Jump to content
doggy

Προτάσεις Για Συναντήσεις Στην Αττική

Recommended Posts

Guest Πανος_grc

η πρόταση μου για εκδρομή είναι πάντα ανοιχτή. αν είναι κάτι που θέλετε την επόμενη φορά που θα βρεθούμε να σας δώσω περισσότερες πληροφορίες σχετικά και να δούμε πως μπορούμε να το οργανώσουμε καλύτερα..

το μέρος το χετε ξανακουσει από μένα, ωστόσο μπορείτε να πάρετε μία γεύση από εδώ.

http://www.trikala-korinthias.gr/

ότι χρειαστεί μπορώνα το κανονίσω (από διαμονή/φαγητό/διασκέδαση κλπ :thumbsup: )

Link to comment
Share on other sites

η πρόταση μου για εκδρομή είναι πάντα ανοιχτή. αν είναι κάτι που θέλετε την επόμενη φορά που θα βρεθούμε να σας δώσω περισσότερες πληροφορίες σχετικά και να δούμε πως μπορούμε να το οργανώσουμε καλύτερα..

το μέρος το χετε ξανακουσει από μένα, ωστόσο μπορείτε να πάρετε μία γεύση από εδώ.

http://www.trikala-korinthias.gr/

ότι χρειαστεί μπορώνα το κανονίσω (από διαμονή/φαγητό/διασκέδαση κλπ :thumbsup: )

Πολυ καλη προταση Πανο!!

Ειναι πολυ κοντα στην ΑΘηνα και οσο χειμωνιαζει ειναι ολο και πιο ωραιος σαν προορισμος!!

Link to comment
Share on other sites

Guest Πανος_grc

ας μαζευτούμε, ας το οργανώσουμε σωστα και είμαι σίγουρος πως θα περάσουμε τέλεια..

άλλωστε δεν νομίζω να έχει κανείς καημό να γράφει αμέτρητα χιλιόμετρα για να περάσει δυο μερούλες χαλαρωσης?

οι δρόμοι είναι πάντα ανοιχτοί ακόμα και με πολλά χιόνια ενώ τα 140κμ που είναι η απόσταση δεν είναι και τραγικά.. σε μια-δυο ωρίτσες θα πίνουμε ρακόμελα μπροστα στο τζάκι... :thumbsup:

Link to comment
Share on other sites

Guest super sayian
ας μαζευτούμε, ας το οργανώσουμε σωστα και είμαι σίγουρος πως θα περάσουμε τέλεια..

άλλωστε δεν νομίζω να έχει κανείς καημό να γράφει αμέτρητα χιλιόμετρα για να περάσει δυο μερούλες χαλαρωσης?

οι δρόμοι είναι πάντα ανοιχτοί ακόμα και με πολλά χιόνια ενώ τα 140κμ που είναι η απόσταση δεν είναι και τραγικά.. σε μια-δυο ωρίτσες θα πίνουμε ρακόμελα μπροστα στο τζάκι... :thumbsup:

πωπω αυτα ειναι τα ρακομελα στο τζακι μου φτιαξαν το βραδυ!

Link to comment
Share on other sites

και Ναύπακτο είναι πολύ καλά να πάμε και αν διαλέξουμε και τον δρόμο απο Ιτέα θα ευχαριστηθούμε διαδρομη.περίπου 2 1/2 ώρες με χαλαρούς ρυθμούς και σχεδόν μόνοι μας στον δρόμο.

Στο κάτω κάτω δεν μετράει και τόσο το μέρος που θα πάμε(βοηθάει βέβαια) αρκεί να μαζευτούμε και να πάμε κάπου όλλοι μαζί και ας είναι και 10' απο την Αθήνα

Link to comment
Share on other sites

Guest stel-th

εγω παλι εχω ορεξη για διημερο

μετα τα περσινα στο καρπενησι ξερω τι θα γινει φετος

και σκεφτομαι προς δελφους αραχοβα και γενικοτερα γυρω απο την αραχοβα

χιονι καλο φαγητο και πρωινο καφεδακι στα κελλαρια διπλα στο τζακι του χιονοδρομικου...

Link to comment
Share on other sites

πωπω αυτα ειναι τα ρακομελα στο τζακι μου φτιαξαν το βραδυ!

