Jump to content
doggy

Προτάσεις Για Συναντήσεις Στην Αττική

Recommended Posts

Guest Scorpio
Είναι απαραίτητο να το κάνουμε σε καφέ? Σε ταβέρνα π.χ.???

τον χειμωνα η Ν.ΜΑΚΡΗ δεν εχει και τρελο κοσμο στην παραλια οποτε πιστευω χωραμε απο θεμα παρκινκ οσο απο καφετεριες παιζουν αρκετα πραγματα..

Αν αποφασιστεί για Ν.Μάκρη θα αναλάβω εγώ και το parking και την καφετέρεια που θα κάτσουμε για τραπέζια με θέα την θάλλασα και όχι πίσω πίσω μιας και είμαι 20 χρόνια κάτοικος Ν.Μάκρης και με ξέρουν και οι πέτρες εδώ!

Παιδιά η Ν. Μάκρη λέει από όλες τις απόψεις!!! Είναι μόνο 20' μέσω Αττικής Οδού :thumbsup:

Πολύ ωραία καφετέρια είναι και το La Costa!!! Τεράστιο πάρκινκ και χώρους.

Επίσης μετά μπορούμε να το συνδοιάσουμε και με κανένα ουζάκι-μπυρίτσα-μεζέ στις άπειρες ταβέρνες της περιοχής!!!

Επίσης άλλη μια καλή πρόταση είναι το ΙΚΕΑ και καφέ απέναντι από το αεροδρόμιο ;)

Link to comment
Share on other sites

Παιδες αυτο λεγαμε τωρα στο μιτινγκ με τον Γιαννη (giannispolo) να κανουμε κανα trackday στα μεγαρα! :);)

Για να το συντομευουμε παρακαλω...Σαν κλαμπ δεν πιστευω να εχουμε προβλημα...!

Αντε γιατι καπου πρεπει να ξεδοσουμε...χαχαχαχα :)

Link to comment
Share on other sites

Λοιπόν παιδές λέω να διαλάξουμε.Δείτε τις προτάσεις και αποφασίζουμε αναλόγως.

1. ΧΑΛΚΙΔΑ

2. ΞΥΛΟΚΑΣΤΡΟ

3. ΛΑΥΡΙΟ

4. ΚΑΛΑΒΡΥΤΑ (για σκι ή ξεσκι :baby: )

5. ΛΟΥΤΡΑΚΙ

6. ΝΑΥΠΛΙΟ

Αν κάποιος έχει κάλυτερη ιδέα πείτε.Ναύπλιο έχουμε πάει αλλά πιστευώ ήταν ωραία.

Βλέπω γνώμες.Βουρ για εκδρομή :excl::blink: .

Link to comment
Share on other sites

παιδες εγω απο το λαυριο ειμαι αλλα θαναι τιγκα στον κοσμο να περασουμε δεν θα μπορουμε. εγω θα μπορω 25-26-27 του μηνα να ερθω.για εκεινο το σαββατοκυρικο λετε???????? αν ναι τελικα τι κανουμε?? οσες φορες λεω ναρθω κατι θα τυχει. ορε παιδες δεν λετε και ποση ωρα ειναι η καθε διαδρομη που προτεινετε απο αθηνα?? χαλκιδα ξερω που πεφτει,μαλλον. το ξυλοκαστρο που ειναι????

Link to comment
Share on other sites

Guest Scorpio

Εγώ έχω μια πρόταση για σημείο συνάντησης τώρα που καλοκαιριάζει.

Το Skippers στην μαρίνα Αλίμου (Δίπλα από το Kitchen Bar).

Μεγάλο πάρκινκ και άνετο καφέ για ένα ρόφημα :thumbsup:

Πήγαμε προχθές με μια παλιοπαρέα ( :angry2::blink::blink: Δεν δίνω κανέναν) και μας άρεσε!

