Jump to content
doggy

Προτάσεις Για Συναντήσεις Στην Αττική

Recommended Posts

Το είπα και πρίν, το τηλέφωνο άλλου ανθρώπου δέ μπορώ να το δώσω εγώ ( πόσο μάλλον όταν μιλάμε και για ένα δημόσιο πρόσωπο ) .

Άν θέλετε να κανονίσετε κάτι και να συνεννοηθούμε ώστε να έρθει έχει καλώς. Αυτό μπορώ να κάνω και με αυτόν τον τρόπο μπορώ να προσφέρω κάτι σε αυτή τη λέσχη.

Το τηλέφωνο του το δίνει εκείνος σε όποιον θέλει, εγώ δέ μπορώ να το δώσω σε κανέναν.

Link to comment
Share on other sites

έχω δύο προτάσεις για meetings...

 

1) μπυραρία "MIND THE PUB"   ( http://www.mindthepub.gr/ )  στην Ηλιούπολη με πολύ καλό φαγητό και ποικιλία από μπύρες...

2) να προχωρήσει η συνάντηση με τον ΙΟΑΣ όπου θα μπορέσουμε να μάθουμε πολλά για την οδηγική ασφάλεια... Θα ναι πολύ χρήσιμο πιστεύω για όλους μας... πρέπει να γίνει....!!!

Edited by doumasj
  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

Γιαννη στο ινστιτουτο θα μαθετε πολλα ωραια πραγματα και θα δειτε και τους εξομοιωτες. Στον πανο μυλωνα.

Εχω παρει πολλες φορες μερος στο παρελθον καθως και σε ομιλιες τους, αξιζει η προσπαθεια.

Πολυ καλη επισης ιδεα ειναι η συμμετοχη και στη σχολη οδηγησης του ιαβερη, ειχα συμμεταςχει στο παρελθον οταν εκανε τις διαφημιςεις και στα περιοδικα βλεπεις και εκπαιδευεςαι σε πολλες χρησιμες εκδοχες της καθημερινης οδηγησης.

Πολυ καλη ιδεα παντως.

Υγ. Επικοινωνια με το ινστιτουτο αν χρειαστει εχω καποια στοιχεια.

Sent from my iPhone5 using Tapatalk

Edited by nikdev
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Guest Art Motorsport

Καλησπέρα σε όλους μπορούμε να πάμε στο GiGi που έινε Άνοιξη Μεριά που άμα πας σε αυτό το μαγαζί έχεις δωρεάν Parking που πιστεύω χωράει πολλά αμάξι αλλά δύστυχος ακόμα δεν Ειμε Vw Club Ειμε Audi αλλά δεν πειράζει σε λίγες μήνες θα Ειμε Vw Club Όμως πρέπει να έρθει ο Πρόεδρος να το δει το μέρος !!!!!

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Και με Audi ευπρόσδεκτος είσαι :)

Προσωπικά δεν θα μπορέσω να πάω να το δω το μαγαζί καθώς μένω λίιιιιιγο έξω από την Αθήνα (2700χλμ για την ακρίβεια :search: ).

Αλλά σίγουρα οι υπεύθυνοι συναντήσεων (επίσης γνωστοί ως Σ.Σ. / συντονιστές συναντήσεων / meeting moderators) θα φροντίσουν να το δουν το μαγαζί και ενδεχομένως να το βάλουν στο πρόγραμμά μας.

Link to comment
Share on other sites

Παιδια υπαρχει κανονισμενη συναντηση αυτον τον καιρο; γιατι ειμαι νεος στην σελιδα και ακομα δεν την εχω πολυ καταλαβει ευχαριστω !!

Edited by Giannhs vw4
Link to comment
Share on other sites

Καταρχάς καλωσόρισες Γιάννη!

Ακόμη δεν έχει ανακοινωθεί κάποια συνάντηση για τα μέλη της Αττικής. Όταν αυτό γίνει θα δεις το σχετικό θέμα στον ίδιο φάκελο συζητήσεων.

Μείνε συντονισμένες, δεν αργεί!

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Έχει περάσει ένας μήνας από τότε. Και έλεγα πότε θα γνωρίσω από κοντά κάποια άτομα της ομάδας.

Άντε να δούμε...

Edited by ΑνδρέαςΚ
Link to comment
Share on other sites

Ανδρέα, η τελευταία συνάντηση στην Αττική για αυτή τη σεζόν έγινε τον Ιούνιο, στις 26.

Η επόμενη συνάντηση θα λάβει πλέον κάπου μετά τις 15 του Σεπτέμβρη. Όλες μας τις συναντήσεις τις ανακοινώνουμε στο φόρουμ, στο facebook (https://www.facebook.com/groups/vwclub.gr/) και στο twitter (https://twitter.com/vwclubgr) αλλά και με email σε όλα τα μέλη της κοινότητας. Για να λάβεις τα mails που στέλνουμε, βεβαίωσε πως έχεις ενεργοποιημένη την επιλογή να λαμβάνεις μηνύματα από τον διαχειριστή, στις ρυθμίσεις σου που θα βρεις εδώ: (http://www.vwclub.gr/vwforum/index.php?/settings/)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.