Jump to content
doggy

Προτάσεις Για Συναντήσεις Στην Αττική

Recommended Posts

ρε παιδια αν ειναι να κανουμε night cruise καλο θα ηταν να το κανουμε απο τις 21:00 και μετα....λογικα ολοι μετα τις 21:00 μπορουνε :)

Link to comment
Share on other sites

ΕΤΣΙ-ΕΤΣΙ ΧΡΗΣΤΟ,ΠΕΣΤΑ-ΠΕΣΤΑ !!!

ΕΠΙΣΗΣ ΑΠΟ ΤΑ ΠΡΩΤΑ CLUB ΠΟΥ ΚΑΝΟΥΝΕ ΚΑΙ NIGHT CRUISE !!!

ΠΑΙΖΕΙ ΝΑ ΓΙΝΕΙ ΚΑΙ ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΠΕΜΠΤΗ !!!

Σε αυτό μας έχουν πάρει την πρωτια οι smartmaniacs αλλά αυτοί μόνο θόρυβο κάνουν και από γκάζι τίποτα :lol: και πάνε συνήθος κατά ερυθραία

Link to comment
Share on other sites

τωρα που καλοκαιριαζει ωραια ειναι κ στη λιμνη μαραθωνα,τεραστια καφετερια κ παρκιν

αντε να αλλαζουμε λιγο!!! οχι ολο τα ιδια κ τα ιδια

Link to comment
Share on other sites

τωρα που καλοκαιριαζει ωραια ειναι κ στη λιμνη μαραθωνα,τεραστια καφετερια κ παρκιν

αντε να αλλαζουμε λιγο!!! οχι ολο τα ιδια κ τα ιδια

Μια χαρούλα είναι στην λίμνη αλλά να είχαμε και κάπου να παρκάρουμε!!!

Πάνω από 20 αυτοκίνητα δύσκολα θα βολευτούν εκεί!!!

Link to comment
Share on other sites

Μια χαρούλα είναι στην λίμνη αλλά να είχαμε και κάπου να παρκάρουμε!!!

Πάνω από 20 αυτοκίνητα δύσκολα θα βολευτούν εκεί!!!

ΕΜΕΝΑ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΑΤΟΜΟ ΑΠΟ ΚΕΙ,ΟΤΙ ΑΠΟ ΠΙΣΩ ΕΧΕΙ ΑΡΚΕΤΟ ΧΩΡΟ ΓΙΑ 60 ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΑ + 20 ΜΠΡΟΣΤΑ!!!

ΤΙΣ ΠΡΟΤΑΣΕΙΣ ΤΙΣ ΚΑΝΟΥΜΕ ΓΙΑ ΝΑ ΤΑ ΒΛΕΠΟΥΝ ΟΙ ΑΡΜΟΔΙΟΙ Κ ΟΧΙ ΓΙΑ ΝΑ ΓΕΜΙΖΟΥΜΕ TA TOPIK

TO ΛΕΩ ΑΥΤΟ ΓΙΑΤΙ Δ ΒΛΕΠΩ ΑΝΤΑΠΟΚΡΙΣΗ Κ ΠΑΜΕ ΣΤΑ ΙΔΙΑ Κ ΣΤΑ ΙΔΙΑ...

Edited by BAD BOY
Link to comment
Share on other sites

ΕΜΕΝΑ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΑΤΟΜΟ ΑΠΟ ΚΕΙ,ΟΤΙ ΑΠΟ ΠΙΣΩ ΕΧΕΙ ΑΡΚΕΤΟ ΧΩΡΟ ΓΙΑ 60 ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΑ + 20 ΜΠΡΟΣΤΑ!!!

ΤΙΣ ΠΡΟΤΑΣΕΙΣ ΤΙΣ ΚΑΝΟΥΜΕ ΓΙΑ ΝΑ ΤΑ ΒΛΕΠΟΥΝ ΟΙ ΑΡΜΟΔΙΟΙ Κ ΟΧΙ ΓΙΑ ΝΑ ΓΕΜΙΖΟΥΜΕ TA TOPIK

TO ΛΕΩ ΑΥΤΟ ΓΙΑΤΙ Δ ΒΛΕΠΩ ΑΝΤΑΠΟΚΡΙΣΗ Κ ΠΑΜΕ ΣΤΑ ΙΔΙΑ Κ ΣΤΑ ΙΔΙΑ...

den einai kakh idea! olo kai kapou tha voleytoume! mporoyme kai sto diver's sth N.Makrh h isos sthn Politeia na aneboume kai ligo voreia

:lol:

Link to comment
Share on other sites

ΕΜΕΝΑ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΑΤΟΜΟ ΑΠΟ ΚΕΙ,ΟΤΙ ΑΠΟ ΠΙΣΩ ΕΧΕΙ ΑΡΚΕΤΟ ΧΩΡΟ ΓΙΑ 60 ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΑ + 20 ΜΠΡΟΣΤΑ!!!

