Jump to content
dimitris_211

Ηχοσυνολο Για Golf Tsi Πενταπορτο

Recommended Posts

καλησπερα παιδια,μηπως γνωριζει κανεις αν το πενταπορτο golf tsi του 2008 εχει προεγκατεστημενη καλωδιωση για τοποθετηση ηχειων στις πισω πορτες επιβατων?ευχαριστω

Link to comment
Share on other sites

Δεν πρέπει να 'χει. Σε μένα τουλάχιστον δεν είχε.

Όπως και να 'χει, προτίμησε τα ηχεία να μπουν στην πίσω εταζέρα.

Edited by stig
Link to comment
Share on other sites

Να υποθεσω οτι μου προτεινεις αυτη την επιλογη επειδη οι υπαρχουσες θεσεις για την τοποθετηση ηχειων στις πισω πορτες ειναι ακαταλληλες να δεχθουν ηχεια που να εινα ικανα να βγαλουν ικανοποιητικο ηχο? Θέλω να αποφυγω να βαλω βαρος στην εταζερα γιατι μετα θα εχω ενοχλητικους θορυβους στις ανωμαλιες του δρομου αλλα αν ειναι τα ηχεια που ταιριαζουν σ αυτες να ειναι ΄καβουρδιστηρια΄ τοτε μαλλον θα το ξανασκεφτω!Ευχαριστω παντως για τις απαντησεις σας

Link to comment
Share on other sites

Να υποθεσω οτι μου προτεινεις αυτη την επιλογη επειδη οι υπαρχουσες θεσεις για την τοποθετηση ηχειων στις πισω πορτες ειναι ακαταλληλες να δεχθουν ηχεια που να εινα ικανα να βγαλουν ικανοποιητικο ηχο? Θέλω να αποφυγω να βαλω βαρος στην εταζερα γιατι μετα θα εχω ενοχλητικους θορυβους στις ανωμαλιες του δρομου αλλα αν ειναι τα ηχεια που ταιριαζουν σ αυτες να ειναι ΄καβουρδιστηρια΄ τοτε μαλλον θα το ξανασκεφτω!Ευχαριστω παντως για τις απαντησεις σας

Οι πίσω πόρτες μια χαρά μεγάφωνα μπορούν να δεχτούν, η εταζέρα είναι μια παλιά μέθοδος δεν συστήνετε πλέον και μάλιστα σε golf (εκτός αν είσαι καγκουρας), αν δεν είχες απο τοτε που παράγγειλες, μεγάφωνα πίσω τοτε δεν εχεις και καλώδια.

Edited by nikoskallithea
Link to comment
Share on other sites

Οι πίσω πόρτες μια χαρά μεγάφωνα μπορούν να δεχτούν, η εταζέρα είναι μια παλιά μέθοδος δεν συστήνετε πλέον και μάλιστα σε golf (εκτός αν είσαι καγκουρας), αν δεν είχες απο τοτε που παράγγειλες, μεγάφωνα πίσω τοτε δεν εχεις και καλώδια.

Λύνεται αυτό το πρόβλημα?
Link to comment
Share on other sites

Λύνεται αυτό το πρόβλημα?

Ποιο πρόβλημα με τα καλώδια? ναι εχει λυθεί

http://www.vwclub.gr/vwforum/index.php?showtopic=27681

Link to comment
Share on other sites

Τα λεμε και τα ξαναλεμε για αλλη μια φορα ταηχεια στην εταζερα δεν ειναι καγκουρια ειναι θεμα ακουστηκης

Link to comment
Share on other sites

Η αλήθεια είναι ότι δεν έχω γνώσεις πάνω στο θέμα του ήχου και σε καμία περίπτωση, στο δικό μου τουλάχιστον, δεν ακούγονται κοπανήματα. Και είναι πολύ διακριτικά. Και από απόδοση μια χαρά.

Link to comment
Share on other sites

Όλα είναι υποκειμενικά, εξαρτάται από το τι ζητάει κανείς !!!

Φιλικά

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.