Jump to content
vassilis3

Πλύσιμο Με Ενεργό Αφρό

Recommended Posts

Ξέρω ότι αρκετοί ίσως είναι αρνητικοί με αυτή την επιλογή αλλά νομίζω ότι είναι ο ποιο γρήγορος τρόπος για το πλύσιμο ή για την πρόπληση του αυτοκινήτου

Εχω καταλήξει σε κάποια προιόντα αλλα δυστυχώς οι συκευασίες είναι μεγάλες 25 λιτρα (οι οποία αραιώνεται σε 1/10) με κόστος 100 ευρώ

Αναζητώ απόψεις για κάποιον που έχει ήδη δοκιμάση κάποιο προιόν καθώς και επιλογές μικρότερων συσκευασιών

post-8922-0-76153800-1335959209_thumb.jp

Link to comment
Share on other sites

Ξέρω ότι αρκετοί ίσως είναι αρνητικοί με αυτή την επιλογή αλλά νομίζω ότι είναι ο ποιο γρήγορος τρόπος για το πλύσιμο ή για την πρόπληση του αυτοκινήτου

Εχω καταλήξει σε κάποια προιόντα αλλα δυστυχώς οι συκευασίες είναι μεγάλες 25 λιτρα (οι οποία αραιώνεται σε 1/10) με κόστος 100 ευρώ

Αναζητώ απόψεις για κάποιον που έχει ήδη δοκιμάση κάποιο προιόν καθώς και επιλογές μικρότερων συσκευασιών

Εγω φιλε μου το συγκεκριμενο συστημα το εχω στο καταστημα μου εδω και αρκετα χρονια με πολυ ικανοποιητικα αποτελεσματα!!

Οσο για τις συσκευασιες που αναφερεις υπαρχουν και μικροτερες και αν πατησεις πανω στην υπογραφη μου θα δεις παρα πολλα προιοντα,οπως και τις μικροτερες συσκευασιες,1λ και 1gallon,snow foam της CG,ο οποιος ειναι παρα πολυ καλος που τον χρησιμοποιω.

Για οτιδηποτε χρειαστεις στη διαθεση σου! :good:

Edited by autostar
Link to comment
Share on other sites

Υπάρχει κάποια έκπτωση club?

Υπαρχει φιλε μου!

Θα ανακοινωθει και απο την Ο.Δ του club!

Aν θες επικοινωνησε μαζι μου να στα πω! :good:

Link to comment
Share on other sites

Θέλει χέρι Βασίλη. Κι εγώ έπλυνα σήμερα σε self service πλυντήριο. Πρώτα με πιεστικό, μετά ενεργό αφρό, μετά πάλι πίεση και στο τέλος... ήθελε χέρι! Ειδικά αυτές τις μέρες που φάγαμε λασποβροχή.

Link to comment
Share on other sites

Θέλει χέρι Βασίλη. Κι εγώ έπλυνα σήμερα σε self service πλυντήριο. Πρώτα με πιεστικό, μετά ενεργό αφρό, μετά πάλι πίεση και στο τέλος... ήθελε χέρι! Ειδικά αυτές τις μέρες που φάγαμε λασποβροχή.

 

 

οντως

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.