Jump to content
Guest PanosVR6

Weekly Night Out @Αττική - 7/6 - Secret Meeting!

Recommended Posts

Guest PanosVR6

2012-06-07-WNO_Secret_w_Burnout_3.png

Dubbers,

Η μεγάλη στιγμή που όλοι περιμένατε έφτασε!!!

Προσδεθείτε, γιατί η βραδιά της Πέμπτης 7 Ιουνίου περιλαμβάνει κάμερες, φωτογραφικές μηχανές, καθώς επίσης και πολλούς πρωταγωνιστές σε ένα event με άκρως ενδιαφέρουσες δραστηριότητες!!!

Μαζί μας για να καταγράψει τη βραδιά και να την αποτυπώσει στις σελίδες του θα είναι το γνωστό περιοδικό βελτίωσης Burn Out μαζί με την παρακάμερα και όλο το δημοσιογραφικό επιτελείο του!!!

Το πρόγραμμα του Secret Location Weekly Night Out διαμορφώνεται ως εξής:

-Σημείο προσυνάντησης στον ΑΒ Βασιλόπουλο στη Λεωφόρο Καβάλας στο Παλατάκι Χαϊδαρίου στις 21:10.

-Αναχώρηση αυστηρότατα στις 21:45.

Τα υπόλοιπα θα τα μάθετε και θα τα ζήσετε από κοντά! Μη το χάσει κανείς!!!

Γεμίστε με βενζίνη, πλύνετε τα μωρά σας, γυαλίστε τα και ελάτε να τα “ποζάρετε” στις γυαλιστερές σελίδες του Burn Out, μαζί με τη τρελλοπαρέα του Hellenic VWclub.

Σημειώστε :

- Όσοι έχετε PMR φέρτε τα μαζί σας συντονισμένα στην συχνότητα 5.0. Είναι σημαντικό για την καλύτερη οργάνωση μας!

- Σε κάθε σημείο της διοργάνωσης όλοι τηρούν τον Κ.Ο.Κ. και ακολουθούν αυστηρά τις οδηγίες των αρμόδιων. Αυτό θα εξυπηρετήσει την βέλτιστη ανάπτυξη των οχημάτων για καλύτερες φωτογραφίες.

- Να έχετε μαζί σας νεράκι... και ίσως καμιά λιχουδιά!

Με εκτίμηση,

το Δ.Σ. του Hellenic VWClub.

Συμμετοχές :

- doggy

- PanosVR6

- Λευ kouliss

- ta6ape

- skaraviaios_potasas

- lupakos+liberte

- Doumasj

- maria_Vor

- nikkosnet

- georgedj+1

- pentarakos

- aposg99+1

- kaloburn+1

- Miltos_Golf6

- passaTrela

- Playmaker

- unicore28

- VW Scirocco...ssss+1

- petrose Melissia+1

- Vento_Furious

- Giorgos79

- svouras

- GOLFAKI 4

- KOSTAS MK5

- PASSATOUMPAS

- MRD TUNING

- nik-GTI

- GraveDigger

- Golf Oettinger

- s_bravo

- nektarios21+2

- Passatebos + SpaFunPass

- CHRISMHT + mommygti

- koumparos-Alekos

- marseic

- Tyreburner +1

- alex_peir

- iwannismk5 +1

- Tonyantony

- Hlias_golfakias

- samteo68

- ramos

- TeDeV

- Speed Force

- aris_cc

Edited by PanosVR6
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Εννοείτε ότι θα είμαι εκεί και εγώ και το Golf μου!!!

Link to comment
Share on other sites

Φυσικά και γω μιας και στους παλιούς θα θυμίσει κάτι από το 2005 που η κοσμοσυρροή ήταν απρόβλεπτη και στους νεότερους απλά θα δούνε τί εστί η παρέα του VWCLUB.....!!!!

Edited by doumasj
Link to comment
Share on other sites

Μέσαααααα!!!!!

Σας περιμένουμε όλους!!!

Link to comment
Share on other sites

Μέσα και εγώ αρκεί κάποιος να με ανεχθεί για συνοδηγό (λόγω κουλαμάρας) και να μην δουλεύω.

Link to comment
Share on other sites

μετα απο καιρο απουσιας λογο υποχρεωσεων και κακου συντονισμου λογο δουλειας επιτελους! ΜΕΣΑ !

Link to comment
Share on other sites

Μέσα και εγώ αρκεί κάποιος να με ανεχθεί για συνοδηγό (λόγω κουλαμάρας) και να μην δουλεύω.

Θα έρθεις με τον Λευκουλαμάρα :p

Link to comment
Share on other sites

Guest PanosVR6

καλα αυτο δεν το χανω με τιποταααααααααα!!!θα γινει χαμος!αυτο σας λεω μονο....τα υπολοιπα θα τα ζησετε εκεινη τη βραδια... :whistling: :whistling: :whistling:

Edited by PanosVR6
Link to comment
Share on other sites

πανο βαλεμε και εμενα μεσα με τον father μαζι με τα δυο mkiv μιας και εχουμαι παρα πολυ καιρο να τα πουμε

απο κοντα.....καιρος ειναι νομιζω!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Guest PanosVR6

πανο βαλεμε και εμενα μεσα με τον father μαζι με τα δυο mkiv μιας και εχουμαι παρα πολυ καιρο να τα πουμε

απο κοντα.....καιρος ειναι νομιζω!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

εννοειται..σας περιμενουμε ολους!!!

Link to comment
Share on other sites

μακαρι να μπορεσω να κατεβω.....με εκανες να νιωθω 8) .......περιεργα........ :air_kiss:

Link to comment
Share on other sites

Guest maria_Vor

καλα αυτο δεν το χανω με τιποταααααααααα!!!θα γινει χαμος!αυτο σας λεω μονο....τα υπολοιπα θα τα ζησετε εκεινη τη βραδια... :whistling: :whistling: :whistling:

αυτό περιμένω!!!! Και εννοείται ότι θα περάσουμε ΤΕΛΕΙΑ όχι μόνο λόγω του Event αλλά και λόγω της τρέλας και φιλίας που υπάρχει ανάμεσα μας!!!

Μέσα και εγώ αρκεί κάποιος να με ανεχθεί για συνοδηγό (λόγω κουλαμάρας) και να μην δουλεύω.

Δεν υπάρχει θέμα σε αυτό τόσα αμάξια υπάρχουν!!!!!!!!!!

Καποια ξεχασε να με σημειωσει...... Μεσα κι εγω...!!!!!!!!!!

Δεν σε ξέχασα.... Κατευθείαν.... μην χάσεις... να πεις κακό λόγο... :p !!! Απλά σε ένα τέτοιο event ο καθένας γράφει μόνος του αγάπη μου!!! :p :p :p

Link to comment
Share on other sites

Guest maria_Vor

μεσα και εγωωωωωωωωωωωωωωωωω......!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Και εννοείται με την κατάλληλη ενδυμασία....!!! ;):whistling: :whistling: :whistling: :whistling: :whistling:

για :pic: .....!!!!

Link to comment
Share on other sites

Guest PanosVR6

Γιατι κολλησαμε παιδια?τετοιο EVENT δεν γινεται καθε μερα..μπαινουμε στην τελικη ευθεια για να βλεπω συμμετοχες!

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.