Jump to content

Recommended Posts

Δεν λαγκαρε η 2α απλα αφησε το γκαζι κ το ξαναπατησε γιαυτο η υπερμικρη παυση τουρμπισματος! :drinks:

Κ βσκ καλυτερα κιολας γτ αν "καρφωνοταν" με γκαζι θα σπινιαρε περισσοτερο...

Link to comment
Share on other sites

Δεν λαγκαρε η 2α απλα αφησε το γκαζι κ το ξαναπατησε γιαυτο η υπερμικρη παυση τουρμπισματος! :drinks:

Κ βσκ καλυτερα κιολας γτ αν "καρφωνοταν" με γκαζι θα σπινιαρε περισσοτερο...

ναι αλλα δεν βλεπω να πηγαινει και πολυ καλα, αν μπορει το παιδι να μας πει επιδοσεις αν εχει μετρησει με καποιο οργανο.. σκεφτομαι να παω και εγω σε hybrid αλλα τι να το κανω αν εχω αλογα και δεν μπορω να τα βγαλω στον δρομο και πιο συγκεκριμενα στα 400 μετρα..

Link to comment
Share on other sites

Μήπως επειδή το έχει απενεργοποιήσει ???

Link to comment
Share on other sites

Μήπως επειδή το έχει απενεργοποιήσει ???

οχι?!?!

Κατσε εδω χαζευω.. Ρε φιλος ξεκινησες με το ESP ΟΝ κ μετα στην 2α το πατησες OFF? Ειναι κ το παλιοτιμονο στη μεση δεν βλεπω :p

Αντε ρε αντρεα 32321 ερωτηματα υπαρχουν ΜΠΕΣ επιτελους!!! :D

Edited by diMake
Link to comment
Share on other sites

ναι αλλα δεν βλεπω να πηγαινει και πολυ καλα, αν μπορει το παιδι να μας πει επιδοσεις αν εχει μετρησει με καποιο οργανο.. σκεφτομαι να παω και εγω σε hybrid αλλα τι να το κανω αν εχω αλογα και δεν μπορω να τα βγαλω στον δρομο και πιο συγκεκριμενα στα 400 μετρα..

δεν ειναι υβριδιο,ειναι με μαμα τουρμπινα wastegate forge, σκαστρα & εισαγωγη, και εξατμιση απ οτι θυμαμαι. υβριδιο παντως οχι

Link to comment
Share on other sites

συγνωμη παιδες που εκανα τοσο καιρο να μπω..λοιπον το αμαξι δεν ειναι υβριδιο,εχει τουρμπινα μαμα.φοραει εισαγωγη + σκαστρα ανοιχτου τυπου forge , intercooler s3 , miltek full resonated και wastegate forge. κραταω πιεση 1,5 σταθερα μεχρι κοφτη.το video τραβηχτηκε 1 μερα μετα το wastegate κ οντως πρεπει να τραβηξω κι αλλα..δεν lagαρει απλα ο φιλος που το οδηγει (εγω τραβαω το βιντεο ) αφησε λιγο το γκαζι στην δευτερα.0 - 400 ερχεται συντομα κ οσο για το esp στα scirocco οταν το απενεργοποιεις αναβοσβηνει η ενδειξη

Link to comment
Share on other sites

κατι ασχετο...για οσους προλαβουν...

Στις 2:00 μμ τελειωνει ο διαγωνισμος EyeOnYou Radio.. πατηστε like στην σελιδα μας https://www.facebook.com/eyeonyouradio και μπειτε στην κληρωση για ενα γυαλι ηλιου Rossi με μπλε διχρωμους φακους Hoya.. η κληρωση θα γινει στο καταστημα οπτικων optical gallery Georgiadis.Ο τυχερος θα ανακοινωθει στην σελιδα του group

Link to comment
Share on other sites

μετα 263 του γιαννη ολα πλεον μου φαινονται ευκολα με το 1.4 απλα πηγαινετε ολοι στο ιδιο δυναμομετρο πχ μαραβελιας για να ξερουμε και ποσο στεκουν αυτα τα αλογα για να εχουμε μετρο συγκρισης

http://www.vwclub.gr/vwforum/index.php?showtopic=45894&st=440#entry519748

Edited by quicksilver
Link to comment
Share on other sites

Δλδ;;;

Sent from my iPhone using Tapatalk

απλά τα πράγματα φίλε turbomakis, τον ρωτάνε πως έβγαλε 278hp και απαντάει μπείτε στο νετ να κερδίσετε γυαλιά ηλίου. Οτι να ναι δηλαδή !

και με πρόγραμμα, μαμά (!) τουρμπινα,εξάτμιση, και σκάστρα, έτσι απλά όπως τα λέει ο andreass, να παει το 1.4 στα 278.

ε όχι ρε μάγκες.

οταν κάποιος ανάβει τα αίματα με τέτοια τόπικ, να ναι αληθινός!. τεκμηριωμένα, αναλυτικά και με κάποιες επεξηγήσεις τελος πάντων.

και γω π.χ. σας λεω. με σκαστρα, φίλτρο και κάποια όνειρα που βλέπω, έφτασα 489 άλογα. Με πιστευει κανείς ?

μπα...

Ας είμαστε λίγο σοβαροί. Αν κάποιος θέλει να διαφημιστεί ή να κερδίσει likes κάπου, δεν χρειάζεται να ανοίγει τέτοια θέματα και να μην μπαίνει να πει 2-3 πράγματα.

:hi:

Link to comment
Share on other sites

το δυναμομετρο στην πατρα δινει 15 αλογα πανω κοντα.περσα απο κει και εφυγα με 240 και μετα στο μαχα αγγελιδη εβγαλε 225 το 1.8τ που ειχα την επομενη ημερα.χαχααχχααχ

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.