Jump to content
doggy

Προτάσεις Για Συναντήσεις Στην Αττική

Recommended Posts

καθε 2 μηνες ανεβαινει και για μια μερα το συγκεκριμενο τοπικ!!!!!

παιδια εδω μπορειτε να γραφετε οτι ιδεα εχετε για βολτες κτλ.το οτι δεν απανταμε καμια φορα δεν σημαινει πως δεν τα βλεπουμε

το συγκεκριμενο εγω το εχω στο νου μου καθε μερα οπως και οι δυο passatebos panos vr6

που κανονιζουμε.καθε ιδεα ειναι ευπροσδεκτη!!!!

Link to comment
Share on other sites

Τι εννοεις φιλε μου;εχουμε συναντησεις σε εβδομαδιαια βαση!και σημερα θα αναρτηθει η συναντηση πεμπτης!

Link to comment
Share on other sites

αυτο το θεμα εξυπηρετει πλεον η οχι?απο περσι εχει να γινει κινηση εδω.

Link to comment
Share on other sites

Και αυτο τι σημαινει φιλε μου να διαγραφει;

Το παρων τοπικ αφορα μια πιο αμεση επικοινωνια των μελων με τους συντονηστες συναντησεων.

Δηλαδη αν πχ η παρουσιαση του οχηματος σου ηταν ανενεργη θα ηθελες να διαγραφει;

Φιλικα παντα.

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

και γιατι δεν γραφετε εδω τοτε και υπαρχει αλλο θεμα για τις συναντησεις μιας και ο σκοπος ειναι ο ιδιος η συναντηση,τωρα αν η συναντηση ειναι η ημερησια-εβδομαδιαια-μηναια το ιδιο καταλαβαινω οτι ειναι...οσο για την επικοινωνια σε αλλο θεμα βρισκομαστε και σε αλλο θεμα προτεινουμε το που θα βρεθουμε?

δηλαδη κοιταζεις πχ το συναντησεις.πας αθηνα και βλεπεις 2 θεματα το weekly και αυτο εδω και μετα λες τι γινεται εδω?δεν ξερω αμα με καταλαβαινεις....

φιλικα παντα

Link to comment
Share on other sites

Το συγκεκριμενο τοπικ ειναι για να προτεινουν τα μελη πιθανες τοποθεσιες. Δεν αφορα τις συναντησεις.

Αν διαβασεις το τοπικ ονομαζεται "προτασεις για συναντησεις"οχι "συναντησεις αττικης!

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Απλα δεν γινονται προτασεις Sent from my GT-I9300 using Tapatalk

Ααακριβώς, απλά δεν έχει προτείνει κάποιος κάτι οπότε οι συντονιστές συναντήσεων προχωρούν στον προγραμματισμό με βάση τα όποια κριτήρια χρησιμοποιούν.

 

Λόγος ύπαρξης αυτού του θέματος είναι το να προτείνουν τα μέλη κάποιο διαφορετικό σημείο ή κάποια τελείως διαφορετική συνάντηση (π.χ. εκδρομή στον Κάλαμο Αττικής ή βόλτα στη Κόρινθο, φαγητό στη Γλυφάδα κ.ο.κ.).

Link to comment
Share on other sites

προσφατα εκανα μια εξόρμηση προς παρνηθα μερια. και εκατσα για καφεδακι στο καταφύγιο μπαφι.η θεα ειναι φανταστικη και οι τιμες φαγητου και καφε ειναι παρα πολυ καλες.προτεινω μολις χειμωνιασει λιγο να ανεβουμε εκει για καφεδακι η φαγητο μπροστα στο τζακι

Φίλε quicksilver, ορίστε μια ιδέα που αξιοποιήθηκε πολύ καλά στις 15/12/2013, περισσότερο από 1 χρόνο μετά από την δημοσίευσή της! http://www.vwclub.gr/vwforum/index.php?showtopic=57800 και δεν είναι η μόνη πρόταση που υιοθετήθηκε από τους συντονιστές συναντήσεων.

Link to comment
Share on other sites

σοβαρα μετα απο ενα χρονο πηγαμε εκει???ετυχε και ημουν σε εκεινη παρων και ηταν ωραια αν εξαιρεσουμε τους προσκοπους που μας πηραν τα αυτια με την χορωδια τους...

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

tha psaksw kai tha s pw......alla to skeftomoyn kairo to ligo voreia....exei diskolo parking san perioxh

Ψαξε και πες μας . Σε παρακαλω γραφε με ελληνικους χαρακτηρες !!

