Jump to content
delis gti

Golf Gt(170) Vs Peugeot Rallye 1....Ps

Recommended Posts

οπως αναφερω το εν λογο πατημα εγινε σαββατο βραδυ στη μαραθωνος καθωσ γυρναγα σπιτι κοντα στην παλληνη με περναει φουργιοζος ενασ γαλλοσ ...δεν αργησα πολυ αρχησα και εγω το κυνηγι καπια στιγμι μασ πιανει φαναρι ....η συνεχεια ηταν με το που αναψε το πρασινο να ανπιξουμε πρςτη μ εφυγε μισο αμαξι περιπου μολισ εβαλα δευτερα ηρθαμε στα ισια αρχεσ τριτησ του ειχα φυγει 1 αμαξι καπου εκει εληξε ..ρωτοντασ τον μετα ποσα αλογα ειναι π ειπε μαμα....σπανιο για rallye(ειδικα ξυλομενος καλη ωρα σαν αυτον) .... δεν τον πιστεψα ...οι αποψεισ δικεσ σας..ευχαριστω..

Link to comment
Share on other sites

οπως αναφερω το εν λογο πατημα εγινε σαββατο βραδυ στη μαραθωνος καθωσ γυρναγα σπιτι κοντα στην παλληνη με περναει φουργιοζος ενασ γαλλοσ ...δεν αργησα πολυ αρχησα και εγω το κυνηγι καπια στιγμι μασ πιανει φαναρι ....η συνεχεια ηταν με το που αναψε το πρασινο να ανπιξουμε πρςτη μ εφυγε μισο αμαξι περιπου μολισ εβαλα δευτερα ηρθαμε στα ισια αρχεσ τριτησ του ειχα φυγει 1 αμαξι καπου εκει εληξε ..ρωτοντασ τον μετα ποσα αλογα ειναι π ειπε μαμα....σπανιο για rallye(ειδικα ξυλομενος καλη ωρα σαν αυτον) .... δεν τον πιστεψα ...οι αποψεισ δικεσ σας..ευχαριστω..

E! γιατί δε τον πίστεψες φίλε μου;;; Αναλόγως της γενιάς 207 Rallye/GT παίζει από 155 έως 163ΗΡ...Άμεσο ψεκασμό έχει (τεχνολογία BMW/PSA), πολύ καλή ροπή μέχρι τα μεσαία έχει, δηλαδή με νορμάλ Tsi CAV πόσο να του έριχνες;;; κολώνα;; 15-20ΗΡ διαφορά έχετε...Σημασία έχει ότι τον "πήρες"! :clapping::thumbsup2::thumbsu::friends:

Edited by G.PET.VF34
Link to comment
Share on other sites

φιλε μου μαμα ειναι το γκολφ σου?

καλα αυτα τα μαμα και φε οι γαλλοι τα εχουν ψωμοτυρια.

παντως αν το δικο σου ειναι μαμα εκατσες παρα πολυ καλα μιας και κανονικα επρεπε να ησουν πισω. :drinks:

Edited by mpoukou22
Link to comment
Share on other sites

οχι ειμαι μονο ενα φιλτρο....αν ειναι ετσι τοτε να αρχισω να χαιρομαι :db: :db: Σας ευχαριστω παντως

οχι το 207 ηταν ....

Link to comment
Share on other sites

οχι ειμαι μονο ενα φιλτρο....αν ειναι ετσι τοτε να αρχισω να χαιρομαι :db: :db: Σας ευχαριστω παντως

οχι το 207 ηταν ....

νομιζω οτι ηταν το 106.παρ'ολα αυτα καλα του εκανες :thumbsup2:

Link to comment
Share on other sites

Χριστός Ανέστη παιδιά.

Όπως προ είπαν και τα παιδιά, αν ήταν 106, έστω και 1ο στάδιο, δεν θα είχες καμία τύχη.

Τα 207 είναι άλλη ιστορία και για αυτό δεν θα έπρεπε καν να φέρνουν τον τίτλο Rallye..

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.