ΤΙΣ ΠΡΟΤΑΣΕΙΣ ΤΙΣ ΚΑΝΟΥΜΕ ΓΙΑ ΝΑ ΤΑ ΒΛΕΠΟΥΝ ΟΙ ΑΡΜΟΔΙΟΙ Κ ΟΧΙ ΓΙΑ ΝΑ ΓΕΜΙΖΟΥΜΕ TA TOPIK

TO ΛΕΩ ΑΥΤΟ ΓΙΑΤΙ Δ ΒΛΕΠΩ ΑΝΤΑΠΟΚΡΙΣΗ Κ ΠΑΜΕ ΣΤΑ ΙΔΙΑ Κ ΣΤΑ ΙΔΙΑ...

ΜΠΡΑΒΟ ΑΓΟΡΙ ΜΟΥ ΠΕΣ ΤΑ

Link to comment
Share on other sites

ΕΝΑΣ ΛΟΓΟΣ ΗΤΑΝΕ ΚΑΙ ΑΥΤΟΣ !!!

ΣΧΕΔΟΝ ΜΑΣ ΥΠΟΧΡΕΩΣΕ ΝΑ ΣΑΣ ΤΟ ΠΟΥΜΕ,

ΩΣΤΕ ΑΠΟ ΟΛΟΥΣ ΜΑΣ ΝΑ ΠΑΡΕΙ ΤΟ ΦΙΛΟΔΩΡΗΜΑ ΤΟΥ !!!

ΜΕ ΤΟ ΕΤΣΙ ΘΕΛΩ ΘΑ ΜΟΥ ΔΩΣΕΤΕ ΛΕΦΤΑ !!! ΠΕΣΤΟ ΣΤΟΥΣ ΔΙΚΟΥΣ ΣΟΥ !!!

ΧΑΛΙΑ ΚΑΙ ΤΟ ΘΕΜΑ ΚΡΑΤΗΣΗΣ ΤΡΑΠΕΖΙΩΝ,50-60 ΑΤΟΜΑ ΤΟΥΣ ΕΙΠΕ Ο ΧΡΗΣΤΟΣ

ΚΑΙ ΑΥΤΟΙ ΜΑΣ ΠΑΡΑΧΩΡΗΣΑΝΕ 3 ΤΡΑΠΕΖΙΑ ΓΙΑ ΑΡΧΗ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΑΛΛΑ 2-3 !!!

ΣΗΚΩΝΑΝΕ ΤΟΝ ΚΟΣΜΟ ΤΟΝ ΞΕΝΟ ΓΙΑ ΝΑ ΜΑΣ ΒΟΛΕΨΟΥΝΕ !!!

ΤΕΣΠΑ,ΑΥΤΕΣ ΕΙΝΑΙ ΑΠΛΑ ΜΕΡΙΚΕΣ ΑΠΟ ΤΙΣ ΚΑΚΕΣ ΕΝΤΥΠΩΣΕΙΣ,ΔΕΝ ΠΕΙΡΑΖΕΙ !!!!

ΕΙΠΑΜΕ ΤΟ ΚΙΤΣΕΝ ΜΠΑΡ,ΤΕΛΕΙΩΣΕ ΓΙΑ ΤΟ VWCLUB !!!

AΛΗΘΕΙΑ,ΤΙ ΑΠΑΝΤΗΣΕΣ ΣΤΟΝ ΠΑΡΚΑΔΟΡΟ ???

Λουκα εγω τωρα ειδα αυτα τα posts εννοειται πως δεν ξαναπαμε...

Εγω δεν αφησα φιλοδωρημα στον παρκαδορο γιατι πολυ απλα δεν υπηρχε και περιμενα γυρω στο 10 λεπτο να μου ανοιξουν τους κωνους να περασω και στο τελος την εκανα απο αλλου...

Link to comment
Share on other sites

ΕΜΕΝΑ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΑΤΟΜΟ ΑΠΟ ΚΕΙ,ΟΤΙ ΑΠΟ ΠΙΣΩ ΕΧΕΙ ΑΡΚΕΤΟ ΧΩΡΟ ΓΙΑ 60 ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΑ + 20 ΜΠΡΟΣΤΑ!!!

ΤΙΣ ΠΡΟΤΑΣΕΙΣ ΤΙΣ ΚΑΝΟΥΜΕ ΓΙΑ ΝΑ ΤΑ ΒΛΕΠΟΥΝ ΟΙ ΑΡΜΟΔΙΟΙ Κ ΟΧΙ ΓΙΑ ΝΑ ΓΕΜΙΖΟΥΜΕ TA TOPIK

TO ΛΕΩ ΑΥΤΟ ΓΙΑΤΙ Δ ΒΛΕΠΩ ΑΝΤΑΠΟΚΡΙΣΗ Κ ΠΑΜΕ ΣΤΑ ΙΔΙΑ Κ ΣΤΑ ΙΔΙΑ...

Αν είναι έτσι τότε +1 για την λίμνη!!!

Δεν ήξερα ότι έχει πίσω πάρκινγκ

Link to comment
Share on other sites

αν και πιο νεος στο κλαμπ....επειδη εχω παει στη λιμνη εχει χωρο σταθμευσης αλλα οχι τοσο καλα φυλασομενο....