Αμεσως εσυ μην ακουσεις ξυδια να πεταχτεις λοιπον

αυτη η εκδρομουλα μου ακουγεται πολυ καλη...

Link to comment
Share on other sites

η πρόταση μου για εκδρομή είναι πάντα ανοιχτή. αν είναι κάτι που θέλετε την επόμενη φορά που θα βρεθούμε να σας δώσω περισσότερες πληροφορίες σχετικά και να δούμε πως μπορούμε να το οργανώσουμε καλύτερα..

το μέρος το χετε ξανακουσει από μένα, ωστόσο μπορείτε να πάρετε μία γεύση από εδώ.

http://www.trikala-korinthias.gr/

ότι χρειαστεί μπορώνα το κανονίσω (από διαμονή/φαγητό/διασκέδαση κλπ ;) )

TABERNES ΚΑΛΕΣ έχει? ;όλα τα άλλα τα βρίσκουμε.. ;)

Link to comment
Share on other sites

Guest Πανος_grc

κοιτα.. αν δεν είχε θα ειχα αλλάξει χωριό εδώ και χρόνια..

στα standar είναι το καλό φαγητό και το χαμηλό σχετικά κόστος (δοκίμασε να πας αράχωβα και θα καταλάβεις)

προσωπικά θεωρώ πως ένα πλούσιο budget για ένα διήμερο θα είχε κάπως έτσι.

30-40 ευρα βενζίνη

7 διόδια

25-50 διαμονή (ανάλογα και που θα κλείσουμε)

50-70 φαγητό (3 φορες + γλυκα+καφεδες)

δλδ 110-170 χωρίς να στερηθούμε και τίποτα.. τώρα εννοείται πως οι τιμές είναι το τι μου κοστίζει εμένα αλλα εγώ είμαι το πολύ με 2-4 άτομα, αν οργανωθεί κάτι σίγουρα θα πετύχουμε και κάτι καλύτερο και στη διαμονή και στο φαγητό..

:baby:

Link to comment
Share on other sites

Παίζει καμιά φωτογραφία google earth ή οδηγίες για το IRIS?

Και ο Λυκαβητός παίζει αλλά παίζει λίγο ακριβά...

Καθώς κινείσαι στην Εθνική στο ρεύμα προς Κόρινθο, βγαίνεις στην πρώτη έξοδο της Ελευσίνας (ακριβώς πριν το βενζινάδικο Shell μετά τη γέφυρα του Ασπρόπυργου). Στα πρώτα φανάρια που θα συναντήσεις κάνεις αριστερά. Ο δρόμος που βρίσκεσαι τώρα (Ωκεανίδων) σε οδηγεί στο Iris new_lol.gif . Θα το δεις στα αριστερά σου μετά από μία ψιλοαπότομη στροφούλα B) ! Καλά να περάσεις, αν και το καλοκαιράκι είναι πολύ πιο όμορφα :blush: !!!post-1758-1164296093_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

πάνε ανά 2 κυριακές όπως πάντα εκτός και αν τύχεικαμιά εκδρομή ή άλλο event....

Αν και αυτό το καλοκαίρι θα χει πολλά happenings και events έτσι για να γουστάρουμε.....

Μείνετε συντονισμένοι....!!!!!

Link to comment
Share on other sites

ΕΓΩ ΕΝΑ ΕΧΩ ΝΑ ΠΩ ΚΑΙ ΑΣ ΕΙΝΑΙ ΨΙΛΟΑΣΧΕΤΟ,

ΜΕΤΑ ΤΑ ΦΑΙΝΟΜΕΝΑ ΤΙΣ ΚΥΡΙΑΚΗΣ........

ΤΟ "ΚΙΤΣΕΝ ΜΠΑΡ" ΤΕΛΟΣ ΓΙΑ ΤΟ VWCLUB !!!

ΑΣ ΠΡΟΣΕΧΑΝΕ !!!

Link to comment
Share on other sites

ΕΓΩ ΕΝΑ ΕΧΩ ΝΑ ΠΩ ΚΑΙ ΑΣ ΕΙΝΑΙ ΨΙΛΟΑΣΧΕΤΟ,

ΜΕΤΑ ΤΑ ΦΑΙΝΟΜΕΝΑ ΤΙΣ ΚΥΡΙΑΚΗΣ........

