Jump to content
Error

Μπορώ Να Τοποθετήσω Ηλεκτρικά Παράθυρα Πίσω, Σε Golg 5 Fsi?

Recommended Posts

Γειά σας.

Έχω ενα 5άρι 1,6fsi 2005 το οποίο δεν έχει ηλεκτρικά παράθυρα πίσω. Και δεδομένου πως τα παιδιά μου ανοίγουν τα παράθυρα πίσω, με αποτέλεσμα να υπάρχει άμεσα κίνδυνος, έχω μπει σε σκέψεις για τη μετατροπή τους.

Η αρχική μου και απλοϊκή σκέψη ήταν να πάω σε μάντρες και να βρω από άλλο έτσι ώστε να τα περάσω στο δικό μου.

Είναι όμως τόσο απλό? Γνωρίζει κάποιος να μου πει τι γίνεται?

Link to comment
Share on other sites

Ειναι περιπλοκη διαδικασια θελει ολο το μηχανισμο μεσα στην πορτα και το αλουμινιο που ειναι για στεγανοποιηση ηχομονωση θελει ταπετσαριες αλλες για τους διακοπτες διακοπτες για μπροστα στην πορτα του οδηγου καλωδιωση που σημαινει ξηλωμα του μισου αυτοκινητου και το καλυτερο εγκεφαλο ανεσης για να γινει η κωδικοποιηση και να δουλεψουν και μπορει να θελει και τα τζαμια τα πισω δηλαδη πιστευω ολα μαζι ανταλλακτικα εργατικα κανα 700αρι.

Link to comment
Share on other sites

Λοιπόν, πήγα μια βόλτα από μάντρες και βρήκα από τρεις πόρτες τα πράγματα . Οί τιμές που βρήκα για όλα τα πράγματα ανά μάντρα ήταν 120€, 200€ και 250€. (Ταπετσαρίες, μηχανισμοί, μπράτσα, χειριστήρια και τα καλώδια κομπλέ) {ότι θέλει ο καθένας ζητάει}

Ο ηλεκτρολόγος στο συνεργείο μου είπε πως κάθε παράθυρο έχει δικό του εγκέφαλο. Και αυτά που έχω και αυτά που θα πάρω. Συνεπώς "καρφώνει" τα πίσω στα μπροστά κωδικοποίηση και τέλος. Εργασία γύρω στο κατοστάρικο.

Αν όντως μας τα λέει καλά, που μάλλον τα λέει αφού όλα τα χρόνια είναι πάνω σε vw - Mercedes θα καθαρίσω με κανα 250άρι.

Τι να πω.. Παρασκευή κοντή γιορτή.

Όπως και να έχει, αν κάποιος δε συμφωνεί με τα παραπάνω να το πει παρακαλώ.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.