Ορίστε και μια κριτική:

Skippers στη Μαρίνα Αλίμου

Πασίγνωστο για τους VIP’s επισκέπτες του, το Skippers είναι μία πρόταση με έμφαση στην καλή αισθητική. Το μαγαζί ανοίγει τις πόρτες του από τις πρώτες μεσημβρινές ώρες και προσφέρεται για καφέ ή φαγητό (οφείλουμε να κάνουμε ιδιαίτερη μνεία στην εξαιρετική διεθνών καταβολών κουζίνα του). Τις βραδιές, το Skippers μεταμορφώνεται σε κοσμικό στέκι, με φόντο τα λαμπερά γιότ και το prestige του χώρου. Τέλος θα πρέπει να πούμε ότι οι προσεγμένοι easy listening ήχοι του Skippers προτρέπουν όσους αποφασίσουν να το επισκεφθούν να εναποθέσουν ολοκληρωτικά και ανεπιφύλαχτα τη διασκέδασή τους σ’αυτήν την πραγματικά ξεχωριστή πρόταση.

http://www.paroron.gr/article.asp?intID=159&intIDSub=37

Edited by Scorpio
Link to comment
Share on other sites

αν και εχετε κανονισει για το επομενο meeting κανω μια προταση για οποτε κατσει . εχει ανοιξει μια καινουργια καφετερια με το ονομα VENGA στη πλατεια του Αγιου Γεωργιου (περιοχη Αγιος Ιερόθεος )στο Περιστερι . οποιος ειναι απο εκει πρεπει να την εχει τρακάρει . ειναι γενικα ωραιο περιβαλλον αν περασω σημερα απο εκει θα τη βγαλω μια φωτο να τη δειτε .

Link to comment
Share on other sites

ΒΡΑΔΙΝΕΣ ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ ΓΙΑ ΧΑΒΑΛΕ & ΜΟΥΣΙΚΟΥΛΑ ΚΟΝΤΑ ΣΤΗΝ ΘΑΛΑΣΣΑ :

- ΓΛΥΦΑΔΑ (ΠΑΡΚΙΝΓΚ - ΠΑΡΑΛΙΑ)

- ΚΑΒΟΥΡΙ (ΠΑΡΚΙΝΓΚ - ΠΑΡΑΛΙΑ)

- ΛΙΜΑΝΑΚΙΑ (ΠΑΡΚΙΝΓΚ ΑΠΕΝΑΝΤΙ ΑΠΟ ΚΑΝΤΙΝΑ)

- ΛΑΙΜΟΣ (ΠΑΡΚΙΝΓΚ - ΠΑΡΑΛΙΑ)

- ΒΑΡΚΙΖΑ (ΛΟΥΝΑ ΠΑΡΚ - RIBAS)

ΒΕΑCH PARΤΥ TO KAΛΟΚΑΙΡΙ ΣΤΗΝ ΣΑΡΩΝΙΔΑ !!!!

Link to comment
Share on other sites

Guest GOLF 400
:( ΑΔΕΡΦΙΑ ΕΓΩ ΡΙΧΝΩ ΜΙΑ ΙΔΕΑ ΓΙΑ ΩΡΩΠΟ.ΩΡΑΙΟ ΜΕΡΟΣ ΣΕ ΜΑΓΑΖΙ ΔΙΠΛΑ ΣΤΗ ΘΑΛΑΣΣΑ ΓΙΑ ΚΑΦΕ ΚΑΙ ΑΡΚΕΤΟ ΧΟΡΟ ΓΙΑ ΤΑ ΕΡΓΑΛΕΙΑ ΜΑΣ.
Link to comment
Share on other sites

notia

carefur alimou kafe/faghto sta mcdonalds dipla

μετα εχουμε ενα γνωστο πλεον μερος ΣΕΦ καφε olympiko ή prwhn legend(μαλλον yes to lene ktl).διπλα υπαρχει κ χωρος για drift+μια μεγαλη ευθεια...

k ιπποδρομο καλλιθεας που χει πραγματικα τεραστιο parking για vagmeeting ktl...αν μαζευτουν ολοι μαζοι κ θελουμε μεγαλο χωρο.καφες τωρα πειραια,φαληρο

