Jump to content
Κοσμάς

1Η Συνάντηση Clubs Vw Group - Θεσσαλονίκη - 22/7

Recommended Posts

Αγαπητά μέλη,

Την Κυριακή οργανώθηκε να γίνει μια συνάντηση όλου του group δλδ VW, AUDI, SEAT, SKODA, κάτι που δεν έχει ξαναγίνει μέχρι τώρα. Θα έχει αρκετό ενδιαφέρον θα δώσουμε το παρών σαν vwclub και σαν τα αφεντικά του group :crazy: :crazy: :crazy: σε αυτή τη πρώτη συνάντηση vw group για αυτό λοιπόν όσοι δεν φύγετε για χαλκιδική την κυριακή, θα είμαστε στο carrefour μακεδονία αλλά στην πίσω μεριά του parking πίσω τη nissan Τερζής με ώρα έναρξης 12 το μεσημέρι μέχρι όσο πάει ! Εγώ θα είμαι εκεί κατά τις 3 η ώρα λόγω δουλειάς, τα λέμε εκεί !

Link to comment
Share on other sites

Today we are driving to Thessaloniki. We wil arrive on Friday. I am going to come to the VW meeting on Sunday.

Link to comment
Share on other sites

@Axouri46 lock my avatar - here a sound file ..... Preview http://portalunion.de/images/forenbilder468/Golf R-RS KMG1116.mp3

Edited by @ndre
Link to comment
Share on other sites

Guest grigoros200

καλη σκεψη αλλα με αυτη τη ζεστη δεν θα ηταν καλυτερα καπου πιο δροσερα ?για τη συναντηση λεω!καμια παραλια ας πουμε!

Link to comment
Share on other sites

τι λες τωρα??? πολυ καλη περιπτωση!!ολο το group μαζι!!! εγω ομως με ποιον θα ερθω?!?!? χμ....δίλημμα....να αυτα κανετε και....

Link to comment
Share on other sites

Κοσμα και τι περιπου θα γινει....??

Τίποτα συγκεκριμένο ένας απλός ''τζερτζελές'' για όσους δεν θα βρίσκονται χαλκιδική.

Όσο για την τοποθεσία δεν ήταν δικιά μας απόφαση απλώς μας πρότειναν την συμμετοχή. Πρώτη φορά γίνεται θα δούμε πως θα πάει και στο μέλλον βλέπουμε...

Link to comment
Share on other sites

Βασικα πιο πολυ γι αυτο ρωτησα.... Δε θα παμε καπου χαλκιδικη η κατι τετοιο μακρια... Οποτε εγω μεσα.... Μιας και εχω και καιρο να μην δουλευω πεμπτη ευκαιρια ειναι....

Link to comment
Share on other sites

Guest grigoros200

με τετοια ζεστη κ πολλα ηταν!χωρις να κρινω αυτες οι συναντησεις γινονται καπου δροσερα οχι μεσα στα τσιμεντα κ στη καψα.δειτε παραδειγμα τους κατω συναδελφους κ ιδιοκτητες δλδ αθηνα.!!!οπου οργανωνουν ειναι κοντα στη θαλασσα............

Link to comment
Share on other sites

Όπως προείπα δεν ήταν δικιά μας οργάνωση ! Απλώς μας προτάθηκε η συμμετοχή. Τελικά όπως ήταν αναμενόμενο η συνάντηση πήγε χάλια με μόνο 9 αυτοκίνητα...

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.