Jump to content
doggy

Προτάσεις Για Συναντήσεις Στην Αττική

Recommended Posts

Αγαπητά μου παιδιά,

Θέλω να ενημερώσω ότι στις 5-8-2006, θα γίνει Auto-Moto Day Festival, στην γνωστή ¨πλέον¨ πίστα κάρτ της Κορίνθου

...με Καυτά κορίτσια και Hot μουσικές! :whistling:

Καλό θα ήτανε...αν υπάρξη διάθεση...να κάναμε αισθητή την παρουσία μας...και εκεί!

Εγώ θα είμαι εκεί έτσι και αλλιώς...οπότε...σας περιμένω!!! :baby:

http://www.vwclub.gr/vwforum/uploads/11532...8_15_414505.jpg

-Παρακαλώ το συγκεκριμένο post να μεταφερθεί σε new topic-

Ευχαριστώ!

Marine :D

Edited by maRine
Link to comment
Share on other sites

Kωνσταντινε θα ειναι ωραια φαση και μακαρι να βρεθουν εκει, οσο περισσοτεροι γινεται. Δυσκολη περιοδος ομως γιατι πολλοι θα ειναι σε διακοπες.

Επειδη το προγραμμα των επισημων συναντησεων του club εχει ληξει και δεν υπαρχουν δραστηριοτητες πλεον λογω καλοκαιριου, δεν θα ανοιχθει νεο topic.

Οσοι πιστοι προσελθετε και κανονιστε απο εδω. :baby:

Link to comment
Share on other sites

Σωστά... Nick tongue.gif

Εγώ απλά ενημέρωσα........οποιος θέλει μπορεί να έρθει ;)

Θα μαζέψω υλικο (φώτος...) και θα σας πώ εντυπώσεις :D

Keep on Tuning...& Groovin :D

Link to comment
Share on other sites

Σωστά... Nick tongue.gif

Εγώ απλά ενημέρωσα........οποιος θέλει μπορεί να έρθει :lol:

Θα μαζέψω υλικο (φώτος...) και θα σας πώ εντυπώσεις :(

Keep on Tuning...& Groovin :baby:

Κωστα ριξε τηλεφωνο να παμε μαζι αν ειναι. :baby:

Link to comment
Share on other sites

Κωστα ριξε τηλεφωνο να παμε μαζι αν ειναι. ^_^

Κωστή, τελικά πέρασα μία βόλτα και την έκανα για Νάυπλιο..... ^_^

Κατεβαίνω την κυριακή με άδεια.........οπότε ελπίζω επιτέλους να τα πούμε...!

χαχα χα tongue.gif

Link to comment
Share on other sites

GTPanos μεσα στο Σαββατοκυριακο κατα 99% θα ανακοινωθει το προγραμμα συναντησεων για τα μελη της Αττικης. Λιγη υπομονη λοιπον μεχρι την πρωτη μας συναντηση, την οποια την περιμενουμε ολοι πως και πως.

Edited by nikkosnet
Link to comment
Share on other sites

GTPanos μεσα στο Σαββατοκυριακο κατα 99% θα ανακοινωθει το προγραμμα συναντησεων για τα μελη της Αττικης.

Αυτο το "μελη Αττικης" με χαλαει λιγο!!!

Δηλαδη εγω που ειμαι απο Πατρα και δεν υπαρχει "μελη Πατρας" που ανηκω?

Στους διαφορους? :D

Πιστευω πως το meeting Αττικης, λογω του οτι ειναι η βαση του club, πρεπει να ονομαζετε προγραμμα συναντησεων μελων club και οχι μελων Αττικης.

Sorry για την παρατηρηση. Δεν την κανω επειδη με πειραξε κατι, γιατι ειμαι και τυπος που τα παιρνει ολα αισιοδοξα και δεν παρεξηγεμαι ευκολα, απλα την κανω επειδη με χαλασε λιγο η ονομασια του meeting.

Φιλια και θα τα πουμε απο κοντα, με golf τωρα ποια και οχι με rav4!! new_lol.gif

Link to comment
Share on other sites

Guest super sayian
Αυτο το "μελη Αττικης" με χαλαει λιγο!!!

Δηλαδη εγω που ειμαι απο Πατρα και δεν υπαρχει "μελη Πατρας" που ανηκω?

