Jump to content
BECKMAN

Που Μπορω Να Βρω Το Σημα Τησ Vw Μπροσ Και Πισω Στο Polo 1.2 Tsi Σε Μαυρο Χρωμα Η Ματ?

Recommended Posts

καλησπερα παιδια ηθελα να βαλω στο πολακι να αλλαξω δλδ το σημα μπρος και πισω και να βαλω μαυρο η ματ....για να γινει λιγο πιο αγριο και πιο ομορφο... :acute: μιπως μπορειτε να μου πειτε εστω μια βοηθεια απο που μπορω να τα βρω????

Link to comment
Share on other sites

Παιδες με αυτο το θεμα ψαχνομουν πανω απο 2 μηνες...

Οτι πηρα απο ebay η δεν θα ταιριαζε τελικα με το πολο η θα ηταν μαπα και δεν θα σου πηγενε η καρδια να το βαλεις...

Ειπαρχει ενας γερμανος που πουλαει στο site του απηστευτης ποιοτητας σηματα και ιδια με τα μαμα αλλα εκτος οτι ειναι πανακριβα, για να καταλεβετε εγω για 2 vw και 2 gti ειχα πληρωσει καπου στα 100€+ (τα εχει φιλος μου σε γκολφ gti και τα εχω δει απο κοντα για αυτο σας λεω ποσο απιστεφτα ειναι) σε εμενα βγηκε απαταιωνας...

Αφου τα αγορασα περιμενα 2 εβδομαδες και τιποτα... Μετα οταν επικοινωνισα μαζι του ταχα τα ειχε στηλει... Μετα απο μοα βδομαδα και καθημερινω πριξημο στο imessage (ειχε iphone :p ) παραδεχτηκε πως και καλα ειχε γινει λαθος με την διευθηνση μου και γυρισαν πισω... Μετα και καλα τα ξαναστηλε, δεν ηρθαν ποτε και το αποτελεσμα ηταν να τον απιλισω πως θα στειλω τον ξαδερφο μου εκει και τοτε μου επεστρεψε τα λεφτα...

Ολο αυτο για να ξερετε κρατησε πανω απο μηνα...

Μου την εσπαγαν που μουν την εσπαγαν οι γερμανοι νετα απο αυτο τους συχαθικα...

Στον φιλο μου βεβαια παλιοτερα μοα χαρα τα ειχε στηλει, τι να πω...

Αν θελετε να ρισκαρετε ριξτε ενα google RB styling λεγεται...

Διαφορετικα βρειτε μαστορα να τα τριψει και να τα βαψει με φουρνο για να μην ξεβαψουν και θα ειναι τελεια χωρις να εχετε ποτε θεμα!!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.