Link to comment
Share on other sites

Γιατι στα αλλα που ειναι φυλασσομενα σου δινει κανενας εγγυηση οτι το αμαξι σου δεν θα παθει τιποτα?

Παντως +1 και απο μενα για τη λιμνη ειναι και 10 λεπτα απο το σπιτι μου θα σας περιμενω στο δρομο οταν με το καλο το κανονισουμε...

Link to comment
Share on other sites

Guest super sayian

παιδες για δωστε ινφο να κανονισω αν ειναι

εχετε καποιο συγκεκριμενο στα υποψην σας?επισης εχουμε τηλ?

Link to comment
Share on other sites

λιμνη μαραθωνος ωραιο μερος αλλα μακρια.....απο νοτια.απο βαρης ή απο εθνικη ειναι φορτωμενες απο αυτους π γυρνανε απο σ/κ.υπο νορμαλ κινηση παει κανα 40λεπτο αν εχει κινηση τον κλεγανε...

το μερος παντως ειναι γραφικο με το πρασινο κ θεα στην λιμνη.απο φαγητο το μαγαζι ειναι restaurant φαση κυριλε πιατα ακριβα...εχει κατι ταβερνες ομως π γινεται μαχη κυριως βραδυ. ας πει κ κανενας π πηγαινει τι παιζει γιατι ειχα παει 2 μεσημερια κ ηταν ΟΛΑ ΚΛΕΙΣΤΑ Κ tην βγαλαμε με κρουασαν κ την αλλη στην καφετερια tongue.gif

Link to comment
Share on other sites

Παιδια περσυ περιπου τετοιο καιρο ειχαμε κανει ενα μιτινγκ στην Κορινθο για καρτ.Δεν γουσταρετε να το επαναλαβουμε?

Στο τελευταιο που καναμε στο Ναι φυγαμε καποια ατομα και πηγαμε λιγο πιο κατω για καρτ.Περασαμε πολυ καλα και πιστευω πως αν το επαναλαβουμε με ενα μιτινγκ σε καποιο τετοιο χωρο θα περασουμε καλυτερα γιατι απλα θα ειναι ολα τα μελη του κλαμπ εκει και δεν θα μας φαει και το περιμενετε να ερθει η σειρα σας για να μπειτε ολοι μαζι :D:D .

Link to comment
Share on other sites

Παιδια περσυ περιπου τετοιο καιρο ειχαμε κανει ενα μιτινγκ στην Κορινθο για καρτ.Δεν γουσταρετε να το επαναλαβουμε?

Στο τελευταιο που καναμε στο Ναι φυγαμε καποια ατομα και πηγαμε λιγο πιο κατω για καρτ.Περασαμε πολυ καλα και πιστευω πως αν το επαναλαβουμε με ενα μιτινγκ σε καποιο τετοιο χωρο θα περασουμε καλυτερα γιατι απλα θα ειναι ολα τα μελη του κλαμπ εκει και δεν θα μας φαει και το περιμενετε να ερθει η σειρα σας για να μπειτε ολοι μαζι :D:D .

+1....μεσα και σε ιδεες οπως Πορτο ραφτη,,,ειδικα τωρα που ανοιγει ο καιρος το καστρο στο πορτο ραφτη θα ναι κορυφη!!και ευκολη προσβαση για ολους....αττικη οδο!!!

Link to comment
Share on other sites

Για όσους είναι άπο αθήνα υπάρχει αύθονος χώρος στα CAREFOUR αργυρούπολης κάθε βράδυ είναι όλο το parking άδειο, επίσης υπάρχουν καφετέριες,net-cafe και άλλα πολλά λίγο ποιό πάνω για να αράξουμε.

Edited by D1g1taL
Link to comment
Share on other sites

Για όσους είναι άπο αθήνα υπάρχει αύθονος χώρος στα CAREFOUR αργυρούπολης κάθε βράδυ είναι όλο το parking άδειο, επίσης υπάρχουν καφετέριες,net-cafe και άλλα πολλά λίγο ποιό πάνω για να αράξουμε.

Νομιζω οτι η Αργυρουπολη δεν ειναι ικανη να χωρεσει το κλαμπ για μια συναντηση!!!!Μικρες καφετεριες...χωρις ευκολο παρκιγκ.....το carefour απεχει 500 μετρα απο τις καφετεριες...

Link to comment
Share on other sites

συμφωνώ και γω....πολύ δύσκολα γαι καφέ εκεί πέρα...είμαι σχεδόν κάθε μέρα εκεί και το ξέρω.....

Link to comment
Share on other sites

Εγώ δεν έχω κανένα πρόβλημα μιά πρόταση έκανα :rolleyes: Αν και για το πάρκινγ που λες δεν θα υπάρξει πρόβλημα βράδυ στα carefour, μόνο μετα αν είναι να βγούμε για καφε/ποτο :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

αυτό εννοώ και γω....κάθε πρόταση δεκτή προς επεξεργασία και υλοποίηση......η λύση του μαραθώνα θα ενσωματωθεί στο επόμενο πρόγραμμα...Να στε σίγουροι.....

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.