Στους διαφορους? :D

Πιστευω πως το meeting Αττικης, λογω του οτι ειναι η βαση του club, πρεπει να ονομαζετε προγραμμα συναντησεων μελων club και οχι μελων Αττικης.

Sorry για την παρατηρηση. Δεν την κανω επειδη με πειραξε κατι, γιατι ειμαι και τυπος που τα παιρνει ολα αισιοδοξα και δεν παρεξηγεμαι ευκολα, απλα την κανω επειδη με χαλασε λιγο η ονομασια του meeting.

Φιλια και θα τα πουμε απο κοντα, με golf τωρα ποια και οχι με rav4!! new_lol.gif

φιλε μου απλα επειδη διοργανονται συναντησεις σε αθηνα,σαλλονικα,κως,ροδος,κρητη κ γιαννενα τα βαζουμε για να τα ξεχωριζουμε κ τιποτα αλλο

ακομα σε πατρα δεν εχουμε οργανωθει για να ανοιξουμε αντιστοιχη κατηγορια

φιλικα παντα

Link to comment
Share on other sites

Αχ αχ Στεφανε θα σε μαλωσω tongue.gif

Τι ειναι βρε συ η Πατρα? 4 ωρες δρομος, και με το GΤΙ θα ειναι λιγοτερο lick.giflick.giflick.gif

Παλαιοτερα λεγαμε Συναντησεις μελων Αθηνας, αλλα επειδη ηταν......μικρος ο χαρακτηρισμος, το καναμε Αττικης. Δεν σημαινει οτι δεν περιλαμβανει τις υπολοιπες πολεις, γειτονικες και μη.

Σε πολλες συναντησεις βλεπαμε ατομα απο Καρπενησι, Χαλκιδα, Μεγαρα αλλα και ενα σωρο αλλες περιοχες.

"Χωρισαμε" κατα καποιο τροπο τις συναντησεις σε γεωγραφικα διαμερισματα για να μπορουμε να κανουμε πιο ευκολη τη δουλεια. Μπαινεις, βλεπεις και το κοντινοτερο που σε βολεωει πας.

Μεχρι λοιπον να οργανωθουμε και στην Πατρα (πραγμα που θελω να πιστευω οτι θα γινει συντομα), μπορεις να ερχεσαι στην παρεα μας οποτε θες. Ή ενναλακτικα να ανηφορισεις προς Θεσσαλονικη και να ακολουθησεις το παραδειγμα του Σπυρου που κανει το Καλαματα-Αθηνα-Θεσσαλονικη λες και ειναι Αθηνα-Πατησια new_lol.gifnew_lol.gifnew_lol.gif

See u στο 1ο μας meeting :D

Νικος

Link to comment
Share on other sites

Θα ενημερωθείτε σύντομα... υπομονή παίδες... :cry:

Link to comment
Share on other sites

Τι ειναι βρε συ η Πατρα? 4 ωρες δρομος, και με το GΤΙ θα ειναι λιγοτερο lick.giflick.giflick.gif

4 ωρες B):blink::heart::heart: .....με ποσα πας στην πατρα ρε νικο με 60km/h?????? tongue.giftongue.giftongue.gif

προσωπικο ρεκορ μου 55 λεπτα......μαρτυρας ο μπασσακος new_lol.gifnew_lol.gifnew_lol.gif

Link to comment
Share on other sites

Guest BassakosVR6
4 ωρες :angry2::angry2::blink::blink: .....με ποσα πας στην πατρα ρε νικο με 60km/h?????? tongue.giftongue.giftongue.gif

προσωπικο ρεκορ μου 55 λεπτα......μαρτυρας ο μπασσακος new_lol.gifnew_lol.gifnew_lol.gif

χα χα χα χα

:lol::lol::lol::lol:

ναι ναι αφου καποια στιγμη περασαμε

και τον Superman! new_lol.gifnew_lol.gifnew_lol.gif

μετα περασαμε τον Spiderman! new_lol.gifnew_lol.gifnew_lol.gif

και λιγο πριν την Πατρα

τσουπ! περασαμε και τον Captain America! new_lol.gifnew_lol.gifnew_lol.gif

αλλα οταν φτασαμε Πατρα μαθαμε τα ασχημα νεα!

τον Superman τον Spiderman και τον Captain America

στον δρομο καθως πηγαινανε τους

πατησε ο "Πουλ-μαν!" new_lol.gif

Edited by BassakosVR6
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.