Jump to content
doggy

Προτάσεις Για Συναντήσεις Στις Υπόλοιπες Περιοχές

Recommended Posts

Guest William_Wallace

kalispera se ola ta meli.....vasika exw ena polo 99 modelo einai to 6n to polo alla mexri twra exw valei H/R elatiria kagiampa amortiser mesa timoni GT1 i fouska dermataki xeirofreno dermataki me nikilo o levgies k autos allagmenos twra zanta iwc 185/50 R 14 tsamia eixa fime k to evgala giati me grapsane.....itane na mou paroune k to diplwma adeia k pinakides alla eutuxws den ta peirane.....exw kati alifes apo ameriki k einai stin pena to xrwma oloi lene san kainourgio einai...den to exw vapsei pote...apla kinigaw olo iskio.....exw k garaz.....exw valei enisxiti sta fwta...k lampes tupou XENON.....pantws egw me 100 euro exw kanei ta idia fota me autous pou dwsane 450 euro k valave XENON fwta me mixanismo....gia emena einai koroida osi to kanena alla thelei poli psaximo...twra se ligo kairo tha valw k maskes apo galia plastikes body kit....aerotomi kalimata tha valw giati den me xwrane ta mpaket....plastika apo mesa tha vapsw....ton kinitira ton eplina k to sasi k egine pleon san kainourgio olo to amaxi....apo kinitira edw tha sas xenerwsw ligo...einai 1.0 alla logo tou epagelmatos pou kane exw dei polla k lew asto na min trexei... :) gousta tou kathena einai kiolas auta....

εγω ειμαι μεσα για συναντισι....μονο ενα τηλεφωνο θελω για να μιλισω με καποιον για να ξερω στανταρ αν γινετε smile.gif

Edited by doumasj
Link to comment
Share on other sites

Καλωσόρισες φίλε William Wallace.....

Θα σε παρακαλέσω να κάνεις αυτήν την παρουσίαση στο αντίστοιχο τόπικ και όχι εδώ......Τα μέλη μας -> Παρουσίαση μελών και εκεί να μας πεις τα πάντα για σένα αλλά με ελληνικούς χαρακτήρες παρακαλώ και όχι greekenglish...

Ευχαριστώ και ελπίζω στην κατανόησή σου....

Link to comment
Share on other sites

δεν θα ηταν ομορφο να κανουμε μια συναντηση τα μελη απο την αχαια αντιστοιχη των αλλων; δεν νομιζω οτι ειμαστε λιγα μελη εδω. κατι ηρεμο για αρχη ισως, να γνωριστουμε και εμεις μεταξυ μας!!!

Edited by georgeIII
Link to comment
Share on other sites

Και βεβαια να γνωριστουμε απο κοντα.

Ας ποσταρει οποιος ειναι απο εδω κοντα, γιατι δεν γραφετε ρε παιδια απο που εισαστε!!!!

Ας πουμε εσυ george iii που να ξερω εγω οτι εισαι απο εδω κοντα.

Δεν το αναφερεις πουθενα. Εαν το αναφερει καπου, δειξτεμου και εμενα για να βλεπω απο που ειναι τα μελη μας.

Λοιπον εγω δηλωνω παρον.

Edited by stefanos patra
Link to comment
Share on other sites

Και βεβαια να γνωριστουμε απο κοντα.

Ας ποσταρει οποιος ειναι απο εδω κοντα, γιατι δεν γραφετε ρε παιδια απο που εισαστε!!!!

Ας πουμε εσυ george iii που να ξερω εγω οτι εισαι απο εδω κοντα.

Δεν το αναφερεις πουθενα. Εαν το αναφερει καπου, δειξτεμου και εμενα για να βλεπω απο που ειναι τα μελη μας.

Λοιπον εγω δηλωνω παρον.

ναι στεφανε δικιο εχεις λαθος μου που δεν το αναφερω θα το διορθωσω. : :baby:new_lol.gif ας "φανερωθουν" και οι αλλοι

Edited by georgeIII
Link to comment
Share on other sites

Ασε να περασουν λιγες ημερες και θα δουμε.

Ο arisgti, ο pit , και εαν παιδι που ξερω με gtiv θα ερθουν σιγουρα εαν κανονισουμε κατι.

