Jump to content
alexst300

Βοηθεια Για Elsa & Etka

Recommended Posts

http://board.yourwir...ad.php?t=423600 πατα το show και ξεκινα ενα ενα για ελσα.εαν δεν σε αφηνει να τα κατεβασεις τοτε πρεπει να κανεις εγραφη.εγω το εχω κατεβασει και εχω παθει πλακα εχει ενημερωση μεχρι και για μοντελα του 2011.οταν πατησεις και ανοιξει η πρωτη καρτελα μην πατας τιποτα σε 10 15 sek θα σε μεταφερη αλλου για να το κατεβασεις. Edited by bill1
Link to comment
Share on other sites

http://board.yourwir...d.php?t=423600πατα το show και ξεκινα ενα ενα για ελσα.εαν δεν σε αφηνει να τα κατεβασεις τοτε πρεπει να κανεις εγραφη.εγω το εχω κατεβασει και εχω παθει πλακα εχει ενημερωση μεχρι και για μοντελα του 2011.οταν πατησεις και ανοιξει η πρωτη καρτελα μην πατας τιποτα σε 10 15 sek θα σε μεταφερη αλλου για να το κατεβασεις.

Εσυ φιλε μου πως το κατεβασες εκανες πρωτα εγγραφη?Γιατι προσπαθω να κανω εγγραφη και δεν με αφηνει.Αν σου ειναι ευκολο στειλε μου με πμ τον κωδικο σου για τη σελιδα για να μπορεσω να το κατεβασω κ εγω η αλλιως αν θελεις αφου το εχεις ηδη κατεβασει στειλε μου το Ελσα με e-mail εδω : lambrostrif@windowslive.com Ευχαριστω!!
Link to comment
Share on other sites

δυστυχως φιλε καηκε ο σκληρος του λαπτοπ που το ειχα . τωρα κι εγω πρεπει να το ξανακατεβασω απο την αρχη .οταν το φτιαξω θα σου το στειλω εαν δε το εχεις κατεβασει απο αλλου.

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα παιδια, εκανα εγκατασταση του ΕΚΤΑ 7,3 και περασα τα update, αλλα κατα την εκκινηση μου βγαζει αυτο το μηνυμα και δν μπαινει καθολου σε καταλογους? ξερεται τι μπορει να φταιει?

 

Kappaalphataualphagammarhoalphaphi3AE0_z

 

Link to comment
Share on other sites

Του έκανα αναβάθμιση αλλά πάλι τίποτα !!!

Βρήκα μια άλλη έκδοση 7,2 και μπορεί και δουλεύει. Αλλά όχι 100%, δεν μου βγάζει καθόλου τιμές στα ανταλλακτικά.

Και κάτι άλλο, που μπορούμε να βρούμε τι διαδικασία για να λύσουμε κάποιο κομμάτι στο αυτοκίνητο (που έχει βίδες κλιπς κτλ)?

Link to comment
Share on other sites

Του έκανα αναβάθμιση αλλά πάλι τίποτα !!!

Βρήκα μια άλλη έκδοση 7,2 και μπορεί και δουλεύει. Αλλά όχι 100%, δεν μου βγάζει καθόλου τιμές στα ανταλλακτικά.

Και κάτι άλλο, που μπορούμε να βρούμε τι διαδικασία για να λύσουμε κάποιο κομμάτι στο αυτοκίνητο (που έχει βίδες κλιπς κτλ)?

Αυτό στο ELSA  στο βιβλίο επσικευων:)

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα παιδιά, έχω κατάβαση το elsa 3.5 και το έχω περάσει στο pc μου με win8 και δεν μπορώ να το λειτουργήσω με τίποτα.

Το έχει δοκιμάσει κάποιος σε win8? Και αν ναι σε ποια έκδοση?

Υπαρχή η έκδοση 4 για vw σε κάποιο torrent η www.easybytez.com για να το κατεβάσω (όχι σε filesonic και τα υπόλοιπα)
Link to comment
Share on other sites

Μεσω του part number, μπορω να βρω ενα ανταλλακτικο? Δεν το βρισκω πουθενα, μια βαλβιδα πιεσης του υδραυλικου ειναι, εχω το νουμερο, πως μπορω να το βρω?

Link to comment
Share on other sites

Μεσω του part number, μπορω να βρω ενα ανταλλακτικο? Δεν το βρισκω πουθενα, μια βαλβιδα πιεσης του υδραυλικου ειναι, εχω το νουμερο, πως μπορω να το βρω?

Πηγες καπου με το part number και σου ειπαν οτι δεν υπαρχει?

Μηπως δεν εχεις κανει update και γι αυτο δεν το βρισκει?

Αν θες στειλε το part number μηπως μπορω να σε βοηθησω.

Link to comment
Share on other sites

Θελω να μαθω να χειριζομαι το ετκα. Ετσι λοιπον, εχω ενα part number, το βαζω στο προγραμμα και δεν μου εμφανιζει το σχεδιο, μονο ποσο κανει μου βγαζει. Μετα κατι αλλο, μπορω, μεσω του vin  μου να βλεπω μονο το σχεδιο του δικου μου αυτοκινητου και να μην ψαχνω πχ engine και μετα ολες τις επιλογες στα δεξια ξεχωριζοντας τον τυπο του κινητηρα, στην προκειμενη το AGU?

Link to comment
Share on other sites

Θελω να μαθω να χειριζομαι το ετκα. Ετσι λοιπον, εχω ενα part number, το βαζω στο προγραμμα και δεν μου εμφανιζει το σχεδιο, μονο ποσο κανει μου βγαζει. Μετα κατι αλλο, μπορω, μεσω του vin  μου να βλεπω μονο το σχεδιο του δικου μου αυτοκινητου και να μην ψαχνω πχ engine και μετα ολες τις επιλογες στα δεξια ξεχωριζοντας τον τυπο του κινητηρα, στην προκειμενη το AGU?

Καλησπερα, το σχεδιο θα το βρεις απο το search -> atp βαζεις το part number (χωρις κενα) που εχεις και σου βγαζει το σχεδιο.

Δυστηχως αυτο με το vin δεν το εχω κοιταξει καθολου αλλα πιστευω οτι ειναι σχετικα ευκολο μεσω του πινακα με ολων των vin του μοντελου να ξεχωρισεις πιο ανταλλακτικο ειναι για το δικο σου αυτοκινητο.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.