Jump to content
giorgos344

Νέος Ιδιόκτητης Golf 5 Απορία Και Ερώτηση

Recommended Posts

Γεια σας πήρα το golf gt μοντέλο 2006 10μηνα με το τιμόνι από την μαμά παραγγελία αλλά δεν δουλεύουν τα χειριστήρια για το τηλέφωνο φοραει την μεγάλη οθόνη μέσα στο καντράν και το ηχοσυστημα είναι το rcd300 τι πρέπει να κανω για να βάλω Bluetooth.

Μου είπαν ότι τώρα δεν παίρνει πλεξούδα και με πρωτιναν να βάλω το rmt100 γνωρίζει κάποιος τίποτα για αυτό και ποιο άλλο μοντέλο παίρνει το συγκεκριμένο αμάξι

post-22196-0-66640900-1334089225_thumb.j

post-22196-0-85831100-1334089236_thumb.j

Link to comment
Share on other sites

Καλορίζικο φίλε, το είχα δει στο *μη επιτρεπόμενο @ URL*, είναι πολύ καθαρό.

Τα πάντα μπαίνουν στο αυτοκίνητο αλλά το κόστος είναι ασύμφορο.

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας πήρα το golf gt μοντέλο 2006 10μηνα με το τιμόνι από την μαμά παραγγελία αλλά δεν δουλεύουν τα χειριστήρια για το τηλέφωνο φοραει την μεγάλη οθόνη μέσα στο καντράν και το ηχοσυστημα είναι το rcd300 τι πρέπει να κανω για να βάλω Bluetooth.

Μου είπαν ότι τώρα δεν παίρνει πλεξούδα και με πρωτιναν να βάλω το rmt100 γνωρίζει κάποιος τίποτα για αυτό και ποιο άλλο μοντέλο παίρνει το συγκεκριμένο αμάξι

Καλώς όρισες

Αλλαξε το rcd με ενα aftermarket

Link to comment
Share on other sites

Έχει η kufatec πλήρες κιτακι αλλά δεν πρόκειται να είναι φθηνό!

Η καλύτερη λύση είναι μάλλον να αλλάξεις το rcd με κάποιο που να χει bluetooth ενσωματωμένο, οπως σου είπε και ο Νίκος

Sent from my GT-I9000 using Tapatalk 2

Link to comment
Share on other sites

Φιλε μου και συντοπιτη καλοταξιδο...ημουν χθες στο θεμελη και τον ρωτησα αν το πουλησε γιατι το ειχε δει και ενας φιλος μου αλλα δεν το πηρε λογω φραγκαρρωστιας!αν θελεις στειλε μου με πμ το τηλ σου να βρεθουμε να τα πουμε για τα αμαξια μας.εγω εχω ενα tsi sportline και ειμαι υπερευχαριστημενος!εκανες πολυ καλη επιλογη!σε οτι αφορα το club θα βρεις απαντησεις σε πολλα θεματα,οι πιο πολλοι δε λενε μπουρδες και θα σε διαφωτισουν σε τυχον αποριες σου!για λιγο εχασες και την πανελληνια...

Link to comment
Share on other sites

γεια σας

μου ειπαν να βαλω το RMT100 ειναι με Bluetooth τι λει ειναι συνεργασιμο με τα χειρηστειρια στο τιμονη για το τηλ?

400 ευρω για ενα ΒΤ

Δες εδω τι επιλογές εχεις

http://www.vwclub.gr/vwforum/index.php?showtopic=32612&st=0&p=348337entry348337

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.