabbit
Link to comment
Share on other sites

Ότι και αν αποφασίσεις πάντως, το mk6 GTI που έχεις είναι από τα πιο όμορφα και πολύ προσεγμένα που κυκλοφορούν..! :good:

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.