Jump to content
BECKMAN

Σκαστρα Forge Για 1.2 Tsi Vw Polo 6R

Recommended Posts

γεια σας σημερα το πρωι μπηκε και η σκαστρα της forge που εχει βγει για τα μοτερ μας παιδια..πολυ ωραιο ηχο....μπαινει πανω στην πεταλουδα.....δουλευει μια χαρα ολο το κυκλωμα του ιντερκοολερ και δεν βγαζει καμια βλαβη το συστημα

Link to comment
Share on other sites

γεια σας παιδια σημερα το βραδυ που θα παω βολτουλα θα σας βγαλω ενα βιντεο πολυ ωραιο ηχο σαν να φτερνιζεται καποιος κανει...αλλα ακουγεται και η φιλτροχοανη μετα....

Link to comment
Share on other sites

Beckman σε ποιο συνεργείο την έβαλες? και πόσο πήγε σύνολο? κανα 300άρι?

φιλτροχοάνη pipercross έχεις? και το βιντεάκι ασαπ :p

Link to comment
Share on other sites

καλημερα ρε φιλε την εβαλα στο θειο μου στο νεο ηρακλειο ειναι αν θελεις περισσοτερες πληροφοριες για το που ειναι το μαγαζι στειλε μου π.μ την πηρα 270 ευρω απο την forge τοσο εχει μαζι με φπα φιλαρακι οχι φιλτροχοανη εχω simota και εχω αλλαξει την πλαστικη σωληνα με αλουμινιου ρε...

Link to comment
Share on other sites

καλημερα ρε φιλε την εβαλα στο θειο μου στο νεο ηρακλειο ειναι αν θελεις περισσοτερες πληροφοριες για το που ειναι το μαγαζι στειλε μου π.μ την πηρα 270 ευρω απο την forge τοσο εχει μαζι με φπα φιλαρακι οχι φιλτροχοανη εχω simota και εχω αλλαξει την πλαστικη σωληνα με αλουμινιου ρε...

μπομπα το έχεις κάνει!! βάλε φωτο και βιντεο να μας φτιάξεις

Link to comment
Share on other sites

φίλτρο pipercross μόνο αλλά δεν έχω δει διαφορά στον ήχο...γιαυτό θέλω και εγώ τη forge...από κατανάλωση έχει διαφορα?ξέρεις?

Link to comment
Share on other sites

φιλε μου εχεις αλλαξει την μαμα σωληνα την πλαστικη??βαλε αλουμινιου ρε συ...μπες καπου εδο στο κινητηρα και δεσ ενα θεμα που εχω ανοιξει που λεω intercooler gia 1.2 tsi περυσι το εβαλα εχω και την σωληνα στο φλτρο και δες την δουλεια ρε συ οκ??απο καταναλωση οχι ολα μια χαρα παω ταξιδι με 5,4 -6 μεχρι τα 150 χιλιομετρα μες στην πολη καιει λιγο παραπανω ρε συ...

Link to comment
Share on other sites

φιλε μου εχεις αλλαξει την μαμα σωληνα την πλαστικη??βαλε αλουμινιου ρε συ...μπες καπου εδο στο κινητηρα και δεσ ενα θεμα που εχω ανοιξει που λεω intercooler gia 1.2 tsi περυσι το εβαλα εχω και την σωληνα στο φλτρο και δες την δουλεια ρε συ οκ??απο καταναλωση οχι ολα μια χαρα παω ταξιδι με 5,4 -6 μεχρι τα 150 χιλιομετρα μες στην πολη καιει λιγο παραπανω ρε συ...

ωραιος ναι το έχω δει έχεις κάνει ωραία δουλειά. Όχι ακόμα τον πλαστικό σωλήνα έχω..κάτσε να βάλω την σκάστρα και βλέπουμε για τα άλλα.

Link to comment
Share on other sites

οχι βαλε τωρα μια αλουμινιου σωληνα ρε συ η σκαστρα μαζι με τοποθετηση θα σου στοιχισει 310 ευρω φιλε μου καπου εκει εγω να φανταστεις πηρα την σκαστρα με τιμολογιο λογω του θειου μου 220 ευρω μονο αυτα μου χρεωσε φιλε μου..εχει και κολαρα μεσα και λαστιχα και ολα ειναι κομπλε το κιτ..απλα επειδη ειναι εμπορος ο θειος μου τοσο την πηραμε :-))

Link to comment
Share on other sites

τπτ δημητρη και εγω τωρα θα την ξαναβαλω μιας και πιασανε οι ζεστες..μολισ γινω καλα φιλε γτ εχω ενα μηνα να οδηγησω αντε καλα ακουσματα να εχεις φιλε μου

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.