Link to comment
Share on other sites

Δεν ξερω εαν εχει προταθει αλλα ενας καλος χωρος ειναι και το mandarin στην Πολιτεια (πρωην vitrine σε οσους πηναινανε πιο παλια) .. Πηγα προσφατα που εχουνε ανοιξει και το εξωτερικο μερος και ειναι παρα πολυ ωραια..!!! 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

ευχαριστουμε για την ιδεα θα το κοιταξουμε

Link to comment
Share on other sites

Δεν ξερω εαν εχει προταθει αλλα ενας καλος χωρος ειναι και το mandarin στην Πολιτεια (πρωην vitrine σε οσους πηναινανε πιο παλια) .. Πηγα προσφατα που εχουνε ανοιξει και το εξωτερικο μερος και ειναι παρα πολυ ωραια..!!! 

 θα συμφωνησω με τον φιλο ειναι πολυ ωραιο μερος.. και ωραιος χωρος για τα αυτοκινητα!

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Μετά απο μερικά χρόνια απουσίας στην επαρχία και αφού επέστρεψα στην Αθήνα και οργανώθηκα κάνω πάλι την εμφάνισή μου και εδώ!
Δέν έχω πλέον το πολάκι στην κατοχή μου, το πούλησα πρίν 2,5 χρόνια :(  :(  :(  αλλά και πάλι παραμένω στο group vag με ένα Leon 1,8tsi.
Άν με αφήσει η δουλειά και το παιδί ( ναί, πλέον έχω και παιδί... ) ίσως εμφανιστώ και σε καμία συνάντηση.
Προς το παρόν έχω να σας κάνω μία πρόταση :
Στο φαρμακείο μου έχω πελάτη τον γνωστό σε πολλούς Τάσο Ιαβέρη, ύστερα απο μία απο τις συζητήσεις που έχουμε κάθε φορά που θα έρθει ( έχω αρχίσει να πιστεύω ότι έρχεται για την κουβέντα τελικά και όχι για το depon... ) τον ρώτησα άν θα μπορούσε να μας κάνει ένα prive σεμινάριο ασφαλούς οδήγησης ( αυτά τα γνωστά που κάνει ΑΦΙΛΟΚΕΡΔΩΣ ) και η απάντησή του ήταν γήγορη ( όπως και η οδήγησή του ) και λιτή...
Κανόνισέ το και πάρε με τηλέφωνο όποτε θές!!!
Ο  άνθρωπος δέν έχει καμία απολύτως απαίτηση ούτε απο το club ούτε απο τα μέλη του, το μόνο που ζητάει είναι να τον ενημερώσω μερικές μέρες νωρίτερα μήν τυχών και έχει άλλες υποχρεώσεις.
Τί λέτε? Το βρίσκετε αρκετά ενδιαφέρον??

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

ακούγεται αρκετά ενδιαφέρον.

παρακαλώ στείλε μας το τηλέφωνο του

Link to comment
Share on other sites

ακούγεται αρκετά ενδιαφέρον.

παρακαλώ στείλε μας το τηλέφωνο του

Το τηλέφωνο που μου έχει δώσει είναι το προσωπικό του και όπως καταλαβαίνετε δέν είναι δυνατόν να το δίνω εγώ χωρίς να το γνωρίζει.

Μπορεί να κανονίσετε ότι θέλετε και όποτε θέλετε και να τον ενημερώσω εγώ όπως μου είπε. Προσοχή, δέ το κάνω με κάποιο σκοπό ή για να προβληθώ, απλά είχα την ευκαιρία και πιστεύω ότι είναι κάτι καλό για όλους και παράλληλα και διαφορετικό απο τα συνηθισμένα γι αυτό και το πρότεινα.

Edited by Fistikas
Link to comment
Share on other sites

Το τηλέφωνο που μου έχει δώσει είναι το προσωπικό του και όπως καταλαβαίνετε δέν είναι δυνατόν να το δίνω εγώ χωρίς να το γνωρίζει.

Μπορεί να κανονίσετε ότι θέλετε και όποτε θέλετε και να τον ενημερώσω εγώ όπως μου είπε. Προσοχή, δέ το κάνω με κάποιο σκοπό ή για να προβληθώ, απλά είχα την ευκαιρία και πιστεύω ότι είναι κάτι καλό για όλους και παράλληλα και διαφορετικό απο τα συνηθισμένα γι αυτό και το πρότεινα.

 

υπάρχουν πολλοί παράμετροι που πρέπει να συζητηθούν.

μπορεί να ακούγετε απλό όμως στην πραγματικότητα δεν είναι τόσο.

είναι στους κανόνες της ορθής λειτουργίας της λέσχης τέτοια θέματα να τα χειρίζονται οι εκάστοτε συντονιστές συναντήσεων ή ακόμα και το ίδιο το Δ.Σ. της λέσχης.

δεν εννοούσα κάτι προσωπικό για σένα απλά έτσι δουλεύουμε.

θα σου στείλω με pm το δικό μου τηλέφωνο αν θέλεις να το δώσεις  

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.