Jump to content
doggy

Προτάσεις Για Συναντήσεις Στην Αττική

Recommended Posts

τι ειναι το ιπποδρομιο???αγωνες με αλογα να υποθεσω???και καλα αυτο στο φαληρο εκλεισε ,ανοιξε αλλου τωρα??

Edited by quicksilver
Link to comment
Share on other sites

τι ειναι το ιπποδρομιο???αγωνες με αλογα να υποθεσω???και καλα αυτο στο φαληρο εκλεισε ,ανοιξε αλλου τωρα??

ιπποδρομος ειναι μια μεγαλη αλανα κοντα στο σεφ στο δελτα φαληρου κοντα........... και δεν εχει πονι.

Link to comment
Share on other sites

παιδια τι λετε για 9 με 9 μιση το βραδυ ιπποδρομο το σαββατο εγω θα ειμαι εκει παντωσ οποισ θελει ερχεται εχω ενα ασημι πολο6ν2......... ;)

Αν μπορεσω θα κατεβω

Link to comment
Share on other sites

Εχω να προτεινω το καφε ΠΑΝΘΕΟΝ στον προφητη Ηλια στην ΑΓ.ΒΑΡΒΑΡΑ με θεα και ανετο παρκινγκ για τα παιδια-μωρα μας!!!
Καινουργιος χωρος ψυχαγωγιας στο ΦΛΟΙΣΒΟ!!!

Αρκετες καφετεριες,μπαρακια και εστιατορια μεσα σε μαρινα,με θεα τη θαλασσα σε αποσταση αναπνοης,κοτερα και την Καστελλα....

τεραστιος παιζοδρομος για βολτα........και ανετος χωρος παρκινγκ!

Ας το ψαξει καποιος που ειναι αρμοδιος με τα meeting

:o

Link to comment
Share on other sites

Καινουργιος χωρος ψυχαγωγιας στο ΦΛΟΙΣΒΟ!!!

Αρκετες καφετεριες,μπαρακια και εστιατορια μεσα σε μαρινα,με θεα τη θαλασσα σε αποσταση αναπνοης,κοτερα και την Καστελλα....

τεραστιος παιζοδρομος για βολτα........και ανετος χωρος παρκινγκ!

Ας το ψαξει καποιος που ειναι αρμοδιος με τα meeting

+1000000000000000000000000000000

:D;)B)B)B)

Link to comment
Share on other sites

Εχω παει Φλοισβο και ειναι τρεεεεεελα + οτι παιζουν ωρααααααααααααααααααια μωρααααααααααααααααααα :):):D:lol::thumbsup:

Link to comment
Share on other sites

θα παμε στο do it απευθιας η θα συναντιθουμε καπου να παμε παρεα. και κατι αλλο τι ωρα θα ειμαστε εκει....

post-5022-1199722086_thumb.jpg

για τις συναντησεις κοιτα εδω http://www.vwclub.gr/vwforum/index.php?showtopic=17202

οταν ειναι θα βγει και το αντιστοιχο θεμα απο τους υπευθηνους

τωρα οποιος θελει παει μονος του και οι υπολοιποι πανε κατα περιοχες αφου εχουν κανονισει μεταξυ τους

περισοτερα θα ξερουμε οταν ετοιμασουν το θεμα :D

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά αύριο παίζει συνάντηση?

Αν ναι, πού και τι ώρα?

κοιτα εδω: http://www.vwclub.gr/vwforum/index.php?sho...0&start=980

Link to comment
Share on other sites

Αχα ωραία στο ΦΛΟΙΣΒΟ αλλα που? Έχει πολύ ωραία και καλά μαγαζιά αλλα το παρκιν ειναι θέμα (εκτος απο τα μαγαζιά που ειναι στη Μαρινά Π.Φαλήρου και Αλίμου.

Και βεβαια και εγώ ψηφίζω Φλοίσβο. Στα λημέρια μου μια χαρά ειναι.

Edited by Black Diamond
Link to comment
Share on other sites

παιδάκια, ΦΛΟΙΣΒΟ ψηφίζω κι εγω... είναι πολύ ωραία. δείτε το οι αρμόδιοι.

+1

Έλα να γίνονται τα κονε που σε Ντουμααααααααααααααααααα new_killother.gif

Link to comment
Share on other sites

+1

Έλα να γίνονται τα κονε που σε Ντουμααααααααααααααααααα new_killother.gif

+1

Link to comment
Share on other sites

οκ......στο επίσημο πρόγραμμα θα ληφθεί υπόψιν στο νέο το ανοιξι΄λατικο αλλά για μία προπόνηση θα το κάνουμε και μία πέμπτη που δεν θα μπορούμε να πάμε στο σεφ....τί λέτε????

Link to comment
Share on other sites

οκ......στο επίσημο πρόγραμμα θα ληφθεί υπόψιν στο νέο το ανοιξι΄λατικο αλλά για μία προπόνηση θα το κάνουμε και μία πέμπτη που δεν θα μπορούμε να πάμε στο σεφ....τί λέτε????

εγω μεσα!!!

Link to comment
Share on other sites

παιδάκια, ΦΛΟΙΣΒΟ ψηφίζω κι εγω... είναι πολύ ωραία. δείτε το οι αρμόδιοι.

+1

Link to comment
Share on other sites

οκ με πείσατε....

Οχι που δε θα σε πειθαμε :):D ...... Αντε μη σβουριιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιισω.

Link to comment
Share on other sites

Πολυ καλη καφετερια με ανετο παρκιν για ολους!Φιλος μου ειναι ο υπευθυνος του καφε και ειναι στο vive mare!

Προσωπικα παω πολυ συχνα και ειναι πολυ οραια!Απο ολες τις αποψεις............!Και ειδικα καλοκαιρακι

Μας προσκαλεσε ολους σαν κλαμπ κ μου ειπε οτι πανε κ αλλα κλαμπ εκει!

Αρκει ενα τηλεφωνημα κ ο αριθμος των ατομων!Ακουω γνωμες!Ευχαριστω!

Link to comment
Share on other sites

Πολυ καλη καφετερια με ανετο παρκιν για ολους!Φιλος μου ειναι ο υπευθυνος του καφε και ειναι στο vive mare!

Προσωπικα παω πολυ συχνα και ειναι πολυ οραια!Απο ολες τις αποψεις............!Και ειδικα καλοκαιρακι

Μας προσκαλεσε ολους σαν κλαμπ κ μου ειπε οτι πανε κ αλλα κλαμπ εκει!

Αρκει ενα τηλεφωνημα κ ο αριθμος των ατομων!Ακουω γνωμες!Ευχαριστω!

+1

Link to comment
Share on other sites

Πολυ καλη καφετερια με ανετο παρκιν για ολους!Φιλος μου ειναι ο υπευθυνος του καφε και ειναι στο vive mare!

Προσωπικα παω πολυ συχνα και ειναι πολυ οραια!Απο ολες τις αποψεις............!Και ειδικα καλοκαιρακι

Μας προσκαλεσε ολους σαν κλαμπ κ μου ειπε οτι πανε κ αλλα κλαμπ εκει!

Αρκει ενα τηλεφωνημα κ ο αριθμος των ατομων!Ακουω γνωμες!Ευχαριστω!

Στο vive mare? Εχω σχεδον ριξει τα μπετα :thumbsup: απο τα πολλα ευρω που εχω χαλασει εκει :thumbsup: . Βεβαιως αξιζει :thumbsup::thumbsup: γιατι εχει ωραιιο περιβαλλον, service και ωραιες............................. hearts.gifhearts.gif Ara +1

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.