Jump to content
Κοσμάς

Weekly Night Out @ Θεσσαλονίκη 24/5

Recommended Posts

Λοιπόν επειδή έχουμε να βρεθούμε δυο βδομάδες για αυτο κ κανονίστε να είστε όλοι στο Carefour Μακεδονία αυτή την Πέμπτη στις 9:30 η ώρα !

Δηλώστε συμμετοχές!!!

  1. Κοσμάς
  2. Lunatic Salonika
  3. AlexkSeRRes

Edited by doggy
Link to comment
Share on other sites

Λοιπόν, έχουμε να τα πούμε δυό εβδομάδες για αυτό κανονίστε να είστε όλοι στο carrefour Μακεδονία αυτή τη πέμπτη 9:30 η ώρα !

Δηλώστε συμμετοχές !

Επειδη ξερω λιγο αλγοριθμο...Λοιπον επειδη εχουμε να βρεθουμε δυο βδομαδες για αυτο κ κανονιστε να ειστε ολοι στο Carefour Μακεδονια αυτη την πεμπτη στις 9:30 η ωρα !

Edited by diMake
Link to comment
Share on other sites

Και σαν προγραμματιστής προβληματικού post συμπληρώνω:

Δηλώστε συμμετοχές

Link to comment
Share on other sites

Τι παίχτηκε πάλι ?? Όταν το πόσταρα μια χαρά φαινότανε ! Μάλλον επειδή έκανα επεξεργασία από κινητό.

dmike θα έρθεις ε ????

Link to comment
Share on other sites

:laugh: χαχαχαχαχαχαχα εγω ξερω λιγα αραμαικα αλλα δεν ξερω εαν μπορω να βοηθισω!!!! Λοιπον παιδια μαλλον 90% θα ερθω και εγω για πρωτη φορα στην ζωη μου!!!! μακαρι να ειναι καποιος εκει που να ξερει ολες τις απαντησεις που θελω να κανω γιατι θα κατσω 1 ωρα και θα την κανω (μην φαω και παντοφλα) οποτε πρεπει να μαζεψω τις γνωσεις σας και τις εμπειριες σας!!!!!! :help:
Link to comment
Share on other sites

Όλοι είναι ευπρόσδεκτοι AlexkSeRRes!!!!

Σκέψου πως όταν ξεκίνησε το VWClub ο παλιοadmin του forum (moi) είχα το Polo 6N μου ΜΑΜΑ!!!! :p

Ευχαριστώ τους diMake & Mist για την μετάφραση :p

Ενημέρωσα το 1ο ποστ με το κείμενο.

Κοσμά είναι bug της version που τρέχουμε αυτό, θα περάσουμε σύντομα αναβάθμιση που το λύνει :)

Link to comment
Share on other sites

Όλοι είναι ευπρόσδεκτοι AlexkSeRRes!!!!

Σκέψου πως όταν ξεκίνησε το VWClub ο παλιοadmin του forum (moi) είχα το Polo 6N μου ΜΑΜΑ!!!! :p

Ευχαριστώ τους diMake & Mist για την μετάφραση :p

Ενημέρωσα το 1ο ποστ με το κείμενο.

Κοσμά είναι bug της version που τρέχουμε αυτό, θα περάσουμε σύντομα αναβάθμιση που το λύνει :)

εσυ εισαι απαραδεκτος αλλα σε αγαπαμε τι να κανουμε
Link to comment
Share on other sites

Ε θα ερθω κ γω... Λεφτα υπαρχουν!

Υ.γ Αν βεβαια ο στελιος δεν βαρεθει να σηκωνει τηλεφωνα γτ θα χαθω!

Edited by diMake
Link to comment
Share on other sites

Eμένα δεν με υπολογίζεις Κοσμά ? :p

Ε θα ερθω κ γω... Λεφτα υπαρχουν!

Υ.γ Αν βεβαια ο στελιος δεν βαρεθει να σηκωνει τηλεφωνα γτ θα χαθω!

Μην αγνώνεσαι, θα μας βρεις. :crazy:

Edited by STELIOS_GOLF 6 TSI
Link to comment
Share on other sites

Εμείς δεν θα μπορέσουμε να έρθουμε γιατί θα πάμε να δούμε τον Sébastien Loeb και την παρέα του :roadrage: :roadrage: :roadrage:

Τι πάτε να δείτε ρε χωρίς το polo?? τα ford και τα citroen ? :crazy: :crazy: :crazy: Καλά να περάσετε και βγάλτε βίντεο να δούμε κι εμείς.

Στέλιο κανόνισε να φέρεις τον dmake εσύ έχουμε πολλά να πούμε ! :drinks:

Link to comment
Share on other sites

Guest grigoros200

καλημερα μπορει να ερθω κ γω απο σερρες!

μπορει να ερθω κ γω εκτος αν ριχνει καρεκλες................

Link to comment
Share on other sites

Τέλεια παιδιά θα έρθω και εγώ λογικά σήμερα να γνωριστούμε κιόλας και από κοντά και να ακούσω και απόψεις από ανθρώπους πιο σχετικούς από εμένα στο αυτοκίνητό :) Πως να το κάνουμε ως 23άρης λάτρης αυτοκινήτων θέλω και εγώ να βελτιώσω όσο μπορώ το αμαξάκι μου !

Εξηγήστε μου μόνο ποιο είναι αυτό το Carefour από τα πολλά που υπάρχουν εδώ θεσσαλονίκη να ξέρω. !

Link to comment
Share on other sites

Για τα παιδια απο Σερρες....επειδη εγω σπουδαζω εδω,αν θελετε μπορουμε να συντηθουμε να παμε μαζι...απλα εγω θα ξεκινησω απο εδω περιπου 6....7 δλδ να φτασω αποτε μεχρι να ερθει η συναντηση κατι θα πρεπει να κανετε.....αν θελετε παντωσ μου λετε...μεχρι τησ 5μιση-6παρα θα εχω ξανα μπει σιγουρα να δω αν απαντησατε...αν θελετε στειλε ενα κιν στα inbox μου....

Link to comment
Share on other sites

Εξηγήστε μου μόνο ποιο είναι αυτό το Carefour από τα πολλά που υπάρχουν εδώ θεσσαλονίκη να ξέρω. !

Το carrefour μακεδονία είναι το ανατολικό δλδ αν έρθεις από περιφερειακό φτάνεις εως το τέρμα και θα το δεις.

Link to comment
Share on other sites

Το carrefour μακεδονία είναι το ανατολικό δλδ αν έρθεις από περιφερειακό φτάνεις εως το τέρμα και θα το δεις.

Απο εξοδο για χαλκιδικη δλδ...οχι ευθεια απο το titan.....

Link to comment
Share on other sites

ακριβως μετα το τιταν περνεις την εξοδο για χαλκιδικη και εκει που τελειωνει η περιφεριακη δεν βγαινεις για χαλκιδικη αλλα πας λιγο πιο κατω και στρηβεις δεξια πισω απο το νοσοκομειο (βεβαια ετσι οπως τα λεω πρεπει να γνωριζεις λιγο για να καταλαβεις) εαν χαθεις ρωτας και λιγο!!!! :db:

Link to comment
Share on other sites

Τι εγινε πηγατε ρε? Εγω δν ηρθα γτ εριχνε τραπεζια καρεκλες μπαμπου!!!

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.