ΤΟ "ΚΙΤΣΕΝ ΜΠΑΡ" ΤΕΛΟΣ ΓΙΑ ΤΟ VWCLUB !!!

ΑΣ ΠΡΟΣΕΧΑΝΕ !!!

Επειδη εγω εφυγα νωρίς, τι εγινε;;;;;

Υ.Γ. Οταν εδωσα φιλοδωρημα στον παρκαδορο με ρωτησε αν ηταν δικη μου προτωβουλια ή μου το ειχαν πει τα αλλα παιδια

Φιλικα-GOLFικα

Link to comment
Share on other sites

Επειδη εγω εφυγα νωρίς, τι εγινε;;;;;

Υ.Γ. Οταν εδωσα φιλοδωρημα στον παρκαδορο με ρωτησε αν ηταν δικη μου προτωβουλια ή μου το ειχαν πει τα αλλα παιδια

Φιλικα-GOLFικα

ΕΝΑΣ ΛΟΓΟΣ ΗΤΑΝΕ ΚΑΙ ΑΥΤΟΣ !!!

ΣΧΕΔΟΝ ΜΑΣ ΥΠΟΧΡΕΩΣΕ ΝΑ ΣΑΣ ΤΟ ΠΟΥΜΕ,

ΩΣΤΕ ΑΠΟ ΟΛΟΥΣ ΜΑΣ ΝΑ ΠΑΡΕΙ ΤΟ ΦΙΛΟΔΩΡΗΜΑ ΤΟΥ !!!

ΜΕ ΤΟ ΕΤΣΙ ΘΕΛΩ ΘΑ ΜΟΥ ΔΩΣΕΤΕ ΛΕΦΤΑ !!! ΠΕΣΤΟ ΣΤΟΥΣ ΔΙΚΟΥΣ ΣΟΥ !!!

ΧΑΛΙΑ ΚΑΙ ΤΟ ΘΕΜΑ ΚΡΑΤΗΣΗΣ ΤΡΑΠΕΖΙΩΝ,50-60 ΑΤΟΜΑ ΤΟΥΣ ΕΙΠΕ Ο ΧΡΗΣΤΟΣ

ΚΑΙ ΑΥΤΟΙ ΜΑΣ ΠΑΡΑΧΩΡΗΣΑΝΕ 3 ΤΡΑΠΕΖΙΑ ΓΙΑ ΑΡΧΗ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΑΛΛΑ 2-3 !!!

ΣΗΚΩΝΑΝΕ ΤΟΝ ΚΟΣΜΟ ΤΟΝ ΞΕΝΟ ΓΙΑ ΝΑ ΜΑΣ ΒΟΛΕΨΟΥΝΕ !!!

ΤΕΣΠΑ,ΑΥΤΕΣ ΕΙΝΑΙ ΑΠΛΑ ΜΕΡΙΚΕΣ ΑΠΟ ΤΙΣ ΚΑΚΕΣ ΕΝΤΥΠΩΣΕΙΣ,ΔΕΝ ΠΕΙΡΑΖΕΙ !!!!

ΕΙΠΑΜΕ ΤΟ ΚΙΤΣΕΝ ΜΠΑΡ,ΤΕΛΕΙΩΣΕ ΓΙΑ ΤΟ VWCLUB !!!

AΛΗΘΕΙΑ,ΤΙ ΑΠΑΝΤΗΣΕΣ ΣΤΟΝ ΠΑΡΚΑΔΟΡΟ ???

Edited by GOLFiiiGT
Link to comment
Share on other sites

ΕΝΑΣ ΛΟΓΟΣ ΗΤΑΝΕ ΚΑΙ ΑΥΤΟΣ !!!

ΣΧΕΔΟΝ ΜΑΣ ΥΠΟΧΡΕΩΣΕ ΝΑ ΣΑΣ ΤΟ ΠΟΥΜΕ,

ΩΣΤΕ ΑΠΟ ΟΛΟΥΣ ΜΑΣ ΝΑ ΠΑΡΕΙ ΤΟ ΦΙΛΟΔΩΡΗΜΑ ΤΟΥ !!!

