Jump to content

Recommended Posts

Καλησπερα σε ολους και σε ολες! Εχω ενα GOLF IV(1999) και φοραει απο οταν το πηρα μεταχειρισμενο συναγερμο STERN. Το θεμα μου τωρα ειναι το εξης... Ειχα χασει το ενα κοντρολ για το συναγερμο και εμεινα με το κοντρολ σε σχημα σταγονας αν γνωριζετε το οποιο χτες τα επαιξε εντελως... Το αποτελεσμα επειδη βιαζομουν να φυγω και ειδα εξω απο το αμαξι οτι το κοντρολ μας τελειωσε, να βαλω το κλειδι να ανοιξω και να οδηγαω στην αθηνα με ενα συναγερμο να βαραει και να τρεχω σαν τον κλεφτη... Τωρα εχω βγαλει τον πολο της μπαταριας για να σταματησει αλλα το θεμα ειναι τι κανω απο εδω και περα? Ξερει κανενας που μπορω να βγαλω αλλο κοντρολ γιατι δεν παλευεται να κυκλοφορω με το συναγερμο να βαραει και οποτε παρκαρω να βγαζω τον πολο για να σταματαει.... Σας ευχαριστω πολυ!!!

Link to comment
Share on other sites

Ναι φιλε μου!

αθηνα θελεις αδερφε?

Αμα εχεις και καμια ιδεα για το τι να κανω μπας και βγει οικονομικα θα με βοηθησεις πολυ γιατι ανεργος εδω και ενα χρονο και δεν τραβαει το πραγμα...

Edited by Zepos23
Link to comment
Share on other sites

οκ. θα σου στειλω πμ αυριο διοτι δεν θυμαμαι ακριβως το νουμερο της διευθυνσης στο περιστερι. εκει ειχα παει και εγω και δεν ειχα προβλημα. ελπιζω να βρεις και εσυ ακρη.

υγ δεν τον ξερω προσωπικα σαν πελατης ειχα παει και με εξυπηρετησε ο ανθρωπος...

μια ανοητη ερωτηση να σου κανω φιλε? την μπαταρια απο το κοντρολακι την αλλαξες??λεω εγω τωρα...καμια φορα κολαμε σε απιστευτα απλα πραγματα....

Link to comment
Share on other sites

οκ. θα σου στειλω πμ αυριο διοτι δεν θυμαμαι ακριβως το νουμερο της διευθυνσης στο περιστερι. εκει ειχα παει και εγω και δεν ειχα προβλημα. ελπιζω να βρεις και εσυ ακρη.

υγ δεν τον ξερω προσωπικα σαν πελατης ειχα παει και με εξυπηρετησε ο ανθρωπος...

μια ανοητη ερωτηση να σου κανω φιλε? την μπαταρια απο το κοντρολακι την αλλαξες??λεω εγω τωρα...καμια φορα κολαμε σε απιστευτα απλα πραγματα....

Ok σε ευχαριστω πολυ φιλε μου! Την εχω αλλάξει την μπαταρια. :) Μαλλον πηρε υγρασια το τσιπακι μεσα γιατι ειχε διαλυθει ολο το καλυμα του κουμπιου και ηταν γυμνο το κοντρολ... Thanks και παλι!

Link to comment
Share on other sites

κανενα προβλημα. μακαρι να κανεις την δουλεια σου..

Φίλε μου μήπως τη βρηκες τη διεύθυνση; Αν δεν την βρίσκεις στείλε μου μονο το όνομα και θα το ψάξω εγω στο Περιστερι.

Link to comment
Share on other sites

φιλε καλημερα. δεν σε κσεχασα. ειναι πανω στην θηβων στο υψος του περιστεριου. απλα σημερα γυρισα απο θεσσαλονικη...με την δουλεια μου...ειναι ακριβως μετα το gp exhaust θηβων 258 . 50 μετρα ποιο πανω. μαγαζι με κλειδαριες...ελπιζω να σε βοηθησα...

Link to comment
Share on other sites

Προς το παρον επείδη δεν υπάρχει φράγκο, έδωσα το κοντρολάκι σε έναν φίλο μου ηλεκτρονικό και απλά όπως μου είπε δεν έκαναν καλή επαφη τα ελασματάκια που εχει με τη μπαταρία, πιθανότατα απο καμια τούμπα... :p Τωρα δουλευει μια χαρα. Παντως μολις βρω κανενα χρημα θα παω εκει που μου ειπες να βγαλω ενα καινουριο γιατι ειναι στα τελευταια του το δικο μου! Σε ευχαριστω πολυ για το ενδιαφερον!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.