Jump to content
skaraviaios

Weekly Night Out @Αττική - 26/7 - Σεφ!

Recommended Posts

Αγαπητά μέλη,

Θα θέλαμε να σας προσκαλέσουμε στην τελευταία επίσημη για αυτή τη σεζόν εβδομαδιαία νυχτερινή συνάντησή μας, που θα λάβει χώρα στο γνωστό σε όλους μας ΣΕΦ.

Κλασσικά λοιπόν, σας περιμένουμε 21:15-22:15 στο γνωστό σημείο, στο πάρκινγκ δίπλα στη λιμνούλα. (<-πατήστε "δορυφόρος" για να δείτε καλύτερα)

Πάρτε γυναίκες - παιδιά - σκυλιά και φορτώστε τα στο "πειραγμένο" ή εργοστασιακό VW σας και ελάτε!!!

Δηλώστε συμμετοχή με τον γνωστό τρόπο:

nickname + αρ. ατόμων

Συμμετοχές:

  1. skaraviaios
  2. PanosVR6
  3. MasterMindD
  4. beckman +2
  5. Leftos
  6. marinakosmk3
  7. svouras

Edited by skaraviaios_potasas
Link to comment
Share on other sites

ε ΝΑΙ,επιβαλεται..μετα και τις δυο τελευταιες απουσιες για να μην μεινω παραμονες διακοπων μετεξεταστεος!

Link to comment
Share on other sites

αν την τετάρτη πάρω επιτέλους το εργαλείο από το συνεργείο θα έρθω για πρώτη φορά σε συνάντηση..

Leftos +1, όχι σίγουρο ακόμα..

Edited by Leftos
Link to comment
Share on other sites

Αν και αδειουχος (μολις επεστρεψα) λεω να δωσω το παρον και μετα ξανα διακοπες!!!!!

Edited by svouras
Link to comment
Share on other sites

Δυστυχως δεν μπορεσα να βγαλω τη γριουλα απο το συνεργειο και να την φερω στην πρωτη της συναντηση.Ακομα περιμενω τον κομπεσορα για το g40 που της φορτωσα!!!!!!!!Καλα να περασετε παιδια και ελπιζω να ειμαι μαζι σας στην επομενη......

Link to comment
Share on other sites

Guest PanosVR6

golf 1 κ g40...!?τι λες τωρα...σιγουρα θα σε περιμενουμε στην επομενη συναντηση να γνωριστουμε και να δουμε το car σου;)

Sent from my IDEOS X5 using Tapatalk 2

Link to comment
Share on other sites

Μεσα κ εγω αλλα πιο αργα λιγακι!

Μεσα κ εγω αλλα πιο αργα λιγακι!

Link to comment
Share on other sites

Κυριε Πάνο τι ώρα ήρθες χτες;Ή μήπως δεν ήρθες;;; :crazy:

Link to comment
Share on other sites

Ζηταω ταπεινά συγγνώμη..έφυγα 10:20 γτ ήμουν σερί έξω από τις 8 το πρωί και ήρθα μόνο για να ευχηθώ καλό καλοκαίρι.Αν και έμαθα για unofficial meetings :diablo:

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.