Edited by kage
Link to comment
Share on other sites

παιδια εχετε πει πολυ καλα μερη

θα στηριξω τα:

τερα πετρα

υαδες

ζεπελιν

να πω και το πανθεον επισης στο χαιδαρι

να προσθεσω και ενα ζαχαροπλαστειο (οχι καφετερια) στον προφητη ηλια στο χαιδαρι που οργανωνει μεχρι και γαμους και βαφτισια , εχει απειρο παρκινγκ και ουτε και γω ξερω ποσα τραπεζια , εκατονταδες και ολη την αθηνα πλακα θεα απο κατω

επισης να προτεινω και κατι αλλο

ωραια τα σκηνικα που λετε για παραλιες κτλ αλλα εγω λεω δεν αφηνετε τις καφετεριες ?

ας παρει ο καθενας ενα παγουρι μεγαλο με φραπε και ας παμε σε κανα μερος ησυχο να κατσουμε να μελετησουμε τα αυτοκινητα του κλαμπ , να χαζεπσουμε , να ανοιξουμε τα ηχοσυστηματα ανετα , να παμε καμια βολτα με κανα γρηγορο

το κεφι μας θα κανουμε

στην καφετερια τι θα κανουμε , θα μιλαμε μονο?

πρεπει να γινει και αυτο , αλλα ολοι πιστευω θελουν να ΔΟΥΝ κιολας , να ρωτησουν , να περιεργαστουν , να δοκιμασουν

απλα το λεω και ειναι οτι πιο ευκολο , ουτε να κανονιζουμε ουτε τιποτα

καφε στο χερι και φυγαμε machinegun.gif

Link to comment
Share on other sites

Terra Petra πάει το club και του αρέσει και πάρα πολύ! :thumbsup: Ιδίως το service! :thumbsup: ¶ρα πρέπει να ξαναπάμε...

Στο Πάνθεον νομίζω πως δεν έχει πολύ χώρο διαθέσιμο ώστε να παρκάρουμε για φωτογράφιση.

Μήπως πρέπει τώρα που ανοίγει ο καιρός να κανονίσουμε λίγες περισσότερες κοντινές εκδρομούλες όπως π.χ. Λουτράκι ή ακόμα πιο κοντά στην Ανατολική ακτή της Αττικής. Τι λέτε;

Edited by GraveDigger
Link to comment
Share on other sites

PAIDIA ,na po kai ego mia apopsi ,ti tha legate gia rafina sto piso parking einai arketa megalo ,kai meta gia kafe,se opoia goustaroume.

Apo tin alli gia mia alli apopsi pou diavasa kai nomizo pos simfono ,gia Megara

,stin pista ekei gia na strosei ligo to mati mas,me sigouri asfaleia :thumbsup::thumbsup:

Link to comment
Share on other sites

μια καλη ιδεα θα ητανε και σε καμοια παραλια διπλα απο το do-it που ξερουμε και που ειναι,ειναι το γιαμπανακι εκει δεν θα ητανε ασχημα για μπανακι και καφε και εχει και μεγαλο parking

Link to comment
Share on other sites

Guest GOLF 400

ΠΑΙΔΕΣ ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!ΕΓΩ ΕΙΧΑ ΞΑΝΑΚΑΝΕΙ ΠΑΛΙ ΜΙΑ ΠΡΟΤΑΣΗ ΠΡΙΝ ΑΠΟ ΚΑΙΡΟ ΓΙΑ ΩΡΩΠΟ.ΤΩΡΑ ΠΟΥ ΕΦΤΙΑΞΕ ΚΑΙ Ο ΚΑΙΡΟΣ ΕΙΝΑΙ ΤΕΛΕΙΑ.ΓΙΝΕΤΕ ΤΗΣ ΤΡΕΛΗΣ :angry: ΕΚΤΟΣ ΤΩΝ ΑΛΛΩΝ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΚΟΝΤΑ!!!!!!!ΟΠΟΙΟΣ ΓΟΥΣΤΑΡΕΙ............ :D

Link to comment
Share on other sites

Guest alkis

εγω προτεινω στο 49ο χιλ.μετα τη σαρωνιδα στη παραλια αγ.Νικολαου άπλα μεγαλη εχει και καφε παραθαλασσιο θανατου με ρεγκε ειναι καβατσα απο στρουμφ και εχει και ανετο παρκιν για φωτογραφιση στην παραλια!!!!!!!!

