Jump to content
kouliss

Οι Οδηγοί

Recommended Posts

Είσαι οδηγός στο πρωτάθλημα ΚΑΡΤ; Γράψε λίγα λόγια για σένα ή σημείωσε την διεύθυνση της ιστοσελίδας σου ώστε να σε γνωρίσουμε.

*Εξαιρούνται εμπορικές σελίδες, πλην των χορηγών.

Λίστα οδηγών:

  • MRDU
  • maria_Vor
  • Koumparos-Αλέκος
  • nik-GTI
  • Ringo106R
  • Liberte
  • Tonyantony
  • Giorgos79
  • georgedj
  • giorgeron
  • Λευ kouliss
  • doumasj
  • MRD
  • GOLFAKI 4
  • CHRISMHT
  • ΓΙΑΝΝΗΣ
  • KOSTASMK5
  • polo1.6T

Link to comment
Share on other sites

Γεία σας και απο 'μενα με λένε Νίκο για το forum nik-GTI είμαι 25 χρόνων κάτοικος αθηνών, έχω διαφορα χόμπι όπως η μπάλα και τα go kart ασχολούμαι περισοτερο με το δεύτερο από μικρή ηλικία ερασιτεχνικα πάντα και επιτέλους ήρθε η ώρα να δείξω τι αξίζω σε κάτι που περίμενα πολύ καιρό τώρα, έχω συμμετάσχει σε κάποιους φιλικούς άγωνες με πολύ καλά αποτελέσματα όπου ελπίζω να έχω και εδώ, αυτά για τώρα τα υπόλοιπα θα θα πούμε στην πιστα.. :spiteful:

Edited by nik-GTI
Link to comment
Share on other sites

Γεια σας και από μένα. Γιάννης ή doumasj κατά το forum έχω να δηλώσω ότι πίσω δεν κοιτάω αλλά μόνο μπροστά και την καρό σημαία του τερματισμού. Όποιος θέλει ας με σταματήσει (αυτό είναι πρόκληση για τους αντιπάλους μου) αλλιώς απλά θα φάει την σκόνη μου....

ήρθε η ώρα για ταχύτητα και drift....πολύ drift...!!!!

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Να πω ένα γειά κ εγώ.

Ειμαι ο georgedj κ δε χρειάζονται πολλά λόγια.

Για το φίλο Γιάννη, καλά κάνει κ κοιτάει μπροστά για να βλέπει ποιός θα είναι πρώτος!!! Οσο για τη σημαία του τερματισμού μάλλον δε θα τη δει από τη δική μου σκόνη, μόνο την ώρα που θα κυματίζει στο αμάξι του νικητή !!! ΤΟ ΔΙΚΟ ΜΟΥ !!!

Για του λόγου το αληθές, οι σχετικές φωτό θα αναρτηθούν στην ιστοσελίδα μου στο facebook: http://www.facebook.com/george.livanios

Πέρα από το αγωνιστικό μου παλμαρές, περισσότερες πληροφορίες για μένα κ την εργασία μου ( event manager - dj ), τα μέλη του forum μπορούν να δουν εδώ:

http://www.facebook.com/Dj.George.Livanios

πατώντας like μεγαλώνοντας τη παρέα μας κ με συνεχή πληροφόρηση για προσφορές αλλά κ ενημέρωση για όλα τα event.

Περιμένω επίσης όλα τα μέλη του vwclub για καφέ ή ποτό στο μαγαζί που παίζω μουσική για όμορφες βραδιές.Τις μέρες που δουλέυω μπορείτε να τις βλέπετε στη σελίδα μου.

Σας ευχαριστώ κ σας περιμένω .....στη πίστα !!!

Edited by georgedj
Link to comment
Share on other sites

Όλοι οι γρήγοροι μαζευτήκατε εδώ...

Αφήστε τα λόγια και τις προκλήσεις και θα σας απολαύσουμε στο ασφάλτινο terrain!

Link to comment
Share on other sites

Συμπληρώθηκε η λίστα οδηγών.

Link to comment
Share on other sites

Guest maria_Vor

Εγώ δεν λέω τίποτα για μένα...! Θα με απολαύσετε...!! χαχαχαχα (πρώτη φορά ΚΑΡΤ άρα καταλαβαίνετε τι γέλιο έχει να πέσει!!!)

Ωραία πράγματα...!! Απορία κύριε Λευ koulli.... στην Κατηγορία 1 θα υπάρχει κανένας ή όχι?? Αν είναι να τρέξω μόνη μου...!! χαχαχαχαχα

Link to comment
Share on other sites

Εχω ριξει διαιτα :ike: για να ειμαι στην 1η κατηγορια.... Γεια σε ολους ειμαι ο Σπύρος και έμαθα να οδηγω σε 2 γενιές 106 Rallye (1,3 - 1,6) Δεν ειμαι πιτσιρικος , εγινα προσφατα μπαμπας :console: αγοριων και αναγκαστικά άλλαξα και αμάξι ...όπως αλλαξαν και οι εποχές. ΑΒS ESP DSG....

Σε καρτ εχω να μπω πολύ καιρό και σαν στοχο στη γενικη καταταξη βάζω την 3 θέση .... από το τέλος.

Μεγάλη φιλοδοξία μου είναι να "γράψω" καλύτερο χρόνο από το φίλο μου Ιωάννη και από το ''άλλο'' φύλλο στο club...

Θα τα πούμε στην πίστα :pic:

Link to comment
Share on other sites

Οι κατηγορίες έχουν αλλάξει. Θα είναι δύο όπως φαίνεται. Εκτός αν μέχρι το απόγευμα υπάρξουν έκτακτες συμμετοχές.

Προς το παρόν κάντε προπόνηση.

Εστάλη απο φορητή συσκεύη.

Link to comment
Share on other sites

Ksekinaw diaita twra xaxaxa.......

Geia sas eimai o Giannhs asholoume erasitexnika me kart . Mia apo tis agapimenes moy pistes einai sto lqgwnisi

Stohos noy na kanw kqliteero xrono apo ton persino nou

H istoselida moy einai http://www.johngrc.com/

Grqfw apo ypologisth sto ekswteriko giauto kai ta greeklish.

eyxaristw kai rantevou sthn pista

Edited by Giannisgolf_
Link to comment
Share on other sites

Γνωρίστε τους οδηγούς του 1ου Πρωταθλήματος KART του Hellenic VWClub! Απολαύστε τις μοναδικά δυνατές στιγμές!

 

http://youtu.be/Qbxv85_WNqM

 

Σας περιμένουμε στην παρέα μας!!!

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.