Jump to content
Kadde

Το Επόμενο Σας Θα Είναι Από Το Vw Group?

Recommended Posts

15.000 χμ και δεν εχει συμπληρώσει ουτε μια φορά? Τοτε μπράβο ....

450 ml απο την αρχη αρχη που το πηρα.Αν τωρα και αυτη η ποσοτητα θεωρειται πολυ τοτε λαθος μου.Οσο για το μελλον ο θεος βοηθος.
Link to comment
Share on other sites

audi cabrio hard top αν βγαινει τουρμπο παντα

αδελιως c70 volvo cabrio

η μερσεντες ε καποιο μοντελο...

3 γκολφ στην οικογενεια και 3bmw ...βαρεθηκα αυτες τις μαρκες...συν 3 πολο ο πεθερος και ενα τρασπορτερ....

Link to comment
Share on other sites

Μπα δεν νομιζω γιατι οπως παμε μαλλον δεν θα υπαρξει επομενο..........

Εκτος και μας στειλει κανενα το ΔΝΤ...........

Edited by black1180
Link to comment
Share on other sites

Ποδήλατο έχει βγάλει η vw???Αν έχει βγει θα κτυπήσω ένα σε μπλε....

Έφτασεεεεεεεεεεε :

http://www.volkswagen-zubehoer-shop.de/shop/product_info.php?info=p4235_Mountainbike--Rahmenhoehe-56-cm--29----Schwarz-Blau.html

Link to comment
Share on other sites

μετά απο golf 2, ibiza 101, yaris 1.3 (δανεικό!) και τώρα mk5 140, και έτσι όπως πάνε τα οικονομικά...το επόμενο σε καμια φτηνοδουλειά απο κορέα με βλέπω... :sad:

Link to comment
Share on other sites

Έφτασεεεεεεεεεεε :

http://www.volkswage...hwarz-Blau.html

Όπα!!!!Ευχαριστώ Στελάρα θα το έχω υπόψιν μου!!!!

Link to comment
Share on other sites

Μακάρι πολλές εταιρείες να έφταναν την αξιοπιστια των κορεατικων.. Είτε σε αυτοκίνητα είτε στις μηχανές!!!

Τι να την κάνεις την αξιοπιστία οταν το υπόλοιπο αμάξι είναι βαρκούλα για ψάρεμα....

Vag power

Όσοι νομίζεται οτι γνωρίζεται την hyundai αναθεωρήστε,ΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧ

Το λένε και το πιστέυουν ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ

Edited by Passatoukos
Link to comment
Share on other sites

Ήθελα μετά το Golf V να πάω στο VI, βγήκε το VII, αλλά με βλέπω για το VIII...

Link to comment
Share on other sites

Και τι να παρεις? τα μονα αυτοκινητα που αξηζουν ειναι του vw group κατα εμενα.εχω 1 golf vi και αν πανε ολα καλα στο μελλον απο οικονομικη αποψη η παλη golf που το λατρευω η audi a3 sportback 8)

Link to comment
Share on other sites

Aν ποτέ συνεργαστεί η vw με τους γιαπωνέζους και αυτοί αναλάβουν το κομμάτι του κινητήρα και το υπόλοιπο αυτοκίνητο οι γερμανοί, τοτε νομίζω θα εβγαινε το καλύτερο vw όλων των εποχών

Τότε θα πήγαινα και πάλι σε vw

Link to comment
Share on other sites

διαβασα στο go*μη επιτρεπόμενο @ URL* κάτι για τις αναρτησεις πολυ περιεργο και το παραθέτω

"Βέβαια εδώ θα πρέπει να επισημάνουμε ότι στα Golf με ισχύ κινητήρα άνω των 122 ίππων η πίσω ανάρτηση αποτελείται από διάταξη πολλαπλών συνδέσμων, ενώ οι πιο χαμηλές σε ισχύ θα έχουν τον παραδοσιακό ημιάκαμπτο άξονα."

θεωρω ότι μειωνει το αμαξι με αυτό τον τροπο

Link to comment
Share on other sites

διαβασα στο go*μη επιτρεπόμενο @ URL* κάτι για τις αναρτησεις πολυ περιεργο και το παραθέτω

"Βέβαια εδώ θα πρέπει να επισημάνουμε ότι στα Golf με ισχύ κινητήρα άνω των 122 ίππων η πίσω ανάρτηση αποτελείται από διάταξη πολλαπλών συνδέσμων, ενώ οι πιο χαμηλές σε ισχύ θα έχουν τον παραδοσιακό ημιάκαμπτο άξονα."

θεωρω ότι μειωνει το αμαξι με αυτό τον τροπο

οταν εγω μίλαγα κατι ηξερα! οτι τον εχουν παρει πολύ ψηλά τον αμανέ και πουλάνε παραμύθια ενα πράγμα θα πω! οτι το 122αρι σε 3θυρο θα εχει διαφορα ουτε κιλων απο το υπαρχον 6αρι...τα περι 100κιλων ειναι παραμυθια τις χαλιμας(και αφορούν προφανώς και ημιακαμπτο πισω!οτι ακριβως κανει και τωρα με το νεο σκαραβεο)...στοιχια απο carfolio.com δινει το 6αρι 122(3θ) kerb weight:1215kg 7αρι 140ps (5θ) 1270kg.......επισημα στοιχια παιδια ας μην κοροιδευομαστε!

Link to comment
Share on other sites

160Κ Με ένα Skoda Felicia 1,6, πρόβλημα μόνο σε κρεμαργιέρα επειδή το πήγαινα όπως να'ναι (πρώτο αυτοκίνητο)

120Κ Με ένα Skoda Fabia Sport Edition, το αγάπησα. Μόνο έναν πολλαπλασιαστή μου έκαψε.

20Κ Με ένα Suzuki Jimny, σκυλί αλλά για 2ο αυτοκίνητο. Αισθανόσουν όμως πως δε θα σταματήσει να λειτουργεί ποτέ.

Τώρα: Golf MK5 GT πάλι καλά που μου έκοψε να κάνω ασφάλεια για βλάβες διότι έβγαλε μεταβλητό εκκεντροφόρου...

Για το μέλλον...θα δείξει!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.