Βεβαια ειμαστε πολυ λιγοι 5 ατομα.

Ας δουμε εαν ποσταρει κανενας.

Link to comment
Share on other sites

Guest super sayian

ο πιτ εχει κ καμια 5 αλλα μελη που τους εχει φερει σε εδω συναντηση οποτε αρχιστε ετοιμασιες

Link to comment
Share on other sites

αντε ρε μαγγες!! και 2 να ειναι μια χαρα ειναι!

μη κοιτατε την αθηνα και θεσσαλονικη που μαζευομαστε εδω καμια 20-25 και αθηνα καμια 40-50 για πλακα... :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Παντος Χρονη εχθες βραθυ βγηκαμε

Εγω , ο pit και ο aris gti για καφεδακι στο Αιγιο!!!

Kαναμε μια αρχη.

Ηταν βεβαια απρογραμματιστο γιαυτο και δεν θεωρειτε meeting!!

Edited by stefanos patra
Link to comment
Share on other sites

θα γεμισουμε μιναρες! ^_^

ειναι μια πολυ καλη αρχη αυτο...

συνεχιστε και να θυμαστε πως ειναι σημαντικο να παρκαρετε καπου ΟΛΟΙ ΜΑΖΙ

Edited by dubbeR_xronis
Link to comment
Share on other sites

Oχι ακομα απο οτι βλεπεις.

Θα δουμε εαν ποσταρει κανενας , και εαν οχι θα βγουμε 4 που ειμαστε εμεις και 1 εσυ, και καπου θα παμε.

Link to comment
Share on other sites

ΡΕ ΠΑΙΔΙΑ ΕΔΩ ΠΟΥ ΤΑ ΛΕΜΕ ΔΕ ΘΑ ΗΤΑΝ ΑΣΧΗΜΗ ΜΙΑ ΒΟΛΤΑ ΠΡΟΣ ΧΑΛΚΙΔΙΚΗ... ΧΟΥΜΟΡ ΚΑΝΩ.. ΠΑΝΤΩΣ ΓΙΑ ΕΝΑ ΚΑΦΕΔΑΚΙ ΣΤΗ ΧΑΛΚΙΔΑ ΘΑ ΗΤΑΝ ΟΛΑ ΤΑ ΛΕΦΤΑ..

Link to comment
Share on other sites

Η Χαλκιδα περιλαμβανεται στις συναντησεις που εχουν γινει παλιοτερα απο μελη Αττικης...

Στο θεμα αυτο ειναι για πιο μακρια...

Δυστυχως ομως δεν βλεπω μεγαλη απηχηση

(οντως Γιαννη καθολου...!)

Link to comment
Share on other sites

Εδώ μπορείτε να κάνετε προτάσεις για συναντήσεις στις διάφορες περιοχές της Ελλάδας για να τις συμπεριλαμβάνουμε στο μηνιαίο πρόγραμμα που θα βγαίνει.

Οτιδήποτε εκτός από τις προτάσεις σας, κατά καιρούς θα διαγράφεται από εδώ.

Ευχαριστώ.

paidia ti tha legate gia kamoia sigentrosi stin larisa worthy.gifworthy.gifworthy.gif

Link to comment
Share on other sites

Δε θα ήταν και άσχημη ιδέα κάπου στη Θεσσαλία αλλά δεν ξέρω κατά πόσο μπορεί να γίνει πρις τις γιορτές που πλησιάζουν. Πάντος από Γιάννενα είναι και λίγο δύσκολα τέτοια εποχή λόγω κατάρας και χιονιού που μπορεί να προκύψει σε 0 χρόνο.

Βλέπουμε.

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα σε όλους.Μένω στα Τρίκαλα Θεσσαλίας,και απο οτι βλέπω δεν γίνεται τίποτα απο συναντήσεις στην περιοχή.Καιρός δεν είναι να εφαρμόσουμε κάτι?Βλέπω πολλά αυτοκίνητα στην περιοχή,Τρίκαλα.Καλαμπακα,Καρδίτσα,περιχωρα.Περιμένω προτάσεις. :mellow::blink:new_lol.gif

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.