Jump to content
doggy

Προτάσεις Για Συναντήσεις Στην Αττική

Recommended Posts

Απέναντι απο το Ασκληπηείο στο DESTIL που έχει το τεράστιο πάρκινγκ έχει ακριβώς απο πάνω απο το destil μια καφετέρια η οποία έχει γαμώ τη θέα. Εκεί είναι πολύ καλά !

Link to comment
Share on other sites

Παιδια εγω προτεινω Λουτσα σε μια απο τις καφετεριες τις παραλιας π.χ.στο τρολευ εχει πολυ μεγαλο parking και γενικα σε οποια καφετερια και να πας στην Λουτσα εχει ανετο parking και θα το ευχαριστηθουμε αφου θα εχουμε και φοντο την παραλια και την θαλασσα.Μονο που πρεπει να το κανουμε τωρα χειμωνα γιατι καλοκαιρι ειναι φισκα ολα και οι καφετεριες και τα parking!

Link to comment
Share on other sites

Λοιπον παιδια μιλησα χθες με ιδιοκτητη καφετεριας στην Λουτσα και ειναι συμφωνος να κανουμε meeting εκει.Για οσους ξερουν απο Λουτσα η καφετερια ειναι το dali και ειναι ακριβως στην παραλια της Λουτσας ειναι πολυ μεγαλη καφετερια με μεγαλο parking ακριβως απεναντι της!Μονο που ο ιδιοκτητης μου ειπε να του το πουμε εγκαιρως ποτε θα το κανουμε για να μας κρατησει ολη την αριστερη πτερυγα της καφετεριας!

Link to comment
Share on other sites

πρέπει να οργανώσουμε και ένα paintball....σάββα θα το αναλάβεις εσύ κάποια στιγμή....μέσα απριλίου πριν το ΠΑΣΧΑ θα ήτανε καλά για να μπορέσουμε να οργανωθούμε και να πάμε όσοι πιο πολλοί μπορούμε....

όσο για το θέμα της ΛΟΥΤΣΑΣ θα ήθελα να πω ότι επειδή είμαστε μία λέσχη που πρωτοπορούμε και βασικά καινοτούμε σε πολλά πράγματα μη κάνοντας τα ίδια και τα ίδια και σαφώς καθοδηγούμενοι από όλους εσάς που είστε οι στενοί συμπαραστάτες μας έτσι προσπαθούμε και μεις από την σειρά μας να φανούμε αντάξιοι των δικών σας προσδοκιών....Και όπως σωστά ανέφερε κάποιος παραπάνω (ο κώστας νομίζω) εδώ πέρα γίνονται προτάσεις και όχι τελικοί προορισμοί......Οπότε να είμαστε σαφείς σε κάποια πράγματα και να μην ξεχνάμε σε ποιο τόπικ βρισκόμαστε κάθε φορά.....Αυτά τα λέω γιατί δεν πρέπει να χαλιέστε με πράγματα που καν δεν υπάρχουν προς συζήτηση.....Και το βουνό πρόταση αποτελεί απλά αφού την κάνεις αλέξανδρε περίμενε να δεις τί θα απαντήσουν και οι άλλοι.....Για λούτσα πάντως πολλοί μας έχουν πει γιατί δεν πάμε.....Είμαστε παντού μέσα και θα συνεχίσουμε να είμαστε γιατί αυτή η παρέα πάει όλη μαζί.......ΠΑΝΤΟΥ.....!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Για paintball εχω και εγω ακρες και μαλιστα οπλα m16a3 οποιος τα ξερει και πολυ μεγαλο χωρο!Επισης εχουμε και ενναλακτικες λυσεις για μαχη σε δασος η μεσα σε σπιτια με δωματια και τετοια ειναι φοβερα!Οποτε θελετε μου λετε!

Link to comment
Share on other sites

Καλό θα ήταν να μαζευτούμε γύρω στα 20 άτομα για να το ευχαριστηθούμε. Αν και πτοούμαι από την προηγούμενη φορά που έπαιξε Χ.

Βασικά υπάρχει η πίστα του paintball.gr (Νίκος) για όσους τον ξέρουν. Αν θυμάμαι καλά είναι 35 ευρώ ανά άτομο με στολή όπλο αέρα μάσκα καφέ 100 σφαίρες. Χρησιμοποιεί tipman custom 98c.

