Jump to content
doggy

Προτάσεις Για Συναντήσεις Στις Υπόλοιπες Περιοχές

Recommended Posts

Η Χαλκιδα περιλαμβανεται στις συναντησεις που εχουν γινει παλιοτερα απο μελη Αττικης...

Στο θεμα αυτο ειναι για πιο μακρια...

Δυστυχως ομως δεν βλεπω μεγαλη απηχηση

(οντως Γιαννη καθολου...!)

άμα είναι για πιό μακριά τότε δε θα ταν άσχημα και καμιά λάρισα.. έχει και καλή ζωή..

ή καμιά θεσσαλονίκη..

Το παράκανα έτσι..?????

ή τίποτα πρός τρίκαλα-καλαμπάκα-μετέωρα που ανέφεραν μερικοί..

worthy.gifworthy.gifworthy.gif:D:D:thumbsup::xmas::xmas:

Link to comment
Share on other sites

άμα είναι για πιό μακριά τότε δε θα ταν άσχημα και καμιά λάρισα.. έχει και καλή ζωή..

ή καμιά θεσσαλονίκη..

Το παράκανα έτσι..?????

ή τίποτα πρός τρίκαλα-καλαμπάκα-μετέωρα που ανέφεραν μερικοί..

worthy.gifworthy.gifworthy.gif:D:D:thumbsup::xmas::xmas:

Για Θεσσαλονικη παλι υπαρχει ξεχωριστο topic συναντησεων αλλα Λαρισα ειναι μια καλη περιοχη για μια συναντησουλα...

Αντε να κανονιζουμε σιγα σιγα για μετα τις γιορτες...

Κitaco ευχαριστω!

:D

Link to comment
Share on other sites

Φιλοι μου εαν θελετε μπορουμε να κανουμε μια συναντηση και στην Πατρα, και μαλιστα επειδη βλεπω οτι γουσταρετε και το καρτ , και επειδη ασχολουμε με το καρτ πολλα χρονια, μπορω να κανονισω meeting στην πιστα, να ερθουν και παιδια απο την Αθηνα να λυσαξουμε λιγο.

Υ.Γ. Δυο φορες την εβδομαδα, εχει η πιστα drift και βαζουν αυτοκινητα μεσα!!!

new_lol.gif Kali idea na erthete kato na kanoume kanena time trial metaxi mas etsi gia to xabale elate patra na sas doume re dubbers...

Link to comment
Share on other sites

new_lol.gif Kali idea na erthete kato na kanoume kanena time trial metaxi mas etsi gia to xabale elate patra na sas doume re dubbers...

Missed you re boy!!! :lol:

Δεν κατάφερα ακόμα να κατέβω....... :blink:

Cu soon..........Promise :lol:

Link to comment
Share on other sites

new_lol.gif Kali idea na erthete kato na kanoume kanena time trial metaxi mas etsi gia to xabale elate patra na sas doume re dubbers...

με τα δικα μας η με τα καρτ το time trial? αν ειναι με τα δικα μας δεν μας παιρνει ρε μιναρα!!!δεν πειραζει εγω θα ερθω για κερκιδα!!! new_lol.gif

Link to comment
Share on other sites

new_lol.gif Kali idea na erthete kato na kanoume kanena time trial metaxi mas etsi gia to xabale elate patra na sas doume re dubbers...

+1 Και απο μενα.....

Η πιστα δεν παιζεται......εχει καταπληκτικη θεα ,αλλα και κατι ποικιλιες....

χαχαχα

Link to comment
Share on other sites

έλα τα μέλη απο λάρισα να οργανωνόμαστε!!!!

έχω 3-4 ατόμων τα τηλέφωνα κ αν δεν είναι εφικτό για μια μεγάλη συγκέντρωση, τουλάχιστον να κανονίζαμε καμια συγκέντρωση τοπικού χαρακτήρα για καφεδάκι κ γνωριμία!!! τι λέτε?όσοι ενδιαφέρονται απο τη γύρω περιοχή (κ όχι μόνο..)ας ποστάρουν να δούμε τι μπορεί να γίνει κ πότε να το προγραμματίσουμε!!

πάντως ωραία η ιδέα των φίλων απο πάτρα για συνάντηση σε πιστα κάρτ! ..

Link to comment
Share on other sites

έλα τα μέλη απο λάρισα να οργανωνόμαστε!!!!

έχω 3-4 ατόμων τα τηλέφωνα κ αν δεν είναι εφικτό για μια μεγάλη συγκέντρωση, τουλάχιστον να κανονίζαμε καμια συγκέντρωση τοπικού χαρακτήρα για καφεδάκι κ γνωριμία!!! τι λέτε?όσοι ενδιαφέρονται απο τη γύρω περιοχή (κ όχι μόνο..)ας ποστάρουν να δούμε τι μπορεί να γίνει κ πότε να το προγραμματίσουμε!!

πάντως ωραία η ιδέα των φίλων απο πάτρα για συνάντηση σε πιστα κάρτ! ..

Εδω περιμενα να απαντησει ο theos αλλα δεν βλεπω ανταποκριση και σε 10 μερες φευγω απο Βολο...

Κριμα

Link to comment
Share on other sites

Επειδή η λύση των Ιωαννίνων δε νομίζω να προκύψει ποτέ για διαφόρους λόγους, μια πολύ καλή λύση είναι αυτή της Πάτρας που βολεύει σχεδόν όλους και από θέμα απόστασης αλλα και καιρικών φαινομένων, ειδικά τώρα το χειμώνα με χιόνια και κακοκαιρία.

