Jump to content
nikoskallithea

Samsung Galaxy S Iii

Recommended Posts

Off Topic

Γράψου στο iPhonehellas και αναζήτησε το μέλος pantsos και θα σε κατατοπισει...

Είναι κορυφή το παλικάρι!

Με έχει βοηθήσει στο παρελθόν!

Προς το παρόν βάλτο μέσα σε ένα μπολ με ρύζι να τραβήξει όση υγρασία μπορει !

Sent from my iPhone using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Off Topic

Γράψου στο iPhonehellas και αναζήτησε το μέλος pantsos και θα σε κατατοπισει...

Είναι κορυφή το παλικάρι!

Με έχει βοηθήσει στο παρελθόν!

Προς το παρόν βάλτο μέσα σε ένα μπολ με ρύζι να τραβήξει όση υγρασία μπορει !

Sent from my iPhone using Tapatalk

Ευχαριστώ για την απάντηση..

Έχω γραφτεί στο Iphonehellas και μου έχει στείλει το μέλος pantsos πμ για να του στείλω

το τηλ..( Εσύ του είχες στείλει το τηλ σου??)

Το κινητό το είχε πάθει προ 4 μηνών το θέμα με το νερό..Σε ρύζι το έχω βάλει από χθες

και θα το αφήσω και αύριο..αν και δεν πιστεύω να γίνεται κάτι λόγω του ότι έχει περάσει

αρκετός καιρό..

Με ψήνει να δοκιμάσω και αυτό που βρήκα στο you tube

http://youtu.be/UqyLiNObPM8

Link to comment
Share on other sites

Πισω?για ψαξε καλυτερα λοφβ ios κτλ με τον επεξεργαστει που εχει τρεχει πιο γρηγορα και το περναει!μη μιλισω για καμερα κατασκευη κτλ!που ειναι απλα 1 κομψοτεχνιμα

το s3 ειναι value for money απλα λιγο μεγαλο γουστα ειναι αυτα αν και το iphone 5 εχει τεραστια διαφορα σε οθονη απο το 4!αυτη η μιση ιντσα σσε κανει να το βλεπεισ mini το αλλο!και ειναι πιο στιβαρο καλυτερο στο χερι κτλ!και γενικα δουλευουν ολα ρολοι λιγο καλυτερα απο samsung

Αν η 4 ιντσες κάνουν της 3,5 να φαίνονται λίγο φαντάσου τι γίνεται με όλα τα άλλα 4,3-4,8-5-5,5.

Για το λειτουργικό του σύστημα ναι είναι ευκολόχρηστο αλλά έχει περιορισμούς που δεν τους έχει ένα Android.

Είναι ανάλογα τι θέλει ο καθένας. Θέλεις λίγα συμβιβάζεσαι με το Iphone (όποιο και να είναι) Θέλεις πολλά πας σε S2-S3-Note 2 (κορυφή για πολλούς)

Ναι έχει ποιότητα και καλή μπαταρία.

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα Νικόλα,

Ναι του είχα στείλει το τηλέφωνο μου και έμεινα υπερευχαριστημενος!

Edit:ποιος ξέρει να μου πει πόσο μπορει να φτάσει το S3 με over clock-root?

Δεν με νοιάζει η κατανάλωση αρκεί να είναι ασφαλές...

Sent from my iPhone using Tapatalk

Edited by turbomakis
Link to comment
Share on other sites

Πουλάω το S2 16G λευκό..

Θέλω να πάρω ποιο μεγάλο..... 

Οποιος ενδιαφέρεται να εποικινωνηση. 

Link to comment
Share on other sites

Εκανα αναβάθμιση το S2 και έγινε S3... Θα το κρατήσω.....................................

Link to comment
Share on other sites

Εκανα αναβάθμιση το S2 και έγινε S3... Θα το κρατήσω.....................................

Πότε πρόλαβες Τζώρτζιο???Πάντα γρήγορος ε??

Υ.Γ Οι λάμπες σου άρεσαν???

Link to comment
Share on other sites

Το βράδυ η Samsung ανέβασε την αναβάθμιση και το έκανα. Ιδιο λογισμικό με το S3 και πλεον δεν κολάει. 

Ναι οι λάμπες καλές και παρατήρισα μέσα στην πόλη όταν είχα καμία τζαμαρία μπροστά μου ότι βαράνε ποιο δυνατά.

Απλά με κάναν και καμιά 4-5 αμάξια πάνω στον κεντρικό το βράδυ συνιάλο μάλλον τους ενοχλούσε. Θα το τσεκάρω το βράδυ να δω.

Πάντος στον επαρχιακό δρόμο η απόδωση τους είναι ικανοποιητική. Όσο για το αν μπλεδίζουν δεν το παρατήρισα γιατί μπλεδίζαν και οι προιγούμενες που είχα.

Link to comment
Share on other sites

Εκανα αναβάθμιση το S2 και έγινε S3... Θα το κρατήσω.....................................

Να ρωτήσω κάτι,όταν γίνεται η αναβάθμιση στο κινητό χάνονται μηνύματα,επαφές,εφαρμογές(τις έχω μέσα στο κινητό και όχι σε SD) κλπ κλπ ή το κινητό παραμένει "ίδιο" απλά με νέο λογισμικό?

 

Ευχαριστώ εκ των προτέρων

Link to comment
Share on other sites

Να ρωτήσω κάτι,όταν γίνεται η αναβάθμιση στο κινητό χάνονται μηνύματα,επαφές,εφαρμογές(τις έχω μέσα στο κινητό και όχι σε SD) κλπ κλπ ή το κινητό παραμένει "ίδιο" απλά με νέο λογισμικό?

 

Ευχαριστώ εκ των προτέρων

Δεν χάνεται τίποτα. Απλα στην δικιά μου περίπτωση έφαγε ενα κολιμα το κινητό και αναγκαστικά να το κανω επαναφορά εργοστασιακων ρυθμίσεων με αποτέλεσμα να σβηστούν τα πάντα. Αλλά δεν έμεινα ξεκρεμαστος. Έχω λογαριασμό gmail και ολα ηταν σωζμενα εκει. Επαφες φωτογραφιες τραγουδια. Οπότε μια χαρά την έβγαλα. Και να φανταστείς εχθές ημουν στο public και κοιτούσα τι να πάρω. Το s3-Note 2 ιδιο καλούπι με το δικό μου απλα τετραπιρινα στεναχωριομουν να δώσω λεφτά γιαυτα δεν εβλεπα διάφορες. Σε iphone δεν ηθελα να ξανα παω και να μπλεκω με itunes χώρια που μου φαινεται πλεον μικρό και ακριβό χωρις λογο. Sony xperia z ακομα δεν εχει ερθει που κολολεει σαν κινητο.

Οποτε εμενα με αυτο. Και μετα την αναβάθμιση χαίρομαι που δεν αγορασα αλλο κινητο. Ειναι σαν να εχω ενα s3 με ποιο μικρή οθόνη.

Link to comment
Share on other sites

παιδιά ένα καλό ελληνικό - ξένο site για android - samsung συσκευές? γιατί κάποια που τσέκαρα από google ήταν μάπα!

Link to comment
Share on other sites

παιδιά ένα καλό ελληνικό - ξένο site για android - samsung συσκευές? γιατί κάποια που τσέκαρα από google ήταν μάπα!

 

Το έψαξα και εγώ. http://www.myphone.gr/forum/tags.php?tag=samsung+galaxy+siii

Δοκίμασε το Myphone.gr ειναι Ελληνικό και έχει πολύ μπλα μπλα. Θα βρεις αυτό που θέλεις.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.