Jump to content
sodimitris

Πρόβλημα Με Το Ετκα

Recommended Posts

το κατεβασα το εγκατεστησα εκανε κ update και ολα καλα μολις ανοιγει ομως εχω αυτο το μηνυμα! βοηθεια παιδιαααααααα!

45115662.jpg

και δεν ανοιγει το κουμπει start epc

32590483.jpg

Edited by doggy
Link to comment
Share on other sites

δεν το κατεβασα απο εκει,μολις ανοιξε το προγραμμα πρωτη φορα εκανε μονο του κατεβαζε συνεχε

on line update

19505611.png

Uploaded with ImageShack.us

παω στο φακελο C:\ETKA\data\VW\Update που τα εχει κατεβασει και μολις παω να τα εγκαταστησω βγαζει αυτο "no command line supplied"

αφου τελειωσει το παραπανω κατεβασμα ανοιγω το προγραμμα και μου βγαζει αυτο

91365436.png

παταω ναι και μετα αυτο ξεκιναει

37699772.png

meta pataw ok edw

97349744.png

πιστεωντας οτι εχει τελειωσει και ειναι οκ τοτε ανοιγω και παλι το ιδιο μηνυμα αυτο:

55334263.png

Edited by sodimitris
Link to comment
Share on other sites

Μπράβο Δημήτρη, τώρα είσαι και με ΕΤΚΑ, βάλε και το ELSA και θα είσαι κομπλέ.

Link to comment
Share on other sites

το κατεβασα το εγκατεστησα εκανε κ update και ολα καλα μολις ανοιγει ομως εχω αυτο το μηνυμα! βοηθεια παιδιαααααααα!

Το αντίστοιχο (τα αντίστοιχα μάλλον), ήδη ανοιχτό θέμα δε σου έκανε για να διατυπώσεις την ερώτησή σου ?

Πρέπει πάντα για ο,τιδήποτε σου κατεβαίνει στο κεφάλι να δημιουργείς καινούριο topic (και μάλιστα σε λάθος κατηγορία) χωρίς να ελέγχεις αν ήδη υπάρχει αντίστοιχο ανοιχτό ?

Το έχετε ξεφτιλίσει κάποιοι. Σεβαστείτε τους κανόνες του χώρου που σας φιλοξενεί.

Link to comment
Share on other sites

χρηστος ανεστη

Το αντίστοιχο (τα αντίστοιχα μάλλον), ήδη ανοιχτό θέμα δε σου έκανε για να διατυπώσεις την ερώτησή σου ?

Πρέπει πάντα για ο,τιδήποτε σου κατεβαίνει στο κεφάλι να δημιουργείς καινούριο topic (και μάλιστα σε λάθος κατηγορία) χωρίς να ελέγχεις αν ήδη υπάρχει αντίστοιχο ανοιχτό ?

Το έχετε ξεφτιλίσει κάποιοι. Σεβαστείτε τους κανόνες του χώρου που σας φιλοξενεί.

χρονια πολλα χρηστος ανεστη

Link to comment
Share on other sites

Δεν καταλαβαίνω τι εννοείς.

Ούτε Χρήστο με λένε, ούτε Ανέστη.

245zzhe.jpg

Χρόνια πολλά φίλε Χριστός Ανέστη

Edited by Mist
Link to comment
Share on other sites

το ελσα ειναι και στα ελληνικα??το ετκα?

Όχι, και τα δυο είναι στα Αγγλικά.

Link to comment
Share on other sites

ενημερωτικα στο Technical analysis και στο Γενικα θεματα εχει θεματα ανοιχτα με τιτλο ΕΤΚΑ

επισης επειδη εχεις golf αυτο δε σημαινει οτι ποσταρεις στο section golf Καθως το ΕΤΚΑ δεν ειναι κατι σχετικο

το λεω αυτο για ολους καθως ειναι κατι που επαναλαμβανεται.

το αφηνω το θεμα ανοιχτο για λιγο ακομα κ μετα το κλειδωνω,

Edited by mourh
Link to comment
Share on other sites

Να μπω κι εγώ σφήνα, sodimitris προσέχουμε τι λέμε δημόσια, γιατί μπορεί να μην αρέσει σε κάποιους να διαλαλείς πως κατεβάζεις παράνομα το λογισμικό τους. Γι αυτό υπάρχουν τα Pm.

Link to comment
Share on other sites

Ποιος σου είπε ότι είναι διαθέσιμο για κατέβασμα στον οποιονδήποτε; Εκτός και αν πλήρωσες την εταιρεία που το έφτιαξε. Δηλαδή, αγόρασες κάποια άδεια χρήσης του. Δεν παίζει σημασία πώς το κατέβασες, σημασία έχει αν το κατέβασες και το χρησιμοποιείς.