ΜΕ ΤΟ ΕΤΣΙ ΘΕΛΩ ΘΑ ΜΟΥ ΔΩΣΕΤΕ ΛΕΦΤΑ !!! ΠΕΣΤΟ ΣΤΟΥΣ ΔΙΚΟΥΣ ΣΟΥ !!!

ΧΑΛΙΑ ΚΑΙ ΤΟ ΘΕΜΑ ΚΡΑΤΗΣΗΣ ΤΡΑΠΕΖΙΩΝ,50-60 ΑΤΟΜΑ ΤΟΥΣ ΕΙΠΕ Ο ΧΡΗΣΤΟΣ

ΚΑΙ ΑΥΤΟΙ ΜΑΣ ΠΑΡΑΧΩΡΗΣΑΝΕ 3 ΤΡΑΠΕΖΙΑ ΓΙΑ ΑΡΧΗ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΑΛΛΑ 2-3 !!!

ΣΗΚΩΝΑΝΕ ΤΟΝ ΚΟΣΜΟ ΤΟΝ ΞΕΝΟ ΓΙΑ ΝΑ ΜΑΣ ΒΟΛΕΨΟΥΝΕ !!!

ΤΕΣΠΑ,ΑΥΤΕΣ ΕΙΝΑΙ ΑΠΛΑ ΜΕΡΙΚΕΣ ΑΠΟ ΤΙΣ ΚΑΚΕΣ ΕΝΤΥΠΩΣΕΙΣ,ΔΕΝ ΠΕΙΡΑΖΕΙ !!!!

ΕΙΠΑΜΕ ΤΟ ΚΙΤΣΕΝ ΜΠΑΡ,ΤΕΛΕΙΩΣΕ ΓΙΑ ΤΟ VWCLUB !!!

AΛΗΘΕΙΑ,ΤΙ ΑΠΑΝΤΗΣΕΣ ΣΤΟΝ ΠΑΡΚΑΔΟΡΟ ???

.....Οτι μου το ειχε πει καποιο παιδι απο το club. Εντυπωση παντως μου εκανε οτι παροτι πηγαινα σιγα για να τον πλησιασω και να του δωσω το φιλοδωρημα, ο ιδιος μου εκανε νευμα με το χερι του να σταματησω, και προτου πω κατι (και πριν δειξω το φλοδωρημα), με ρωτησε αν με ειχε πληροφορησει το club για τα λεφτα

Φιλικα-GOLFικα

Link to comment
Share on other sites

θα ηθελα να ρωτησω οσο αναφορα τα μελη της αττικης αν καποια μερα της εβδομαδας υπαρχει συναντηση στανταρ οπως για παραδειγμα καποια αλλα club που εχουν στο ΣΕΦ η στον ιπποδρομο και μετα πανε και για κανενα καφε ολοι μαζι εφοσον εχουν βρει καποιο μαγαζι με το οποιο εχουν συννενοηση να πηγαινουν και με καποια εκπτωση.εγω για παραδειγμα πηγαινω τις τεταρτες στο club της NISSAN (μη με πειτε προδοτη) εχω καποιους φιλους εκει και υπαρχουν πολλα αλλα club εκει οπως το OCTAVIA CLUB καθε δευτερη τεταρτη η MAZDA,HUYNDAI κτλ.αν οχι υπαρχει δυνατοτητα να το κανουμε και εμεις?

Link to comment
Share on other sites

Guest super sayian

φιλε μου το εχουμε κανει πρωτοι πριν απο ολα τα κλαμπ στην ελλαδα!καθε πεμπτη ειμαστε στο σεφ στις 10 στο συντριβανι κ μετα παμε για καφεδακι ολυμπικο

Link to comment
Share on other sites

ΕΤΣΙ-ΕΤΣΙ ΧΡΗΣΤΟ,ΠΕΣΤΑ-ΠΕΣΤΑ !!!

ΕΠΙΣΗΣ ΑΠΟ ΤΑ ΠΡΩΤΑ CLUB ΠΟΥ ΚΑΝΟΥΝΕ ΚΑΙ NIGHT CRUISE !!!

ΠΑΙΖΕΙ ΝΑ ΓΙΝΕΙ ΚΑΙ ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΠΕΜΠΤΗ !!!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.