Jump to content
bouzoukistas

Δερμάτινο Σαλόνι Σε Polo Gti 6R

Recommended Posts

ενα παλικαρι ειχε κανει μια μοντα στα μαμα καρο καθισματα και τα χε περασει δερμα με κοκκινες ραφες και ειχε γραφτει στο χαωδες πλεον τοπικ polo gti 2010 πριν κανα χρονο και βαλε

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα, δεν ημουν εγω αυτος με τα δερματινα γιατι το εχω λιγοτερο καιρο το αμαξι, παντως το πηρα και εγω λευκο με μαυρο δερμα και κοκκινες ραφες! Δενει παρα πολυ γιατι και ο λεβιες και το τιμονι εχουν ιδιες ραφες! Καμια σχεση με τα μαμα καρω! Μου βαλανε δερμα carrera , τελεια ποιοτητα και μυρωδια. Αλλο αμαξι γινεται.

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα, δεν ημουν εγω αυτος με τα δερματινα γιατι το εχω λιγοτερο καιρο το αμαξι, παντως το πηρα και εγω λευκο με μαυρο δερμα και κοκκινες ραφες! Δενει παρα πολυ γιατι και ο λεβιες και το τιμονι εχουν ιδιες ραφες! Καμια σχεση με τα μαμα καρω! Μου βαλανε δερμα carrera , τελεια ποιοτητα και μυρωδια. Αλλο αμαξι γινεται.

που το έκανες και πόσο σου κόστισε φιλαρακο;;
Link to comment
Share on other sites

Το ειχα παραγγειλει και το παρελαβα ετσι! Τα δερματα μπηκαν ελλαδα, στην carrera leathers! Πηγε 1000 ευρω, αλλα για εμενα τα αξιζει μεχρι και το τελευταιο λεπτο!

Link to comment
Share on other sites

Το ειχα παραγγειλει και το παρελαβα ετσι! Τα δερματα μπηκαν ελλαδα, στην carrera leathers! Πηγε 1000 ευρω, αλλα για εμενα τα αξιζει μεχρι και το τελευταιο λεπτο!

ανέβασε καμία φωτό φιλαρακο να πάρω μια ιδέα !!!
Link to comment
Share on other sites

1sgp39.jpg2vtyw5f.jpg

Πόσο καιρό το έχεις ?

Και 2 χρόνια να το έχεις είναι πολύ νωρίς για να αρχίσει να χαλαρώνει το δέρμα.

Δυστυχώς αυτά έχουν τα aftermarket δέρματα.

Link to comment
Share on other sites

Πόσο καιρό το έχεις ?

Και 2 χρόνια να το έχεις είναι πολύ νωρίς για να αρχίσει να χαλαρώνει το δέρμα.

Δυστυχώς αυτά έχουν τα aftermarket δέρματα.

Αυτο ειναι το κακο! 8μηνων.

Link to comment
Share on other sites

Είναι θέμα τεχνικής ασφαλώς, αλλά και ιδιότητα του δέρματος.

Σίγουρα σχεδόν κανένα aftemarket δε φτάνει την ποιότητα του εργοστασιακού, λόγω της υποδεέστερης τεχνικής στην τοποθέτηση. Γι' αυτό και η τόσο ελκυστική τιμή τους.

Όμως το χαλάρωμα είναι σχεδόν σίγουρο σε κάθε δέρμα. Γι' αυτό στις περισσότερες, αν όχι όλες τις περιπτώσεις εργοστασιακού δερμάτινου καθίσματος οι ραφές είναι περισσότερες και δεν υπάρχουν μεγάλες επιφάνεια δέρματος χωρίς να παρεμβάλλεται σειρά ραφής.

Σε μετατροπή υφασμάτινου καθίσματος σε δερμάτινο όπως το πιο πάνω, οι ραφές παραμένουν όσες και με το ύφασμα και γι' αυτό το λόγο προκύπτει αυτό το άσχημο αποτέλεσμα.

Link to comment
Share on other sites

Διαβάζοντας τα προηγούμενα posts, σχετικά με τα δερμάτινα καθίσματα, υπάρχει κάποιος που να έχει εργοστασιακά δερμάτινα ?

Πως είναι οι ραφές του.

Κι εγώ σκεφτόμουν να βάλω δερμάτινα, αλλά μου αρέσουν τα υπάρχοντα καρό ( μόνο που δεν είναι δερμάτινα ). Θα έβαζα μόνον αν πλησίαζαν κατά πολύ τα εργοστασιακά δέρματα ( σε γραμμή, ραφές κλπ ), να υπάρχουν τα λογότυπα gti και πάνω απ΄ όλα η ποιότητα να ήταν ψαγμένη και άριστη. Όταν το πήρα το σκεφτόμουν για εργοστασιακά δερμάτινα, αλλά ανέβαινε και άλλο η τιμή του πλέον των έξτρα που είχα προσθέσει.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.