Link to comment
Share on other sites

Επειδή η λύση των Ιωαννίνων δε νομίζω να προκύψει ποτέ για διαφόρους λόγους, μια πολύ καλή λύση είναι αυτή της Πάτρας που βολεύει σχεδόν όλους και από θέμα απόστασης αλλα και καιρικών φαινομένων, ειδικά τώρα το χειμώνα με χιόνια και κακοκαιρία.

να μαζευτουμε λοιπον!

αντε μωρε,τι περιμενετε?!!!

Link to comment
Share on other sites

Συνάντηση μελών απο Λάρισα την Κυριακή 25/2 στα Carrefour Θεσσαλίας στις 3 η ώρα το μεσημέρι!!! να γνωριστούμε επιτέλους, να πιούμε καφεδάκι κ να πούμε για τα αμαξάκια μας!!

έχω ερθει μέχρι στιγμης σε επικοινωνία με 5-6 άτομα, τα οποία κ είπαν πως θα ερθουν! όσους δεν γνωρίζω κ θέλουν να έρθουν ή οποιος απο την ευρύτερη περιοχή μπορεί κ θέλει να έρθει ,ας ποστάρει για να δούμε πόσοι θα μαζευτούμε περιπου..

@ moderators : παιδιά να ανοίξω νέο θέμα να το βλέπουν πιο ευκολά κ περισσότεροι??

Edited by doctordim
Link to comment
Share on other sites

ΠΑΙΔΙΑ, ΗΔΗ ΜΙΛΑΩ ΜΕ ΟΣΟΥΣ ΠΡΕΠΕΙ, ΑΛΛΑ ΘΕΛΩ ΚΑΙ ΤΗΝ ΓΝΩΜΗ ΣΑΣ!

ΠΩΣ ΘΑ ΣΑΣ ΦΑΙΝΟΤΑΝ ΤΟ ΚΑΛΟΚΑΙΡΙ ΜΙΑ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΑ ΑΚΟΜΑ, ΑΛΛΑ ΕΝΤΟΣ ΘΑΛΑΣΣΗΣ; ΜΕ ΙΣΤΙΟΠΛΟΪΚΑ ΚΑΙ ΚΡΟΥΑΖΙΕΡΑ ΣΤΙΣ ΚΥΚΛΑΔΕΣ Η ΤΙΣ ΣΠΟΡΑΔΕΣ ΓΙΑ 1 ΕΒΔΟΜΑΔΑ;! ΚΑΙ ΣΕ ΚΟΣΤΟΣ ΚΑΤ ΑΤΟΜΟ ΜΙΣΟ ΑΠΟ ΟΣΑ ΘΑ ΘΕΛΑΜΕ ΓΙΑ ΜΙΑ ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΣΤΗΝ ΣΑΝΤΟΡΙΝΗ Η ΣΕ ΚΑΠΟΙΟ ΑΛΛΟ ΚΟΣΜΟΠΟΛΙΤΙΚΟ ΝΗΣΙ!!

ΠΕΙΤΕ ΜΟΥ ΛΙΓΟ ΓΝΩΜΕΣ, ΓΙΑΤΙ ΨΗΝΩ ΚΑΤΑΣΤΑΣΗ.... :)

Link to comment
Share on other sites

Guest super sayian

δυσκολο φιλαρα!καταρχας με μας πανω στο πλοιο ειναι σαν να το γεμισεις εκρηκτικα κ βαλεις ενα χαζο λοστρομο με ενα πυροκροτητη να προσπαθει να το πατησει !χαχα

δευτερον ολοι γενικα παιρνουν αμαξια

κ τριτον αυτες οι διακοπες ειναι για καμια 6-10 ατομα μετα παραπανω γινεται πανικος

Link to comment
Share on other sites

Τι θα λεγατε για μια συναντηση με μελη απο Γιαννενα και Πατρα μιας και βλεπω οτι ειστε

αρκετοι απο εκει?

Link to comment
Share on other sites

επειδη τα αυθορμητα ειναι κ τα καλυτερα, χτες το μεσημερι κανονισαμε κ το απογευμα ηπιαμε καφεδακι με zil, vwstayro k vracho..

κ επειδη καλοκαιριαζει, το ραντεβου μας ανανεωνεται για τα παραλια του νομου λαρισας! Fun Club Spitaki ερχομαστε!

Link to comment
Share on other sites

και γω απο πατρα! ποσοι ειμαστε τελικα ρε σεις απο δω? για να γινει μια καταμετρηση ποσοι μαζευομαστε!

me too Patra...

Link to comment
Share on other sites

Λοιπον, για τα μελη απο Λαρισα και την ευρυτερη περιοχη,προτεινω να κανουμε μια μικρη συναντηση (εστω για καφε,αν οχι για μια εκδρομη). Εχω παραστει μονο σε μια συναντηση που εγινε στο λιμνη Πλαστηρα με το παλιο μου Golf και λεω μια και ειμαστε αρκετοι απο Θεσσαλια να οργανωσουμε κατι παρομοιο ισως και σε Θεσσαλικο επιπεδο...

Πιστευω οτι ειναι μια ενδιαφερουσα προταση τωρα που ο καιρος φθινοπωριαζει σιγα σιγα και εχουμε ωραιες διαδρομες να διασχισουμε στο νομο και οχι μονο.

Οποιος ενδιαφερεται ας postαρει για να οργανωθουμε,δεν χρειαζεται να περιμενουμε τα πανελληνια meeting για να γνωριστουμε εμεις που μενουμε σε μια περιοχη.... :lol:

post-1751-1188203516_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

Έχουμε ήδη βρεθεί δύο φορές ως τώρα και ενδιαφέρον υπάρχει

απλά πρέπει κάποιος να το οργανώση :angry:

Στείλε με πμ το κινητό σου και θα μιλήσω με τους υπόλοιπους για πιθανή ημερομηνία.

Είμαι και MSN αρκετές ώρες τις ημέρας

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.