εχει και ευθεια 1,5χιλ.για κανενα φιλικο ανοιγματακι.............. Π Α Ν Τ Α

Χ Ω Ρ Ι Σ Σ Τ Ρ Ο Υ Μ Φ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! αν ειστε μεσα εγω φτιαχνω και ταμπελιτσες για την προσελευση σας στην υπερκαβατζα!!!!!!!!!!

Υ.Γ. Η παραλια ειναι με αμμο και παντα πεντακαθαρη!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Αν ψήνεστε για kart day όριστε ένα mail από την πίστα Kartland στην Παλλήνη (Λεωφ. Μεσογείων μετά την αττική οδό στο αριστερό μας χέρι)

"Αν σε ενδιαφέρουν οι εκδηλώσεις και τα events (όπως κάνουν και όλες οι λέσχες αυτοκινήτων), αυτό που μπορούμε να κάνουμε είναι το εξής: Να σου παρέχεται μία έκπτωση στο εισιτήριο σας ως group. Η έκπτωση αυτή ισχύει και για όποιον θέλει να έρχεται μεμονωμένα αρκεί να μου έχεις δώσει μία λίστα με τα ονόματα όσων ενδιαφέρονται ούτως ώστε να αφαιρέσω το αντίστοιχο ποσό.

Επίσης εάν σε ενδιαφέρει βραδιά καρτ ενημέρωσε με νωρίτερα έτσι ώστε να αποφύγεις να συμπέσει με άλλη εκδήλωση.

Τηλ. επικοινωνίας 210 666 8323, 6944 916091"

Τι λέτε;

Όντως η πίστα είναι μικρή και γλιστράει αλλά αυτό είναι έξτρα γέλιο, τελυταία φορά έγινε τρελή μάχη με stel-th, decibel + 2 άλλα άτομα.

Link to comment
Share on other sites

Guest stel-th
Όντως η πίστα είναι μικρή και γλιστράει αλλά αυτό είναι έξτρα γέλιο, τελυταία φορά έγινε τρελή μάχη με stel-th, decibel + 2 άλλα άτομα.

θα μπορουσαμε να κανουμε μια συναντηση στην πιστα των αφιδνων

που μπορει να φιλοξενησει και αυτοκινητα και να κανουμε και την πλακα μας

πχ vw club drifting... :thumbsup::)

Link to comment
Share on other sites

Γειά χαρά σε όλους.¨Εχω μια πολλή καλή ιδέα πιστεύω.Απέναντι απο το τατόι,το γνωστό αεροδρόμιο έχει μια μεγάλη καφετέρια που έχει 4 γήπεδα 5*5 να παίξουμε κανένα παιχνίδι 5*5.Εχει και μεγάλο πάρκινκ,πιστεύω για 100 αυτοκίνητα.Το παλικάρι είναι γνωστός,και στην καφετέρια μέσα έχει μέγαλο προτζέκτορα(αλλά μεγάααλο)για να δούμε κανένα τρελό dvd η μπορούμε να παίξουμε κανένα τουρνουά wrc2 στο ps2!!!Πιστεύω ειναι άπαιχτος χώρος να μαζευτούμε αλλά και να έχουμε δραστηριότητες διάφορες!bis neue treffen,vw ubber alles!!!!!!!!!!!!!!!! :thumbsup:

Edited by PoLaKiaS
Link to comment
Share on other sites

Guest white-LSD-golf

Εγώ έχω να προτείνω μιας και το χετε ρίξει στο φαί τελευταία το επόμενο meeting να ναι στο "Κουκλάκι" στο Χαλάνδρι!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.