Link to comment
Share on other sites

Ποιος σου είπε ότι είναι διαθέσιμο για κατέβασμα στον οποιονδήποτε; Εκτός και αν πλήρωσες την εταιρεία που το έφτιαξε. Δηλαδή, αγόρασες κάποια άδεια χρήσης του. Δεν παίζει σημασία πώς το κατέβασες, σημασία έχει αν το κατέβασες και το χρησιμοποιείς.

Τι ψάχνεις να βρεις κι εσύ κι εγώ μαζί αναρωτιέμαι....

Ού γαρ οίδασι...

Link to comment
Share on other sites

sodimitris, στανταράκι αναφαίρεσε σε παράνομο λογισμικό.

Αν το είχες πάρει νόμιμα μπορούσες κάλλιστα να απευθυνθείς στον προμηθευτή σου για να σε βοηθήσει.

Όπως πολύ σωστά αναφέρει και ο passater ποστάρεις χωρίς να έχεις κάνει χρήση του μαγικού κουμπιού "search" και επίσης μπαίνεις σε άσχετη κατηγορία με το πρόγραμμα (Golf????) και δημοσιεύσεις τα ερωτήματά σου.

Θα σε παρακαλέσω να σεβαστείς τους όρους χρήσης του forum και να κάνεις ορθή χρήση αυτού (π.χ. δημοσίευση σε κατάλληλες κατηγορίες, χρήση των π.μ. για τυχόν λεπτομέρειες που θες σε παρόμοιες περιπτώσεις και φυσικά χρήση της αναζήτησης για να βρεις απαντήσεις σε ερωτήματά σου πριν ανοίξεις ένα νέο θέμα).

το παρόν θέμα θα μεταφερθεί στην κατάλληλη κατηγορία εντός 24 ωρών για να βεβαιωθώ πως ενημερώθηκες πρώτα.

Link to comment
Share on other sites

φιλε doggy απολυτα κατανοητο,επεισης να πω οτι δεν δεχομαι τον τροπο που μιλαει καπιο μελλος εδω γιαυτο αγνοω πλεον πληρως καθε του απαντηση,δεν ειναι αξιος ΚΑΝΕΝΑΣ να μου μιλαει "καπως" οπως ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ αξιος εγω να μιλαω "καπως" σε αλους,νομιζω οτι εδω ειναι φορουμ για αυτοκινητα και οχι μεσω μεταφορας τον κομπλεξ που εχει ο καθενας.Πιστευω οτι εστω 2-3 ποστ τα εχω κανει βοηθωντας με τις γνωσεις που εχω και ΟΧΙ ΜΕ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΘΑ ΜΟΥ ΔΕΙΞΕΙ ΤΟ ΠΡΟΓΡΑΜΑ,οτι γνωση εχω ειναι απο προσωπικη μου πειρα.επεισης αν κοιταξεις υπαρχουν πολλα θεματα σε λαθος σημειο παραδειγματικα σου δειχνω κανα 2 να δεις οτι δεν ειμαι ο μονος...

υπαρχει κατηγορια για τα ηχωσυστηματα http://www.vwclub.gr/vwforum/index.php?showtopic=51476

υπαρχει κατηγορια προβληματα http://www.vwclub.gr/vwforum/index.php?showtopic=51452

προβληματα http://www.vwclub.gr/vwforum/index.php?showtopic=51452

προβληματα http://www.vwclub.gr/vwforum/index.php?showtopic=49960

παραδειγματικα εβαλα τα παραπανω που βρικα απλος μπροστα μου,απλος μπαινω σε σκεψη γιατι το προβλημα μονο με εμενα;;

κοιταξε καλα καπια δικα μου ποστ που ειναι πραγματικα ουσιαστικα και εχω κανει κοπο βγαζωντας φωτογραφιες απλα για να εξηγησω σε καπια μελη-φιλους γιατι το θεωρισα υποχρεωση μιας και εγω εχω βρει λυσεις εδω

http://www.vwclub.gr/vwforum/index.php?showtopic=52018

http://www.vwclub.gr/vwforum/index.php?showtopic=49174&hl=&fromsearch=1

δεν γνωριζω κανεναν και δεν εχω κατι με καπιον.αν το προβλημα ειναι προσωπικο με εμενα παρακαλω σαν admin να μου ζητησεις να αποχωρισω.

φιλικα και με ολο το σεβασμο Δημητρης.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.