Goldengolf δεν είμαι σίγουρος αλλά μου φαίνεται ότι η ρέπλικα που λές θέλει μπουκάλα στην πλάτη σίγουρα δίνει αυτό; Πάντως άν είναι τόσο μεγάλη πίστα ψηφίζω για εκεί. Δεν ρωτάς για τιμή σε 20-30 άτομα;

Edited by CoastalBlue
Link to comment
Share on other sites

Guest horny

ΤΙ ΘΑ ΛΕΓΑΤΕ ΓΙΑ ΕΝΑ ΚΑΦΕΔΑΚΙ 'TO KNOW US BETTER' ΚΥΡΙΑΚΗ ΠΡΩΙ ΣΤΟ ΜΠΟΥΡΝΑΖΙ ΝΑ ΔΟΥΜΕ ΚΙ ΕΜΕΙΣ ΤΑ ΚΑΙΝΟΥΡΙΑ ΜΕΛΗ ΤΟ ΥΠΟΛΟΙΠΟ CLUB? :)

Link to comment
Share on other sites

Παιδες καλη φαση ειναι στη στη βαρκιζα [ριμπας,παρκινγκ]αλα και πρως αναβισω μερια εχω μπανιση μια παραλια με τεραστιο χορο για φοτο αλα δεν εχει και κοσμω ρε φιλαρακι!η εκτως αν παμε για φοτω και μετα σε καμια γλυφαδα μερια για καφεδια!

Link to comment
Share on other sites

Guest kathgti

ΠΡΟΤΑΣΗ: ΑΝΟΙΓΕΙ ΣΤΗΝ ΚΗΦΗΣΙΑΣ ΕΝΑ ΣΟΥΠΕΡ ΚΑΦΕ ΜΠΑΡ ΜΕ ΠΟΛΥ ΧΩΡΟ ΓΙΑ ΠΑΡΚΙΝΓΚ & ΣΟΥΠΕΡ ΚΑΤΑΣΤΑΣΗ COLONNIAL STYLE IF YOU CATCH MY DRIFT ;) MODS ΑΝ ΕΝΔΙΑΦΕΡΕΣΤΕ ΠΜ !!!! :)

Edited by Polakias
Link to comment
Share on other sites

Guest corradomaniac

ΓΙα τους λάτρεις της HIP HOP K R N B σκηνής την Παρασκεύη που μας έρχεται διοργανώνεται στο CLUB 22 ενα απο τα καλύτερα παρτυ της χρονιάς απο τους

BENJAMINS .

Guest mc θα είναι ο νικητής του mc battle 06' SIFU V.E.R.S.U.S ενω θα έχει

χορέυτριες και breakdancers .

To πάρτυ ξεκινάει στίς 12.00 . και χορηγειται απο το γνωστό σε ολους μας περιοδικό

MAX POWER

.

Για πληροφορίες καλέστε στο 6948826864 .

Καλο θα ήταν να δώσουμε όλοι το πάρων ......η οσοι ακούτε τέτοιου είδους μουσική

Link to comment
Share on other sites

Guest stel-th

η ΛΙΜΝΗ ΤΟΥ ΜΑΡΑΘΩΝΑ εχει καινουργια καφετερια

παρκινκ στο οποιο νομιζω χωραμε

και στην καφετερια χωραμε

ειναι κοντα και ειναι και κατι διαφορετικο

με πολυ ωραιο τοπιο.

Link to comment
Share on other sites

Εγώ λέω να κάνουμε κρασο-μπριζόλα meeting στην χασαποταβέρνα του Βασίλη στον Νεο Βουτσά (όσοι ξέρουν καταλαβαίνουν τι ενοώ) να λαδώσουμε και εμείς λιγο τα μοτέρια μας. Εχει και άνετο parking !

Link to comment
Share on other sites

Παιδες να ριξω αλλη μια ιδεα στο τραπεζι που ειχε ειπωθει και παλιοτερα?

Παμε για φαγητο και γελιο στο κουκλακι? Νομιζω καλυτερα απο το hooters ε?

Link to comment
Share on other sites

παιδια πρεπει να οργανωσουμε ενα beach party ολοι μαζι!!!! εγω διαθετω τον ΗΧΟ και τα ΦΩΤΑ!! θα χρειαστουμε εναν που να ξερει να παιζει μουσικη DJ μια γεννητρια μικρη , τα ποτα μας και παγο!!!

Link to comment
Share on other sites

:D Ερχοσαστε στα μερη μου?Σας περιμενω να σας ξεναγησω στις παραλιες και τα μπαρακια του Ναυπλιου.Δεν χρειαζεται να πω οτι ειμαι μεσα αυτο εννοειται!!!!!!!!! new_lol.gifnew_lol.gifnew_lol.gifnew_lol.gifnew_lol.gif
Link to comment
Share on other sites

παιδια πρεπει να οργανωσουμε ενα beach party ολοι μαζι!!!! εγω διαθετω τον ΗΧΟ και τα ΦΩΤΑ!! θα χρειαστουμε εναν που να ξερει να παιζει μουσικη DJ μια γεννητρια μικρη , τα ποτα μας και παγο!!!

Εγω διαθέτω σπίτι μπροστά στην παραλία αν βοηθάει

Link to comment
Share on other sites

Guest kathgti

Πρόταση: να κανονίσουμε το επόμενο meeting εκει που θα είναι ο Doumas & Grave προς Λαμία πλευρά εεε????

Link to comment
Share on other sites

19/8 όλοι ΚΑΛΑΜΑΤΑ.....στον ΦΑΝΗ

20/8 όλοι ΛΑΜΙΑ.......Α ρε κατερίνα....Πώς μας σκέφτεσαι......

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.